Eagles

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

lume.. lume......va astept cu totii pe lumea 8 in tribul Eagles (nici o legatura cu alte triburi cu nume similare de pe alte lumi) ....mhh sa incep sa va mint si sa zic k va fi cel mai bun trib de pe lumea 8? k o sa fie numai jucatori de elita?...NU...sigur k asta vreau dar e greu de realizat.....sa va povestesc putin despre trib( la ce m'am gandit eu) :

- limita de membri va fi de 50 ...sau poate 40
- un intemeietor,recte eu
- 2 persoane in conducere (inca nu sunt 100% sigur care vor fi ele...am o idee dar sa vad ce gasesc si la fata locului)
- 1 diplomat ( un fost jucator care sa lasat....si de care trag sa se bage iar.....)
- 2-4 recrutori
- un moderator pt forumul intern

...si ar mai fi...inca nu am definitivat organigrama tribului....si sa se stie...acceptam atat jucatori cu experienta( :D) cat si jucatori mai neexperimentati care vor sa invete si sunt activi.
- tribul NU face innobilari interne (mai intai va dam afara apoi va innobilam :p :D ...deci nu mai sunt interne)
- directia inca nu e stabilita....va voi spune indata ce ma voi hotari.(in functie si de celelalte triburi....ma gandesc si la ce vecini o sa am)

....daca sunt doritori sa ma contacteze pe lumea 7 ( ma gasiti in MoD) ...sau sa taca pe vecie!
Regula in trib: cooperare si voie buna!


Va multumim pt timpul acordat! ;)
 

DeletedUser

vom face sigur o figura frumoasa. sper sa fim iar vecini
si suntem:)
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus