doresc sa stiu ce s-a verificat???

  • Autor subiect mirceaberzovan
  • Data de început

DeletedUser

Întrebare: Încãlcare de regulã olanicu voinicu
Mesaj
12.07.07 20:02
Olanicu Voinicu astãzi la ora 08:17mha, utilizez un programel care era schedulat sa atace continuu, e un fel de web reply, ii pun ce actiuni sa faca si ala face, la ce ora ii zic io ... acu ca ai adunat trupe o sa-l cancelez, ce sa fac si io ...
nashpa ca nu merg rapoartele, nu se vede nic, asta de la ce o fi, tot vre-un bug, sau un hacker ceva?
cred ca este evidenta incalcarea regulii.....n u mai trebuie sa aducalte detaliii pot trimite mesajul ingame

Aurelian Dumitrescu (Andu) 13.07.07 10:07
Bunã ziua,


Va multumim pentru sesizare.
Vom verifica cele indicate de dumneavostra.


Multe salutãri,
Aurelian Dumitrescu
Team Triburile
http://www.triburile.ro



Întrebarea a fost sfârºitã. Nu poþi da nici un rãspuns.
» Aratã întrebarea/Pune alte întrebãri
in continuare satele lui 01Boxer sunt atacat constant zi si noapte....iar singura posibilitate ar fi ca olanicu voinicu sa nu doarma de o saptamana si jumatate....ce s-a rezolvat??? nimik....doar pacaleli...si atat....ca vom verifica??? ce sa mai verifici cand este clara problema???
@Dave-cand ai zis ca nu se vede ce masuri se iau in celellalte parti...chiar nu se vede....in CL s-au inchis conturi pentru injuraturi de genul "du-te draqu" iar ale conturi care au injurat chiar ca la usa cortului au primit avertizare sau nimic...ai zis ca se lucreaza la noireguli care vor fi aplicate....de catre cine ?? intreb eu.....injuraturi de strada pe un server romanesc ....jucatori care recunosc ca folosesc plug-inuri dar nu se face nimic..( de precizat aici ca este vb de acelasi ANDU care facea uitat un ticket trimis de mine)....si numai faze de acest gen pe toata suprafata hartii....si sa mai platec eu???? cred ca nu! ar insemna ori ca sunt masochist ori ca sut prost! si nu sunt nici una nici alta...


shory în data de 18.07. la ora 00:25tu esti un ratatu` naibi noroc ca sunteti multi ca daca nu va luam pe toti in pl

alta reclamatie facuta si de pomana ....ramaneti cu astfel de jucatori si cnad vor incepe sa va injure si pe voi sa nu va mirati de ce a aparut acest fenomen....(indirect cand au venit cu acuze ca ajutati LF si TLD deja au facut-o mai este un pas pana la injuraturile pe care le-am primit eu)
in concluzie fiti activi si jucati ca tot de pomana o faceti....ce culegeti injuraturi si atacuri de pe conturi cu plug-in ca deh suntem romani si nu degeaba ni s-a dus vestea in toata lumea.....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@Mircea: Sire, jucatorul GD care va insultat are la dispozitie 24 de ore din acest moment pentru a va cere scuze in mod public. In caz contrar sanctiunea care se va aplica va fi de expulzare din trib.
Va multumesc,
Kaysha
 

DeletedUser

@ Mircea: Dak iti spuneam eu ca un jucator de al tau m-a injurat, tu nu ai fi intrebat dak nu cumva l-am provocat? Nu cred ca tie nici tie asa de usor sa dai pe cineva afara, mai ales dak nu ai fi conducatorul tribului.
 

DeletedUser

@ Mircea: Dak iti spuneam eu ca un jucator de al tau m-a injurat, tu nu ai fi intrebat dak nu cumva l-am provocat? Nu cred ca tie nici tie asa de usor sa dai pe cineva afara, mai ales dak nu ai fi conducatorul tribului.

Este normal sa asculti ambele pareri, dar de celel mai multe ori impotria unor astfel de jucatori nu se face nimic.

Din punctul meu de vedere nu sa fie dat afara din trib e cea mai mare sanctiune, ci sa fie trecut pe lista de farm a tuturor triburilor, inclusiv a fostului sau trib.
 

DeletedUser611

Ar putea fi o propunere -
'Cei care injura pe privat si sa dovedeste acest lucru vor fi trecuti pe lista fermelor accesibile tuturor satelor .'


Din punctul meu de vedere in jocul asta ar trebui luate masuri generale si nu individuale . Din pacate multi , foarte multi au fost injurati pe privat si partea proasta este ca sunt si numeroase doamne, domnisoare care joaca acest joc si au beneficiat de acelasi tratament .
Poate pentru ele ar trebui luata o astfel de masura dc nu pentru toti (mai ales ca in multe dintre posturi observ cuvinte ca oameni de onoare, onoare , bun simt , etc . ).
 

DeletedUser

injuraturi

@mircea : da de ce sa isi reprime omul sentimentele fata de tine? daca cea ce faci tu il indemna sa te injure ... asta e inceteaza sa il provoci
 

DeletedUser

Primit
Olanicu Voinicu atacã mirceaberzovan-baubau cel rau 20.07.07 16:51
Olanicu Voinicu atacã Cape_Town 20.07.07 14:34
Olanicu Voinicu atacã Cape_Town 20.07.07 14:34
Olanicu Voinicu atacã Cape_Town 20.07.07 13:11
Olanicu Voinicu atacã Cape_Town 20.07.07 11:47
Olanicu Voinicu atacã Cape_Town 20.07.07 11:42
tanase atacã The Flame 20.07.07 11:32
Olanicu Voinicu atacã Cape_Town 20.07.07 09:35
Olanicu Voinicu atacã Cape_Town 20.07.07 00:21
Olanicu Voinicu atacã Cape_Town 19.07.07 22:37
Olanicu Voinicu atacã Cape_Town 19.07.07 20:43
cristydany atacã Cape_Town (nou) 19.07.07 20:37

Titlu Primit
cristydany atacã Cape_Town (nou) 19.07.07 19:17
cristydany atacã Cape_Town (nou) 19.07.07 16:28
Olanicu Voinicu atacã Cape_Town (nou) 19.07.07 15:01
guawar atacã Cape_Town (nou) 19.07.07 14:12
guawar atacã Cape_Town (nou) 19.07.07 14:02
Olanicu Voinicu atacã Cape_Town 19.07.07 13:44
Olanicu Voinicu atacã Cape_Town (nou) 19.07.07 13:39
Olanicu Voinicu atacã Cape_Town (nou) 19.07.07 12:24
Olanicu Voinicu atacã Cape_Town (nou) 19.07.07 11:45
Olanicu Voinicu atacã Cape_Town (nou) 19.07.07 09:47
Olanicu Voinicu atacã Cape_Town (nou) 19.07.07 01:46
Olanicu Voinicu atacã Cape_Town 19.07.07 00:46

Olanicu Voinicu atacã Cape_Town 18.07.07 23:50
guawar atacã Cape_Town (nou) 18.07.07 23:47
Olanicu Voinicu atacã baubau cel rau-mirceaberzovan (nou) 18.07.07 23:31
cristydany atacã baubau cel rau-mirceaberzovan:D 18.07.07 22:23
Olanicu Voinicu atacã Cape_Town 18.07.07 21:57
Olanicu Voinicu atacã Cape_Town 18.07.07 20:55
Olanicu Voinicu atacã Cape_Town 18.07.07 20:11
Olanicu Voinicu atacã Cape_Town (nou) 18.07.07 19:19
cristydany atacã Cape_Town (nou) 18.07.07 19:14
Olanicu Voinicu atacã Cape_Town 18.07.07 18:37
Olanicu Voinicu atacã Cape_Town (nou) 18.07.07 18:36
Olanicu Voinicu atacã Cape_Town 18.07.07 18:03

Sprijinul tãu din baubau cel rau-mirceaberzovan în Cape_Town a fost atacat (nou) 18.07.07 18:03
Sprijinul tãu din Cape_City în Cape_Town a fost atacat (nou) 18.07.07 18:03
Olanicu Voinicu atacã Cape_Town 18.07.07 15:58
Sprijinul tãu din Cape_City în predator a fost atacat 18.07.07 12:39
Sprijinul tãu din Cape_City în predator a fost atacat (nou) 18.07.07 11:55
Olanicu Voinicu atacã baubau cel rau-mirceaberzovan:D 18.07.07 11:49
Olanicu Voinicu atacã baubau cel rau-mirceaberzovan (nou) 18.07.07 08:38
Olanicu Voinicu atacã baubau cel rau-mirceaberzovan:D 18.07.07 08:31
Olanicu Voinicu atacã The Flame (nou) 18.07.07 08:11
Olanicu Voinicu atacã The Flame (nou) 18.07.07 08:03
Olanicu Voinicu atacã mirceaberzovan-baubau cel rau 18.07.07 08:03
Olanicu Voinicu atacã baubau cel rau-mirceaberzovan (nou) 18.07.07 08:00

Olanicu Voinicu atacã mirceaberzovan-baubau cel rau (nou) 18.07.07 08:00
Sprijinul tãu din Cape_City în predator a fost atacat 17.07.07 13:55
Olanicu Voinicu atacã baubau cel rau-mirceaberzovan:D 15.07.07 08:19
Olanicu Voinicu atacã Cape_City 14.07.07 22:11
Olanicu Voinicu atacã Cape_Town 14.07.07 16:12
Olanicu Voinicu atacã Cape_Town 13.07.07 16:00
Olanicu Voinicu atacã Cape_Town 13.07.07 15:52
Olanicu Voinicu atacã Cape_Town 13.07.07 15:35
Olanicu Voinicu atacã Cape_Town 13.07.07 14:45
Olanicu Voinicu atacã Cape_Town 13.07.07 14:39
Olanicu Voinicu atacã Cape_Town 13.07.07 13:28
Olanicu Voinicu atacã Cape_Town 13.07.07 11:21
aici las pe altii sa comenteze daca este greu de verificat sau nu....dar daca faci un calcul al timpilor intre 3 atacuri grupate se vede si o ritmicitate, si o repetare a acestora....foarte greu..mai ales dupa ce jucatorul a recunoscut ca foloseste plugin....asa ca admini...faceti ceva si nu va mai bateti joc..( asta este adresata mai ales lui Andu...si site de ce)

@mircea : da de ce sa isi reprime omul sentimentele fata de tine? daca cea ce faci tu il indemna sa te injure ... asta e inceteaza sa il provoci

adica sa nu mai joc sau cam asa ceva nu????de ja vad c aprovoc din ce in ce mai multi sa ma injure...poate ai dreptate ...daca nu sunt in stare sa joace imi arate ei mie ca sunt in stare sa injure....totusi ideea este ca adminii sa isi faca treaba cum trebuie!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1284

BLA...BLA...BLA sau BAU BAU MIRCEA

MIRCEA...IN AFARA DE o1boxer la citi mai esti sitter?Ai curajul sa recunosti?Acuzi in stinga si in dreapta...dar tu ce faci?Te folosesti de resursele omului?De ce nu il lasi sa lupte si te bagi tu in K nostru?Vezi ca si tu esti dubios.ROG PE CEI IN CAUZA SA TE CONTROLEZE.
 

DeletedUser

MIRCEA...IN AFARA DE o1boxer la citi mai esti sitter?Ai curajul sa recunosti?Acuzi in stinga si in dreapta...dar tu ce faci?Te folosesti de resursele omului?De ce nu il lasi sa lupte si te bagi tu in K nostru?Vezi ca si tu esti dubios.ROG PE CEI IN CAUZA SA TE CONTROLEZE.

vrei sa vezi?
intra pe messenger si tit dau eu un printscreen( sper ca stii ce este ala) si vad ca nu faci altceva edcat sa culci urechea unde iti convine;)nu cred ca imi interzice ceva sa fiu jucator de vacanta...la cati te asigur ca povestile prin care as fi eu sitter la 500000000 de jucatori sunt doar zvonuri si pana nu vii cu o dovada pls abtine-te.
k-ul nu este al vostru ca nu l-ati cumparat pustiule..asa ca mai gandeste-te inainte sa postezi asa ceva
 

DeletedUser1284

Esti Extraordinar!!!

