E~W vs RB

DeletedUser

Is sute d razboaie..sute de triburi..haide`ti sa bagam in seama doar razboaiele cu ``impact major``..
 

DeletedUser

chiar daca E~W e micut...sunt buni...si ataca la greu...
nu trebuie neglijati....de aia avem aparare la granita cu ei...chiar daca avem PNA:D
 

DeletedUser

Sunt in alta parte a hartii..nu am auzit de ei..dar daca zici tu inseamna ca sunt buni..:)
O harta si niste statistici au?:D
 

DeletedUser

sa vina si statistici si harta....

ei sunt o parte din noi...sunt in stanga noastra...au un nucleu destul de bun...si vor intari acel nucleu...
 

DeletedUser

Posibil...posibil insa sa`i scoata RB din harta..
Posibil totu`..:):rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11242

Mda , acum toti vor sa aibe cat mai multe posturi , fiecare cu ce stie si ce poate :eek:
 

DeletedUser11242

Eu personal nu am avut vreo tangenta cu triburile astea , asa ca nu imi permit sa le cataloghez.
2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil asupra posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Side 1: E~W

Side 2: RB

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 558
Tabăra 2: 1,181
Diferență: 623

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 115
Tabăra 2: 17
Diferență: 98

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,360,256
Tabăra 2: 9,594,758
Diferență: 4,234,502

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,244,051
Tabăra 2: 172,943
Diferență: 1,071,108

image.php
 

DeletedUser

suntem un trib micutz exact.... :> dar sa lasam adversarii sa ne judece daca suntem buni sau nu..
 

DeletedUser

si nu cred ca are RB vreo sansa sa ne scoata... din punctul meu de vedere, dar sa vedem.. timpul va spune tot..
 

DeletedUser

multumim..
---2.6.1. Toate topicurile si posturile trebuie sa contina un numar de cel putin 4 cuvinte. Mai putine cuvinte se considera spam si va fi conform pedepsit. Orice forma de abreviere ca LOL, BRB, ROFLMAO, ICU etc. vor fi luate in calcul ca un singur cuvant. De asemenea, posturile nu se vor "umple" cu alte cuvinte gen "unu,doi,trei" ," patru cuvinte per post" sau altele. Trebuie sa fie legate de subiect altfel va fi tratat ca incalcare a regulii de post lenght si pedepsita ca atare
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

incercam si noi doar sa castigam o paine cinstita :p acum ca o sa cedeze RB sau E~W ramane de vazut :cool:
 

DeletedUser

sint buni EW,multi dintre ei au fost in SWAT;serban-bantu,handicapatu1
putini,dar uniti
 

DeletedUser

dac nici e~w nu este un tib mare atunci care mai e mare pe l5?
 
Sus