Empire

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început

DeletedUser4920

ma fratilor din toata povestea asta am inteles ca la inceput era cu laudele la setzel ,dupa ca o cam cazut empire,ca so ridicat silent si ca o cazut si el!sa ma anuntati cand maid cade altu sa mai pierd 15 min sa citesc....ms:D

Rares tu esti omu pe forum care se lauda si mai mult am facut asta trupele mele eu am zis..


Eu ma "laud" cu statistici si fapte ....nu ma laud aiurea..
 

DeletedUser10927

si apropo sa sti k mie nu mi-e frica...dak vroiam sa fac ceva am mai spus-o am fost rugat cand s-a infiintat EMPIRE sa intru la ei dar nu am acceptat...si apropo azi am aflat ceva ce dak s-ar spune juma de EMPIRE ar cadea;)
 

DeletedUser5970

si apropo sa sti k mie nu mi-e frica...dak vroiam sa fac ceva am mai spus-o am fost rugat cand s-a infiintat EMPIRE sa intru la ei dar nu am acceptat...si apropo azi am aflat ceva ce dak s-ar spune juma de EMPIRE ar cadea;)


da , nu exista mos craciun , nu mai fi dezamagit :(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10927

dezamagit de ce?...k ma urati de moarte si k sisisi nu mai joaca k e altu pe contu lui si k va prosteste pe fata?...va distrugeti trupele aiurea in mine si ma urati de moarte?...face ce vrea din voi sisisi:)))
 

DeletedUser5970

dezamagit de ce?...k ma urati de moarte si k sisisi nu mai joaca k e altu pe contu lui si k va prosteste pe fata?...va distrugeti trupele aiurea in mine si ma urati de moarte?...face ce vrea din voi sisisi:)))

Sa te uram de moarte ? atata timp cat cedezi sate in continuare esti favoritul nostru :D

Cred ca ai vazut alt film :rolleyes:

P.S. am incheiat discutia , pm daca mai doresti ceva .
 

DeletedUser

james nu a pierdut chiar asa de multe sate daca ai cont uitate la actele jucatorului...
 

DeletedUser

motivu a fost k am fost prea blanzi cu cine nu trebuia...mai mult nu zic deocamdata...nu e usor sa consolidezi un trib

Cumva te referi la tribul Garda Nationala?
Noi suntem prea mici pentru acest razboi mare.
Si in plus noi suntem independenti... adica nu raspundem la "ordin politic", cat despre alianta pe care o avem cu Empire nu pot spune prea multe.
Eu am prieteni si in Silent si in EMPIRE, dar am facut alianta cu ei dintr-o serie de motive. Pe care le pot spune oricui , dar numai pe privat!
 

DeletedUser10927

hai k v-am luat un sat:X...maine sper sa va mai iau cel putin 1...nu vreau sa va intarat dar va credeti prea mari si prea puternici
 

DeletedUser

De unde ai luat un sat? De la GN sau de la Empire?
Am incercat pe statistici, dar se pare ca e cazut site-ul:)
 

DeletedUser

esti penibil

ma shetel sau cm te cheama ?cu ce ma laud eu?ca asta e singurul post pe care l-am scris aici,altceva nimik!dak am scris altundeva asta e problema mea ,poate am cu ce sa ma laud!da sincer ca din ce am citit aici aseara zici ca e ceva telenovela de pe acasa de se uita soramea:)
 

DeletedUser4920

ma shetel sau cm te cheama ?cu ce ma laud eu?ca asta e singurul post pe care l-am scris aici,altceva nimik!dak am scris altundeva asta e problema mea ,poate am cu ce sa ma laud!da sincer ca din ce am citit aici aseara zici ca e ceva telenovela de pe acasa de se uita soramea:)


In afara de aroganta si posturi neinteresante mai ai ceva de spus ? eu unu sunt plictisit de posturile tale....apropo raresica este Setzel.
 

DeletedUser10927

stai linistit k si vopi a-ti dat de un jucator bun din Silent si v-a cam facut...conteaza k voi toti va dati mari k faceti k nush ce si cum v-am mai spus eu imi vad de treaba mea...e usor pentru mine k voi imi usurati munca!
 

DeletedUser4920

Diferenta intre S-L-R si empire este una de la cer la pamant



Ai luat 11 sate de la ei asta e de admirat si felicitat dar triburile nu se pot compara intre ele.
 

DeletedUser9038

Apropo, am si eu o mica curiozitate. Ce s-a intamplat pe vestul lui K 33 de au plecat din Empire o serie de jucatori in MWE? Parca era unul si de prin conducere...
 

DeletedUser11113

au plecat niste jucatori nesemnificativi .. care au venit tot in gasca .. oricum cred ca o sa se pastreze o divizie in zona aia.
 
Sus