Dumnezeu sa te odihneasca in pace, trafurica :(

  • Autor subiect DeletedUser43779
  • Data de început

DeletedUser43779

"dincolo de joc suntem oameni" - acestea sunt cuvintele colegei noastre baba69 care acum isi plange sotul .

Atat putem sa facem pentru ea ,sa ii aratam printr-un mesaj de incurajare ca suntem cu gandu alaturi de ea:(

Condoleante Gabitza :( si Dumnezeu sa iti dea putere sa treci peste aceasta grea incercare a vietii :*
 

DeletedUser43779

Asa e Vali a incetat din viata azi noapte, eu am vorbit cu sotia lui azi la telefon. Nu am avut puterea sa intreb ce sa intamplat.

nu vorbiti aiurea nimeni nu ar glumi cu asa ceva, haide-ti sa ii respectam durerea:(
 

DeletedUser43735

Vali Dumnezeu sa te odihneasca in pace!...cu toate ca nu imi vine a crede cele intamplate si avand in vedere ca am ** cu el ori de cate ori am avut ocazia.! inca odata tin sa spun R.I.P Vali!!!!!!
 

vladmihai2010

member
Scor reacție
1
Buna seara,

Nu stiu daca scriind aici facem un lucru bun, nu stiu daca vorbele lasate aici au vreun sens si nu stiu ce as putea spune. Nu l-am cunoscut cu adevarat pe Vali, nu l-am vazut macar odata, dar am vorbit atat de mult cu el incat il pot spune ca il cunosc mai bine decat imi cunosc prietenii din viata zi cu zi. A fost un om adevarat, un om plin de viata, un om vesel, un om care reusea de fiecare data sa-mi aduca zambetul pe buze, mie si nu numai...e greu, e dureros sa vorbesc despre el la trecut...Vestea a fost teribila ...
Vei ramane pentru totdeauna in sufletul meu! Odihneste-te in pace VALI. Condoleante Gabi.
 

DeletedUser44025

Imi pare rau sa aud asemenea lucruri.
Dumnezeu sa il odihneasca si sa dea putere familiei si celor apropiati .
 

DeletedUser43779

Nu stiu daca scriind aici facem un lucru bun, nu stiu daca vorbele lasate aici au vreun sens

atunci cand am deschis acest subiect m-am gandit ca asa cum eu am sunat-o , o vor suna si alti jucatori si ii vor spune printre altele ca jucatorii de pe l 32 indiferent de tribu in care sunt , sunt alaturi de ea in momentele acestea grele. In astfel de momente orice vorba buna conteaza....fie era venita si dintr-o lume virtuala.
 

DeletedUser43550

Poate ca era mai bine totusi daca iti exprimai regretele cu un mesaj privat:)

O sa ne lipseasca umorul si glumele tale cu care ne binedispuneai zilnic,Vali.Ai plecat mult prea repede dintre noi. Dumnezeu sa te odihneasca in pace. :(.Din pacate in aceste momente cuvintele sunt de prisos...Suntem toti,cu gandul si sufletul alaturi de tine Gabi.
 

DeletedUser44594

Nimeni nu ar trebui sa treaca prin asemenea momente
Condoleante familiei
 

DeletedUser44027

Dumnezeu sa il ierte!
E o veste urata care a ajuns la mine,posibil eu voi parasi aceasta lume din aceasta cauza!

Vali a fost omul care ma tinut sa joc de 2 luni si sigur nu il voi putea uita!
A fost omul care ma facea sa rad si sa plang in acelas timp,a fost cel mai haios om pe care l-am cunoscut!Este cel care ma incurajat cel mai mult si care m-a cautat cel mai mult in acest joc!
Gabi,este o durere pe care nimeni nu poate inlocuii dar trebuie sa fi puternica,sa treci peste toate!...

Condoleante familiei si sper sa fi in lumea celor Drepti,asa cum ai fost si aici!
 

DeletedUser40968

Dumnezeu sa te odihneasca Vali!...sigur dincolo vom face echipa!:((....
 

DeletedUser13059

Dumnezeu sa il ierte!
E o veste urata care a ajuns la mine,posibil eu voi parasi aceasta lume din aceasta cauza!

Vali a fost omul care ma tinut sa joc de 2 luni si sigur nu il voi putea uita!
A fost omul care ma facea sa rad si sa plang in acelas timp,a fost cel mai haios om pe care l-am cunoscut!Este cel care ma incurajat cel mai mult si care m-a cautat cel mai mult in acest joc!
Gabi,este o durere pe care nimeni nu poate inlocuii dar trebuie sa fi puternica,sa treci peste toate!...

Condoleante familiei si sper sa fi in lumea celor Drepti,asa cum ai fost si aici!

Nu ești singurul care a avut ocazia aceasta de al cunoaște cu adevărat si care sa asiste la discuțiile lui mereu pline de viața ... A fost omul care mereu gândea pozitiv chiar si atunci când nu era cazul .. Dar din păcate viața asta este nedrepta si nu avem ce face , eu azi o sa merg cu el pana la "locul unde își va face veciul" din păcate este o întâlnire pe care nu mi-am dorit-o in așa fel ... Oricum pe viitor sper ca ai alții sa înțeleagă ca aici nu ii doar un simplu joc si ca îți poti face prietenii strânse cu oameni chiar dacă ii cunoști doar din spatele monitorului , așa ca incercati sa fiti oameni pana la capăt ... Cu bine Vali prieten drag , o sa ne întâlnim in curând .. Momentan sunt in drum spre tine si tot nu îmi vine sa cred ce sa întâmplat ...
 

DeletedUser

In asemenea momente esti, pur si simplu, amortit si nu stii ce sa faci, incotro sa apuci. Dupa o asemenea pierdere nu raman decat amintirile si, din ce am vazut aici, nu e comemorat un jucator ci un OM. Moartea nu e dreapta si nu alege, nu intreaba daca suntem pregatiti pentru ea sau daca suntem de acord cu ea. Niciodata nu e momentul potrivit pentru ea si nu ne consoleaza cu nimic ca, mai devreme sau mai tarziu, toti vom plati pretul. Supravietuitorii poarta mereu povara grea a celor ramasi in urma.
Atat cat putem, eu si colegii mei din Zarg suntem aproape de familie si le dorim sa aiba putere sa treaca peste momentele acestea.
Respect colegilor si condoleante familiei!
Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!
 

DeletedUser

am auzit multe despre el, si numai de bine. nu l-am cunoscut, am zis mereu ca timpul ne va aduce la un moment dat fata in fata. Dar nu a fost asa, si regret. Condoleante.
 
Sus