IN PRIVINTA MESSENGER...AI DREPTATE FOLOSESC ALTCEVA MAI AVANSAT.:D .UN PROGRAM IDENTIC CU OLANICU.IDEEA ERA ALTA...AI VAZUT CA APROAPE PIERDE JUCATORUL TAU....SI AI FUGIT REPEDE IN k45...CE EL NU PUTEA SA JOACE....EU CRED CA DA DACA A AJUNS LA 5 SATE SI PUNCTAJUL ALA...;) DAR ASTA E VREI SA APARI TU PESTE TOT.CRED CA NU MAI AI CE FACe IN K LA TINE!
 

DeletedUser

IN PRIVINTA MESSENGER...AI DREPTATE FOLOSESC ALTCEVA MAI AVANSAT.:D .UN PROGRAM IDENTIC CU OLANICU.IDEEA ERA ALTA...AI VAZUT CA APROAPE PIERDE JUCATORUL TAU....SI AI FUGIT REPEDE IN k45...CE EL NU PUTEA SA JOACE....EU CRED CA DA DACA A AJUNS LA 5 SATE SI PUNCTAJUL ALA...;) DAR ASTA E VREI SA APARI TU PESTE TOT.CRED CA NU MAI AI CE FACe IN K LA TINE!

jucatorul meu est eplecat in vacanta....si de asta ati putut sa-l atacati...eu am preluat contul de sitting...dar ma rog stau sa iti dau explicatii...chiar daca nu meriti....si mai zici ca eu sunt ala rau...iti repet sunt sitter acolo unde mi se cere! si nu ai drept sa comentezi nimic...doar sa iti vezi de joc ...ataca in continuare....si intereseaza-te de h3r0 care se lauda ca el salveaza zeci de sate ....sau de lordkany care facea la fel...sunt N jucatori din conducerea voastra care fac tocmai ceea ce tu ma acuzi pe mine...deci priveste-ti ograda inainte.....cat despre olanicuvoinicu...cred ca si-a dat foc la valiza singur..cand a trimis mesaj ca da programelul contra resurse...ceea ce dovedeste inca o data ca am avut dreptate;)
 

DeletedUser

s-o lamurim

Pt mirceaberzovan: nu te-am injurat, nu te-am facut handicapat, prost crescut,nesimtit, magar, oligofren sau altcumva; mi s-a parut ca esti un pic paranoic si complexat, dar asa suntem marea majoritatea.
Pt toata lumea: stau foarte multa pe triburi, kiar tre sa skimb treaba asta ca-mi ruineaza viata.
Apoi io-s un om cu principii, nu mint, nu fur, nu-mi insel nevasta (decat cu mintea, mai fuge okiu, ce sa fac, inca traiesc!).
Si-mi place sa joc triburi cu bucurie. Pe 01boxer cela l-am casapit cand era activ, dadea atacuri de zor, l-am atacat cu tot ce aveam, am avut un moment ca am zis ori castig ori ma las;ca apoi a plecat e alta treaba ...(io cred ca plecat de tot, nu e in vacanta, cum plecase si mondialu si acu somehow s-a ractivat).
La mesajele de amenintare continua mi-am permis sa raspund cu o cacealma: am zis ca folosesc nu'sh ce soft de programat alea. N-am sperat sa muste careva, dar sa se prinda ditamai bibanu!! In continuare parerea mea e ca nici berzovan insusi nu crede treaba, dar se agata de orice fleac sa faca lobby, sa iasa in fata, s-o traga pe spuza lui ... mi-e scarba de oameni de astia ...
merci totusi ca ai aratat modul in care am atacat si organizat actiunea de eliminarea a unui jucator aflat in top 5 in circ la acea vreme, si rusine voua ca n-ati fost in stare sa-l aparati desi colcaiti in zona aia.
si rog teamtriburile sa-mi ia satele si sa-mi blocheze contul!
Adios!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1284

Toata Stima!!!!

TOATA STIMA PNT...OLANICU VOINICU....A FOST O DEMONSTRATIE DE LUPTA ADEVARATA CONTRA TRIBULUI CL.POATE INVATA CINEVA DIN ASTA!!!:rolleyes:
 

DeletedUser

Pt mirceaberzovan: nu te-am injurat, nu te-am facut handicapat, prost crescut,nesimtit, magar, oligofren sau altcumva; mi s-a parut ca esti un pic paranoic si complexat, dar asa suntem marea majoritatea.
Pt toata lumea: stau foarte multa pe triburi, kiar tre sa skimb treaba asta ca-mi ruineaza viata.
Apoi io-s un om cu principii, nu mint, nu fur, nu-mi insel nevasta (decat cu mintea, mai fuge okiu, ce sa fac, inca traiesc!).
Si-mi place sa joc triburi cu bucurie. Pe 01boxer cela l-am casapit cand era activ, dadea atacuri de zor, l-am atacat cu tot ce aveam, am avut un moment ca am zis ori castig ori ma las;ca apoi a plecat e alta treaba ...(io cred ca plecat de tot, nu e in vacanta, cum plecase si mondialu si acu somehow s-a ractivat).
La mesajele de amenintare continua mi-am permis sa raspund cu o cacealma: am zis ca folosesc nu'sh ce soft de programat alea. N-am sperat sa muste careva, dar sa se prinda ditamai bibanu!! In continuare parerea mea e ca nici berzovan insusi nu crede treaba, dar se agata de orice fleac sa faca lobby, sa iasa in fata, s-o traga pe spuza lui ... mi-e scarba de oameni de astia ...
merci totusi ca ai aratat modul in care am atacat si organizat actiunea de eliminarea a unui jucator aflat in top 5 in circ la acea vreme, si rusine voua ca n-ati fost in stare sa-l aparati desi colcaiti in zona aia.
si rog teamtriburile sa-mi ia satele si sa-mi blocheze contul!
Adios!

bineinteles ca si mesajele date dupa in care domnul olanicu voinicu oferea programelul contra resurse areau tot la nimereala date....si nicidecum nu a zis chiar el ca zona aia parea parasita??sau sa postez si mesajul ala????intradevar am anuntqat ca am preluat pe sitting contul si ca nu il las sa cada....si asta inseamna ca a fost amenintare????cat despre cat de activ era o1boxer o sa il rog pe el cand revine sa povesteasca totul....
iar de locul pe care il avea in Cl.....cred ca stiu mai bine daca era sau nu 5 cum zic ei....asta doar sa se imbarbateze....ca nah...asa cum si in viatza de zi cu zi au principii....si vand programele pe resurse....uite ca am primit si acest mesaj....uff greu e la materia asta pentru voi....sa va cedeti cei mai inteligenti si dupa sa vedeti ca nu sunteti nici pe jumatate cat ziceti....
GWUAWAR-tot mai ai de facut niste lucruri inainte sa postezi cu demnitate( daca stii ce este aia) sa nu crezi ca daca postezi in alt topic eu am uitat....si nici alti cititori...te faci de ras;)
 

DeletedUser1284

Bai Baiatu....esti Bolnav

TU NU VEZI CA FACE LUMEA MISTO DE TINE....CE DRACU IMI DISTRUG EU NEURONII CU TINE ?!...esti dus rau sa sti...nu stiu cum de te mai suporta lumea...mai ales tribul tau
 

DeletedUser

so

mircea berzovan, e suficient daca jur pe rosu ca n-am folosit nici un program aditional sa ma joc cu triburile? ...uite, licitez, ma pun in fata unei drept-vorbitoare, o Bene Gesserit autentica, sa zica ea ce si cum ...
 

DeletedUser

TU NU VEZI CA FACE LUMEA MISTO DE TINE....CE DRACU IMI DISTRUG EU NEURONII CU TINE ?!...esti dus rau sa sti...nu stiu cum de te mai suporta lumea...mai ales tribul tau

din fericire se pare ca sunt destui dusi....ca mine si mai putini ca tine....cu dracuielile denota lipsa cuvintelor in vocabularul tau....si dca este vb de misto-uri ieftine....iar denota lipsa ta de imaginatie.....s0..iti scriu life is life so get one quik;)
 

DeletedUser

mircea berzovan, e suficient daca jur pe rosu ca n-am folosit nici un program aditional sa ma joc cu triburile? ...uite, licitez, ma pun in fata unei drept-vorbitoare, o Bene Gesserit autentica, sa zica ea ce si cum ...
Uite dom'ne ce nu sunt singurul care a citit Dune ...
 
Sus