Doomed - Ne-am intors...

DeletedUser4932

1.Cum te simti acum k nu mai esti mamut?

Trecem peste... nu a fost mamut

2. Unde sunt aerele de pe acea vreme cand erai pe locul 3?

Empire a fost pe locul 2 pana cand s-a reformat Doomed. Aere nu cred ca au fost dar s-ar putea sa fiu subiectiv, ar trebui sa raspunda cineva neutru in ceea ce priveste "aerele" noastre.

3. Cum pot avea incredere in tn cei din alianzta veteranilor k nu cumva sa nu doresti iar sa redevi mamut?

Daca imi aduc bine aminte aliatul numarul #1 din alianta veteranilor (in opinia mea cel putin) ne-a felicitat si urat succes atat atunci cand am infiintat Empire, cat si acum cand suntem din nou Doomed.

1.nu ati fost
empire avea 260membri si academia peste 350 :))
2.nush pe altii cum ia-ti tratat dar atunci cand tu si setzel va-ti vazut in top5 ati incepus sa va purtati altfel
3.va felicitat la inceput pt ca nu stia intentiile voastre
si sincer nu cred ca ati fi renuntzat nici o data la empire, dar a fost sa fie sa fiti scosi afara ca o masea stricata.
 

DeletedUser

1.nu ati fost
empire avea 260membri si academia peste 350 :))
2.nush pe altii cum ia-ti tratat dar atunci cand u si setzel va-ti vazut in top5 ati incepus sa va purtati altfel
3.va felicitat la inceput pt k nu stia intentiile voastre
si sincer nu cred k ati fi renuntzat nici o data la empire, dar a fost sa fie sa fiti scosi afara k o masea stricata.

Eu tot nu inteleg, ce vrei sa demonstrezi? Mai exact? Nimeni nu a fost concediat, am plecat cu totii de bunavoie... Din pacate nici tu, mare jucator, nu cunosti intentiile noastre...

Si acum cu riscul de a primi warn, da-o naibii de treaba, scrie si tu sa inteleaga toata lumea ca-ti numar greselile pe degete (cu tot cu picioare). Prevad o vacanta...
 

DeletedUser4932

Eu tot nu inteleg, ce vrei sa demonstrezi? Mai exact? Nimeni nu a fost concediat, am plecat cu totii de bunavoie... Din pacate nici tu, mare jucator, nu cunosti intentiile noastre...

Si acum cu riscul de a primi warn, da-o naibii de treaba, scrie si tu sa inteleaga toata lumea ca-ti numar greselile pe degete (cu tot cu picioare). Prevad o vacanta...

nu ma consider mare jucator
si la partea a 2-a scriu in graba peste 8ore fac 48 fara somn si 20 cafele baute crezi k mai ai atentia atat de distributiva???
 

DeletedUser

nu ma consider mare jucator
si la partea a 2-a scriu in graba peste 8ore fac 48 fara somn si 20 cafele baute crezi k mai ai atentia atat de distributiva???

Si la ce mai esti atent, cu exceptia forumului? Ma rog, tu stii... ce ai vrut sa scrii acolo...

Ti-am mai zis odata si nu am reusit sa ma abtin... daca doresti sa vorbesti cu masea stricata #1 aka eu, sau masea stricata #2 aka Setzel te rog sa ne contactezi in joc. Eu unul refuz sa-ti mai raspund pe forumul extern, te las sa dai ce ai mai bun din tine ;)

O seara buna (din nou) :)
 

DeletedUser4932

Si la ce mai esti atent, cu exceptia forumului? Ma rog, tu stii... ce ai vrut sa scrii acolo...

Ti-am mai zis odata si nu am reusit sa ma abtin... daca doresti sa vorbesti cu masea stricata #1 aka eu, sau masea stricata #2 aka Setzel te rog sa ne contactezi in joc. Eu unul refuz sa-ti mai raspund pe forumul extern, te las sa dai ce ai mai bun din tine ;)

O seara buna (din nou) :)

sincer nu am ce sa vb cu voi in joc
cu setzel am mai incercat, dar nu avea rost, cu tine nu vb pt ca u esti un aghiotant ;)
 

DeletedUser

Prieteni[Hazard ; TayFun Si Setzel]... ce s-a intamplat? Iar va certati? e plin forumu de conflicte, ironii:D
 

DeletedUser6077

revin si eu cu un post dupa 2,5 saptamani de absenteism de aici si revin cu cateva intrebari pt Setzel
"Cum te simti acum k nu mai esti mamut, unde sunt aerele de pe acea vreme cand erai pe locul 3 si ink o intrebare cum pot avea incredere in tn cei din alianzta veteranilor k nu cumva sa nu doresti iar sa redevi mamut???"

si o recomandare cel mai rapid ar fi sa faci o fuziune cu MeTe ;)



era o vorba:"cainele moare de drum lung... am uitat cum era mai departe
 

DeletedUser

Parerea lui stranutelu din vacanta

Hazard88 nu te mai complica.Respect!

2.7 Este interzis a se posta in numele unui jucator banat. Banul a fost dat pe anumite considerente legate de regulament. Orice post de pe alt cont inseamna afront adus echipei de moderatori si sfidarea regulamentului.
Acest lucru se sanctioneaza direct cu warn, iar la a doua abatere ban.
Abatarea cu numarul 2. Am vazut-o si pe a treia. Vacanta placuta!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Crezi ca am intrat in O.S. pentru o harta mai albastra? Sau ca refugiat in urma atacurilor cu defensive? Nu TayFun, nu ;)
 

DeletedUser

" Doomed - Ne-am intors..." - acest topic nu cred ca-si mai are rostul deoarece "marele" (ghilimelele sunt pentru faptul ca aveau putini membri -36 parca- dar zgomotosi, adica faceau mult zgomot) trib Doomed a fost inghitit de Silent. Poate ne spune si noua careva care sunt motivele pentru care v-ati unit? De ce nu ati intrat inapoi in Empire? Intr-un timp asa de scurt ati ajuns la tribul numarul 3, cum va simtiti?
COOL ?
 

DeletedUser4920

Aia mici si zgomotosi prosport



Side 1: Doomed

Side 2: B~EMP~ EMPIRE

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 147
Tabăra 2: 3,294
Diferență: 3,147

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 60
Tabăra 2: 16
Diferență: 44

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 976,905
Tabăra 2: 10,817,362
Diferență: 9,840,457

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 423,158
Tabăra 2: 111,836
Diferență: 311,322

image.php





Eu mi-as face grija ca satele tale sa nu fie inghitite de noi ;) pana la urma tot in silent ajungi si tu da doar cu satele ne asiguram noi de asta :D
 

DeletedUser1969

TayFun...ti-am luat partea in multe topicuri...dar m-ai cam dezamagit...
 

DeletedUser

Dar de ce ati intrat in Silent? si de ce ma ameninti?
A 2-a intrebare este retorica, prima m-ar interesa.
 

DeletedUser

Aha, deci continui cu aroganta, sa vedem cat o sa te suporte si cei din silent cu atitudinea ta.:cool:
 

DeletedUser4920

Arogant ?


Ca vreau si inca cuceresc sate de la dusman ...am trait sa citesc si asta :rolleyes:
 
Sus