Dream Team -Lumea 39

  • Autor subiect DeletedUser43917
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser43917

Daca ati fi in postura de a numi o echipa ideala a lumii 39, dupa scheletul unei echipe de fotbal, ce componenta ar avea ?

Argumentati !

1. Portar -Visina noua - cheia lumii, orice greseala a lui duce la un dezastru

2. Fundas stanga -Lotus77-super jucator, defensiv, sprijina oriunde si oricand este nevoie

3. Fundas dreapta - Nebun.de.legat

4. Fundas central - Andra(ciresica)

5. Fundas central -Locul 1 numai 1

6. Mijlocas stanga -mitzanu ba- super jucator, coordoneaza atacuri si defensive

7. Mijlocas dreapta -Ch3loO

8. Mijlocas defensiv -maram

9. Mijlocas ofensiv -Zeus.

10. Atacant central - D4alicios -super jucator, super lider

11. Atacant central -LadyLethal(extrema ascunsa):))))))

Avand in vedere componenta ei, cum s-ar chema echipa ? = FC. TribalWars !
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Nu ma pricep la fotbal deci habar nu am cum e cu central,stanga ,dreapta :confused: dar daca ar fi sa aleg echipa ideala ,clar nu imi ajung 11 locuri pentru ca sunt multi pe care i-as lua cu mine.Deci...intrebare de noob Pot avea o echipa mai mare sau trebuie sa fac academie:))))))?
 

DeletedUser43917

Nu ma pricep la fotbal deci habar nu am cum e cu central,stanga ,dreapta :confused: dar daca ar fi sa aleg echipa ideala ,clar nu imi ajung 11 locuri pentru ca sunt multi pe care i-as lua cu mine.Deci...intrebare de noob Pot avea o echipa mai mare sau trebuie sa fac academie:))))))?

pune si 100:))) treaba e sa ma bagi si pe mine rezerva;)))0
 

DeletedUser

Daca ati fi in postura de a numi o echipa ideala a lumii 39, dupa scheletul unei echipe de fotbal, ce componenta ar avea ?

Argumentati !

1. Portar -Visina noua - cheia lumii, orice greseala a lui duce la un dezastru

2. Fundas stanga -Lotus77-super jucator, defensiv, sprijina oriunde si oricand este nevoie

3. Fundas dreapta - Nebun.de.legat

4. Fundas central - Andra(ciresica)

5. Fundas central -Locul 1 numai 1

6. Mijlocas stanga -mitzanu ba- super jucator, coordoneaza atacuri si defensive

7. Mijlocas dreapta -Ch3loO

8. Mijlocas defensiv -maram

9. Mijlocas ofensiv -Zeus.

10. Atacant central - D4alicios -super jucator, super lider

11. Atacant central -LadyLethal(extrema ascunsa):))))))

Avand in vedere componenta ei, cum s-ar chema echipa ? = FC. TribalWars !




daca nu ai precizat antrenorul ai facut ceva de desen animat.....e mult pana departe....treci la fapte si iese mai frumos decat dai detalii ce nu au logica cu jocul...parerea mea...o iei cum vrei acum ....:D.....
 

DeletedUser42593

sunt 4 jucatori aici in echipa asta care n-au ce cauta dupa parerea mea...nu dam nume :)
ca sa nu se supere cumva si sa iscam un conflict mai mare
dar consider ca sunt multi altii care sunt peste cei din lista ta...
 

DeletedUser39910

sunt 4 jucatori aici in echipa asta care n-au ce cauta dupa parerea mea...nu dam nume :)
ca sa nu se supere cumva si sa iscam un conflict mai mare
dar consider ca sunt multi altii care sunt peste cei din lista ta...


Florine te simti ofensat ca nu ai prins echipa?

