EX vs Ibidem

  • Autor subiect DeletedUser46530
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser46530

cu toate statisticile astea foarte bune pentru voi... inca va milogiti pe la kill si wolf sa schimbe tabara? :)))

nu mai fiț disperaț
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Și am mai luat o internă, și am mai luat un barbar, și am mai luat un suport..

Screenshot_46.png




hă? Ce zici de milogeală și de disperatz? Ți se lărgește familia și nu dai și tu de băut? :))

Screenshot_47.png
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Vezi ultima editare și lasă frustrarea. Ești în liga a doua momentan, încă așteptăm să ne înveți să jucăm triburile. Mai ai nevoie de vreo 10 revo ca să ieși din borșul pe care l-ai combinat aici. Și partea frumoasă încă n-ai văzut-o, urmează. :))
 

DeletedUser46530

vezi ca e sistemu de mentorat pentru asa ceva, eu nu tin cursuri si nici seminarii.
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Tu nici balele nu poți să ți le ții, văd că ți le-ai împrăștiat prin tot forumul ăsta. Scuipi și scrii, scuipi și scrii.

și ai tăi pierd sate...și ai tăi pierd sate...și ai tăi pierd sate..
 

SunDance12

member
Scor reacție
0
quz0r, nu ma cunosti, nu te cunosc, dar am observat "polivalenta" asta a ta, aici pe forum esti zmeu, ai rupt harta intr o luna, ai spalat cu noi pe jos, daca ma uit iar pe mesajele din privat apare "mieluselul".
Cum explici treaba asta?
 

DeletedUser48261

Iar o dati in mari "intalniri" ?
Smardoilor...
Petre si heavy sunt CL...jneboon
Tot ei ameninta si tot ei nu se prezinta si se ascund pe forum si joc :))
Sunt satul de kamikaze de genul care doar din gura dau.
Veniti la bere...va invat smecherii noi ;) Lucram la psihologia inversa...

PS : De cand nu ati mai vazut lumina zilei ? :))))))
 

DeletedUser46530

tot aruncati statistici, dar uitati cel mai esential lucru, inca suntem pe harta, si pana nu dispare ultimul sat din EX nu sunteti invingatori. :D
 

Romeogsm.

member
Scor reacție
0
Buna seara :)

Nu ma stiti, asa ca stati potol. Sunt nou pe aici.
Din ex sa stiti toata lumea ca de elecktra imi e cel mai frica. Si imi sufla-n ceafa pe harta :))

A luat ea sate de 2 lei, dar nu a rupt trupe si le-a crescut o groaza de timpi, nu as fi uimit sa aiba 3-4 fulluri :)

In schimb macar pe forum de l63 lasati discutiile juvenile din lumi anterioare :)

Inca o chestie. Dau Talpa, nu fii ipocrit te rog :) Din rapoarte faci statistici. Tu pui rapoarte, noi punem statistici. De ce ???
RAPOARTELE NOASTRE S-AU CONCRETIZAT ! A tale au ramas simple rapoarte :*

Seara faina!


Pff,am simt jignit ca de mine ai uitat :))
 

DeletedUser48261

Romeo...cred ca nu esti in tabara care trebuie. Ne stim de atatia ani...baietii se folosesc de tine :)
Hai cu noi sa joci...iti dam unda verde la innobilat vedetele din Ex si REVO. Iti oferim placerea de a juca cum o faceam inainte.
Stiu ca poti...hai hai :D
 

DeletedUser46530

Romeo...cred ca nu esti in tabara care trebuie. Ne stim de atatia ani...baietii se folosesc de tine :)
Hai cu noi sa joci...iti dam unda verde la innobilat vedetele din Ex si REVO. Iti oferim placerea de a juca cum o faceam inainte.
Stiu ca poti...hai hai :D

felicitari, tocmai ai castigat premiul "Cel mai mare milog de pe .ro"
 

Romeogsm.

member
Scor reacție
0
Romeo...cred ca nu esti in tabara care trebuie. Ne stim de atatia ani...baietii se folosesc de tine :)
Hai cu noi sa joci...iti dam unda verde la innobilat vedetele din Ex si REVO. Iti oferim placerea de a juca cum o faceam inainte.
Stiu ca poti...hai hai :D

Ne cunoastem intradevar de multi ani,stii ca respect pe toata lumea nu conteaza unde si cum jucam,ar trebui sa mai stii ca odata intrat undeva probabil aici voi ramane pana la final,in rest...nu prea citesc forumul dar ma amuza copios contrele voastre atata timp cat nu va luati de vietile personale ale fiecaruia...Spor la treaba si cel mai bun sa castige!
 

DeletedUser47018

auzi la maestru grand :)) cum poti sa zici ma de o persoana ca e degeaba pe harta cand are mai multi agresori ca tine si farmeaza fara suporti destul de bine? :)) degeaba esti locu 1 nevere daca ai avut 10 jucatori care au jucat pentru tine , vedeta ce esti tu :*
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Am venit sa va comunic eu ca ciuperca s-a inchis in casa de teama fullurilor lui romeo. :))

Caz inchis.

ps. Heavy, unde e heavy? A zis ca ne smotoceste, ca ne drege...si a ramas fara sat saracul. :))

"E versace, n-ai ce-i face."
Ba uite ca am avut. :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus