Eu Cu Cine MA BAT ?

  • Autor subiect DeletedUser6681
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6681

Daca tot e momentul sa ma bat .. si eu cu cineva.. anuntz public .. ca voi ataca pe toti/toate fara discriminare.. pt ca au aparat .. satele de barbari de pe langa mine.. auzi sa stai 3 ore..:))) ca il pierzi in 1 min am pierdut 3 paladini din cauza voastra..:))))


Asa ca pregatestete tu care te stii .. cu musca pe cauciula..:))) am auzit ca EeK face vreo 23 de ore cu nobilul la mine :p


Va doresc .. succes..
 

DeletedUser6681

Nu :))) eu cine ma bat.. :)) era o intrebare.. pt toti :)) asa poate isi mai etaleaza uni / alti calitatile :))) ..
 

DeletedUser4920

Zic sa incerci la intrisecu ca doar aztecu zicea ceva de caluti da mai important de bere :D
 

DeletedUser11672

sal

FreeSoul miau zis multi membri ca u hekar mam mirat cand am auzit :eek::confused: ea adevarat:)
 

DeletedUser11672

Cum sau DEZVOLTAT astia de pe L3 si clasica mama cate puncte au astia am avut si eu odata dar nu atatea:eek::p
 

DeletedUser

Daca tot e momentul sa ma bat .. si eu cu cineva.. anuntz public .. ca voi ataca pe toti/toate fara discriminare.. pt ca au aparat .. satele de barbari de pe langa mine.. auzi sa stai 3 ore..:))) ca il pierzi in 1 min am pierdut 3 paladini din cauza voastra..:))))


Asa ca pregatestete tu care te stii .. cu musca pe cauciula..:))) am auzit ca EeK face vreo 23 de ore cu nobilul la mine :p


Va doresc .. succes..

Mah vis3z iara te bagi singur in seama?:confused:TE invit pe lumea 7 la un razboi cu mine daca doresti!
 

DeletedUser6681

Aici ma bag si eu ..:)

Stiu ca ai o dorinta expresa pt .. satele ( punctele ) mele dar mai ai de invatat/asteptat/pacalit multi ca sa ajungi la mine :) .. sau vandut/cumparat multe puncte .. pt asta.. slab slab slab de domne n`ai cu cine .. apoi daca n`ai cu cine ce sa faci ????
 

DeletedUser6681

Mah vis3z iara te bagi singur in seama?:confused:TE invit pe lumea 7 la un razboi cu mine daca doresti!

Daca tu crezi ca te tine.. uitate pe harta stii unde sunt.. special am ales..:) aceasta .. zona.. ca sa nu gasiti scuze ( am fost ajutat de trib ) va mut pe toti pe rand.. ....

PS: care dintre voi a trimis trupe in satele de barbari ?
 

marakesh

member
Scor reacție
0
Daca tu crezi ca te tine.. uitate pe harta stii unde sunt.. special am ales..:) aceasta .. zona.. ca sa nu gasiti scuze ( am fost ajutat de trib ) va mut pe toti pe rand.. ....

PS: care dintre voi a trimis trupe in satele de barbari ?

eu am bagat.... ca sa nu poti tu sa farmezi satele din zona... saracii inca nu s-au uitat pe ahrta sa vada ce vecin au? eu ii sfatuiesc sa dea inceput nou....:d
 

DeletedUser6681

lasa .. ma ca viteazul aliat.. ( paliat ) .. crede .. ca eu .. sunt supusi lui...
ca sa nu vb despre acoliti ..:) care au trait din firmiturile de sate ( nu stiu daca am scris bine ) ...
oriunde oricand :))) .. dar na .. ce sa fac eu :D daca vor sa ma bat ma bat :( dar n`am cu cine :((
 

DeletedUser

eu am bagat.... ca sa nu poti tu sa farmezi satele din zona... saracii inca nu s-au uitat pe ahrta sa vada ce vecin au? eu ii sfatuiesc sa dea inceput nou....:d

Pe mine nu ma intereseaza vecini daor le zic mah succes la margine u esti urmatorul:D
 

DeletedUser6843

vis3z nu e mai bine sa iti mai faci un cont si sa te bati singur?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus