Echipa mea

  • Autor subiect DeletedUser5596
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

pf ..cam greu ..

eu
quyntus
hedda
ALIAT
Black Leon

ar fi o echipa :p ..
 

DeletedUser12819

1-doraal(eu)
2-apocalips@
3-cavalerul danubian
4-pavlov
5-raul777
 

DeletedUser12737

1.junior18(eu)
2.w0nd
3.sKlembar
4.aras666
5.-DemO-

juniorule ce s-a intamplat cu motou vostru ala cu "cel mai puternic castiga" :)) pe vremea cand iti inobilam colegu sklembar... asa puternici ati fost ca ati fugit la infern de frica noastra :), da nu-i stres... venim si acolo dupa voi sa vedem cat de puternici v-ati facut intre timp :))
 

DeletedUser

juniorule ce s-a intamplat cu motou vostru ala cu "cel mai puternic castiga" :)) pe vremea cand iti inobilam colegu sklembar... asa puternici ati fost ca ati fugit la infern de frica noastra :), da nu-i stres... venim si acolo dupa voi sa vedem cat de puternici v-ati facut intre timp :))

Asta a fost o gluma sau nu avei ce sa mai postezi pe forum ? :)) app colegul " sklembar " a fost ajutat , din pacate zidul era 0 si nu a putut face mai mult asta este , este un joc amicE :D numai pune atat de mult suflet in el . A pierdut , a luat`o de la capat , ce vrei sa faci ? mai degraba ai da circulara mai repede pentru karma ca va iesi si el din joc in curand , veziti de tribul tau , eu nu trebuie sa iti dau tie explicatii de ce am dizolvat tribul si daca vrei sa iti dau explicatii iti dau : " E un joc , nu aveam cine stie ce jucatori in trib prea experimentati asa ca am dat dizolvare si le-am spus " La revedere " , si noi conducerea am intrat acolo unde se poate face treaba ( restul jucatorilor mai slabi au intrat in C.K. , C.K.A. , C.K.B , The2 , sau in alta academie a voastra , imi place un trib mare cu 3 - 4 academii pe continent ce pot spune sunteti o mare familie :)) ) si iti spun si tie , nu te da fetita daca esti baiat , cu tupeu si curaj a murit si goliat asa ca :) o zi buna domnul meu .

Am plecat in Infern acuma cateva zile cand sklembar avea deja 800 P deci nu se poate spune ca am fugit in Infern , controleaza-ti gandirea inainte sa dai drumu la cuvinte ca pe net stii sa scrii dar in viata reala nu stiu daca esti asa de viteaz .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12737

Asta a fost o gluma sau nu avei ce sa mai postezi pe forum ? :)) app colegul " sklembar " a fost ajutat , din pacate zidul era 0 si nu a putut face mai mult asta este , este un joc amicE :D numai pune atat de mult suflet in el . A pierdut , a luat`o de la capat , ce vrei sa faci ? mai degraba ai da circulara mai repede pentru karma ca va iesi si el din joc in curand , veziti de tribul tau , eu nu trebuie sa iti dau tie explicatii de ce am dizolvat tribul si daca vrei sa iti dau explicatii iti dau : " E un joc , nu aveam cine stie ce jucatori in trib prea experimentati asa ca am dat dizolvare si le-am spus " La revedere " , si noi conducerea am intrat acolo unde se poate face treaba ( restul jucatorilor mai slabi au intrat in C.K. , C.K.A. , C.K.B , The2 , sau in alta academie a voastra , imi place un trib mare cu 3 - 4 academii pe continent ce pot spune sunteti o mare familie :)) ) si iti spun si tie , nu te da fetita daca esti baiat , cu tupeu si curaj a murit si goliat asa ca :) o zi buna domnul meu .

Am plecat in Infern acuma cateva zile cand sklembar avea deja 800 P deci nu se poate spune ca am fugit in Infern , controleaza-ti gandirea inainte sa dai drumu la cuvinte ca pe net stii sa scrii dar in viata reala nu stiu daca esti asa de viteaz .

Colegul sklembar a avut zidu 0 ca atat i l-am lasat iar voi ca pro ce sunteti ati tot bagat trupe in el :)) iar karma a ajuns primu la atacatori pe seama voastra
Karma sta bine acolo... mai bine intreaba coechipieri tai din jurul lui daca mai are vreounu atac... ati atacat toti ca incepatori pe un sat blindat poate poate il luati.. :) amu sunteti in refacere ...
Cat despre mine in real life... hai sa nu ne apukam de baloane... si sa vorbim aiurea din moment ce nu stim.. asta e cea mai penala si ordinara insulta ce am auzit-o pe triburi... ceva de genu "esti bun pe triburi.. sigur pe real esti nimeni " deci juniorule ma asteptam la mai multa originalitate de la tine :)...
Mno hai ca va las.. am totusi o intrebare.. acu ca sunteti in alt trib ce diplomatie aveti fata de noi sa stiu cum sa va colorez iar.. :) sau tre sa aflu iar de la altii ca sunteti in razboi cu noi :D
 

DeletedUser

pai.. noi am pune albastru :D tu ce zici ? haide sa fim originali , este un trib nou , noi membri , noi tactici , o noua diplomatie !
 

DeletedUser

1.moi adica je
2.inseamnaO
3.Mcmirela
4. ankamaster
5.dezaferovic

nu conteaza ordinea...


Team-ul perfect... :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12768

1. Eu
2. KinGFlex
3. sebica19 - N o o B z
4. cuka
5. nervozila (L9)
6. Illidan Stormrage (dacă nu ar fi el nu aş avea cui să-i răspund la circulare :D)
7. h3rifl3
8. KOIOS a.k.a Iurka (cel mai mare fan al meu...n-aş putea să-l las pe afară :D)
9. Rifa.Siempre (postul de bufon i se potriveşte cel mai bine :p)
10. pepolino

Dream Team + academia : ))
 

DeletedUser

1. Eu
2. KinGFlex
3. sebica19 - N o o B z
4. cuka
5. nervozila (L9)
6. Illidan Stormrage (dacă nu ar fi el nu aş avea cui să-i răspund la circulare :D)
7. h3rifl3
8. KOIOS a.k.a Iurka (cel mai mare fan al meu...n-aş putea să-l las pe afară :D)
9. Rifa.Siempre (postul de bufon i se potriveşte cel mai bine :p)
10. pepolino

Dream Team + academia : ))

eu in academie? :eek:

ON Topic:
1.h3rIfl3 - ala cu circularele
2.catalin8508 - noob-ul suprem
3.Darth Lord Revan - moldovean ca si mine
4.Succubus - vecinu'
5.sebica - avem nevoie si de sef,nu? :D
 

DeletedUser

eu in academie? :eek:

ON Topic:
1.h3rIfl3 - ala cu circularele
2.catalin8508 - noob-ul suprem
3.Darth Lord Revan - moldovean ca si mine
4.Succubus - vecinu'
5.sebica - avem nevoie si de sef,nu? :D

firai tu sa fi, lasa ca te tin eu minte :))
 

DeletedUser26205

1. Succubus -eu
2. Koios - iurka
3. Zamolxiss
4. Kimosabe
5. Catalin8505 - tre sa fie si un noob :D
6. Special k aka Gabytza17
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus