~EC~

DeletedUser

Extreme Chaos
Însuºiri
Porecla: Extreme Chaos
Prescurtare: ~EC~
Numãrul de membrii: 715
Punctajul celor mai buni 40 jucãtori: 5.010
Punctaj total: 61.072
Punctaj mediu: 85
Rang: 1

un inceput bun?? eu zic ca nu prea va tine mult acest trib..daca in 2 zile au 700 de membrii in 2..3.. luni ce se intampla?:eek:
 

DeletedUser

Extreme Chaos
Însuºiri
Porecla: Extreme Chaos
Prescurtare: ~EC~
Numãrul de membrii: 715
Punctajul celor mai buni 40 jucãtori: 5.010
Punctaj total: 61.072
Punctaj mediu: 85
Rang: 1

un inceput bun?? eu zic ca nu prea va tine mult acest trib..daca in 2 zile au 700 de membrii in 2..3.. luni ce se intampla?:eek:

mai sunt vreo 2 topicuri pe aceasta tema :)))


cred ca le dam prea multa importanta..

oricum peste 2-3 luni o sa apara 2-3 topicuri ca sa explice cum de au cazut din top20 :)))
 

DeletedUser

depinde cn conduc acel trib si de strategia lor :) ! dak conducatorii(de care eu personal n-am auzit) sunt oameni seriosi ar putea sa faca un trib bun , dar mai tarziu ptrk vor cadea un timp din top 20 :)
 

DeletedUser

totusi prea devreme..din cate stiu ei provin din LC..at despre organizare ..nu cred..:(
 

DeletedUser706

Extreme Chaos
Însuºiri
Porecla: Extreme Chaos
Prescurtare: ~EC~
Numãrul de membrii: 715
Punctajul celor mai buni 40 jucãtori: 5.010
Punctaj total: 61.072
Punctaj mediu: 85
Rang: 1

un inceput bun?? eu zic ca nu prea va tine mult acest trib..daca in 2 zile au 700 de membrii in 2..3.. luni ce se intampla?:eek:

De ce va mira ...?
Este tipic pentru ...
Intra in joc se uita ce sate are in jur , vede ca sunt 2 din tribul X ....hop si el acolo ..Nu de alta dar sa nu cumva sa l atace ..
Daca i l primeste bine ...daca nu ..da restart ...si cauta un alt trib mamut .
Daca din start sunt cu "morcovul la c_r" ...ferme scrie pe ei .
 

DeletedUser

bla,bla mamuti....d asta vb mereu la inceput d lume
sa fie sanatosi daca noobii nu-si invata lectia niciodata:mad:
 

DeletedUser

hehe

N-or sa dispara triburile mamut... pentru o luuuga perioada de timp. E cererea prea mare :D
Si nu zic doar asa sa ma aflu in treaba, doar ati vazut cu totii ca asta vrea lumea, in urma sondajului. :mad:
 

DeletedUser

da sunt membru...dar nu inteleg de ce va cadea....poate....daca are o diplomatie buna...nush ce sa zic acum la inceput de lume...vedem mai incolo;)
 

DeletedUser3235

totusi prea devreme..din cate stiu ei provin din LC..at despre organizare ..nu cred..:(


dupa cum am mai spus , acest ~EC~ nu are nici o legatura cu ~EC~ de pe clasic .


da sunt membru...dar nu inteleg de ce va cadea....poate....daca are o diplomatie buna...nush ce sa zic acum la inceput de lume...vedem mai incolo;)

ce intelegi tu prin diplomatie buna ??? as fi curios cate aliante aveti voi.

de ce credem ca va cadea ?.... simplu , aveti un numar foarte mare de membri , si asta din primele zile , credezi ca aveti conducatori care sa fie in stare sa conduca atatia membri??? eu unu nu cred , pt simplu motiv ca nu am auzit de ei.
 

DeletedUser

eu unu nu cred , pt simplu motiv ca nu am auzit de ei.

toti de care nu ai auzit inseamna ca nu stiu sa joace ? si cei de care ai auzit inseamna ca stiu sa joace ? asta vrei sa zici ? nu de alta, dar asta se intelege...si daca la asta vrei sa te referi...ii clar si cu tine :rolleyes:
 

DeletedUser3235

toti de care nu ai auzit inseamna ca nu stiu sa joace ? si cei de care ai auzit inseamna ca stiu sa joace ? asta vrei sa zici ? nu de alta, dar asta se intelege...si daca la asta vrei sa te referi...ii clar si cu tine :rolleyes:

nu , doar ca is putin deranjat ca acesti conducatori care nu au nici o legatura cu tribul ~EC~ de pe clasic s-au gandit ei sa isi faca un trib cu numele ~EC~ , drept urmare is foarte putini membri din ~EC~ clasic in acest trib.
eu unu le doresc sa continuie cum au inceput , dar crezi ca vor avea vre-o sansa dupa modul in care ei au inceput?
 
Sus