Enervant-Lumea 19

DeletedUser

Majoritatea se plang ca au sate in care le mor trupe(sate de barbari),dar in satu respectiv nu este sprijin de la nimeni
Ce se intampla??:confused:
 

DeletedUser

De unde stii ca nu e sprijin de la nimeni in satele respective?

Apropo..ai gresit topicul.
 

DeletedUser

Nu exista niciun bug de felu asta:|
Doar daca ii sprijin in satul respectiv..
 

DeletedUser

In primele zile ale lumii 19,toti playerii au primit la un interval de x minute cate un raport,in care li se spunea ca sprijinul lor din satul de barbari y a fost atacat,fara sa aiba pierderi,chiar daca nu au trimis trupe in satul respectiv,din fericire,problema a fost remediata :)
 

DeletedUser

vorbesc despre contul dj snake.
joi 25.03 am avut o serie de atacuri. dimineata am dat un atac in care am pierdut o parte din trupe. mi-au crescut si experienta paladinului si inamicii invinsi.
la ora 17:55 am dat un alt atac in care am pierdut toate trupele, inclusiv paladinul si nu am primit nici inamici invinsi nici experienta la paladin!
e o intarziere a serverului sau o greseala? imi cer scuze daca am postat unde nu trebuie, sper sa mi se rezolve problema
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
In cazul rapoartelor rosii actualizarea ODA si a experientei paladinului poate dura si 3-4 zile. Este la fel pe toate lumile, nu doar pe 19.
 

DeletedUser

azi e a 4-a zi totusi. in caz ca nici pana maine nu mi se actualizeaza ce ar trebui sa fac?
 

DeletedUser

da multumesc de raspuns prietene, dar poate imi dai un altfel de raspuns nu unul care este absolut logic
 

DeletedUser17342

hai sa o luam altcumva... daca atunci cand ai atacat, satul lui era foarte bine aparat si nu i-au murit trupe, nu vei primi nici un punct, sau poate ai omorat putine trupe si ai primit putine puncte, astfel incat nu ai observat schimbarea.
 

DeletedUser

crede-ma as fi observat si o schimbare minora si stiu sigur ca am omorat cate 1300 din fiecare unitate.
nu vorbesc in necunostinta de cauza. multumesc de amabilitate dar nu imi foloseste la nimic :)
oricum, au venit punctele pana la urma
 
Sus