Traficantule fa lumea fericita si creeaza o echipa si pt Florin al nostru impreuna cu toate suporturile lui :))

simo haya : poate juca pe toate posturile
simax : nume de scena, poate fi antrenor si jucator in acelasi timp
Clear : poate juca doar o repriza ( deci trebuie inlocuitor in a 2 repriza)
why ss : il poate inlocui pe Clear in a 2 repriza

Si daca mai ai nevoie de jucatori sa completezi echipa (cu toate ca cei 4 mentionati nu ar trebui sa aibe probleme si ar putea acoperi restul de jucatori pana la 11) poti apela si la Zeuss sau Maram ca te ajuta ei cu restul , ba chiar iti pot face rost de inca 2 echipe de rezerva :)))

P.s: Florine dar de ce te-au banat adminii pe Simax si au luat 2 sate?:( ti-am zis doar sa fii atent de atatea ori si tot nu asculti..off
 

DeletedUser43917

Florine te simti ofensat ca nu ai prins echipa?

Traficantule fa lumea fericita si creeaza o echipa si pt Florin al nostru impreuna cu toate suporturile lui :))

simo haya : poate juca pe toate posturile
simax : nume de scena, poate fi antrenor si jucator in acelasi timp
Clear : poate juca doar o repriza ( deci trebuie inlocuitor in a 2 repriza)
why ss : il poate inlocui pe Clear in a 2 repriza

Si daca mai ai nevoie de jucatori sa completezi echipa (cu toate ca cei 4 mentionati nu ar trebui sa aibe probleme si ar putea acoperi restul de jucatori pana la 11) poti apela si la Zeuss sau Maram ca te ajuta ei cu restul , ba chiar iti pot face rost de inca 2 echipe de rezerva :)))

P.s: Florine dar de ce te-au banat adminii pe Simax si au luat 2 sate?:( ti-am zis doar sa fii atent de atatea ori si tot nu asculti..off

ca sa fii fericit te pot baga in repriza a 2a...sau poti creea si tu o echipa cu suporturile tale poti baga antrenori/manager/rezerve si iti mai raman 5 pe lista de transfer;)maai florine ma
 

DeletedUser

Florine te simti ofensat ca nu ai prins echipa?

Traficantule fa lumea fericita si creeaza o echipa si pt Florin al nostru impreuna cu toate suporturile lui :))

simo haya : poate juca pe toate posturile
simax : nume de scena, poate fi antrenor si jucator in acelasi timp
Clear : poate juca doar o repriza ( deci trebuie inlocuitor in a 2 repriza)
why ss : il poate inlocui pe Clear in a 2 repriza

Si daca mai ai nevoie de jucatori sa completezi echipa (cu toate ca cei 4 mentionati nu ar trebui sa aibe probleme si ar putea acoperi restul de jucatori pana la 11) poti apela si la Zeuss sau Maram ca te ajuta ei cu restul , ba chiar iti pot face rost de inca 2 echipe de rezerva :)))

P.s: Florine dar de ce te-au banat adminii pe Simax si au luat 2 sate?:( ti-am zis doar sa fii atent de atatea ori si tot nu asculti..off

iar vorbești mult și degeaba? Chiar ai impresia că lumea crede tot ce zici tu sau că e literă de lege? :eek:

Las-o mai jos că pe 33 ai dat chix de chix, dacă lumea te crede bun aici e part 2 :)

te-am pupat, te las să te desfășori da-s cu ochiu pe tine :D
 

quz0r

member
Scor reacție
144
2. Fundas stanga -Lotus77-super jucator, defensiv, sprijina oriunde si oricand este nevoie

@traficantule
eşti amuzant, prietene. Tu vorbeşti după aparenţe? :D
 

DeletedUser42593

Ade :)
Ce sa zic, las lumea sa vorbeasca, asa e invatat el, ca la piata...
N-am nici cea mai mica intentie de a ii raspunde
 

DeletedUser39910

Eu sper ca nu se indreapta nicio discutie spre cearta, nu-i asa simo hayha/dalicios? :D

Nici pe departe.. sunt doar in extaz cand vad ca am atatia "admiratori "

P.s: Geani ms mult pt pupici, ma simt ca la prima intalnire si esti o dulce..doar atunci cand dormi .. pupici si de la mine :*
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus