EX vs Ibidem

  • Autor subiect DeletedUser46530
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Live

member
Scor reacție
0
Nu va supărați ca ma bag aiurea in discuțiile voastre de 12 pagini și scrisă de 3 ,maxim 4 jucatori , dar voi astia 4 nu aveti și voi neveste , prieteni , ..prietene .. etc?ca sunteti NON STop aici :). Scz încă o data ca m-am bagat aiurea , dar tot citesc prostiile voastre și nu m-am putut abține. Succes
 

DeletedUser48815

Puteti sa va incalziti cu cate rapoarte vreti ...
Intre timp...
 

Atașamente

  • twStatistici.png
    twStatistici.png
    112,3 KB · Vizualizări: 107

Live

member
Scor reacție
0
Cred ca ati bagat 2000 de euro de jucator sa aveti satele alea , asta ma bucura. Va bateți cu astia care nu baga bani , e normal sa va contrati și sa va enervați. La banii care i-ați bagat in lumea asta trebuia sa o câștigați in primele saptamani , așa ca va las sa va certați . Bafta si “succesuri”.
 

Live

member
Scor reacție
0
Te-ai trezit nubule ? Du-te și învață sa dai 2-3 fake-uri ca ești rușinea hartii .
Pai voi ditamai tribul , cu super jucatori , vechi , cu performanța , va bateți cu niște academii care media de puncte este 1500 de puncte. Încercam și noi tot ce putem , numai fi nebun și joaca-te linistit.
 

DeletedUser48785

Cred ca ati bagat 2000 de euro de jucator sa aveti satele alea , asta ma bucura. Va bateți cu astia care nu baga bani , e normal sa va contrati și sa va enervați. La banii care i-ați bagat in lumea asta trebuia sa o câștigați in primele saptamani , așa ca va las sa va certați . Bafta si “succesuri”.

Ai fi atat de uimit sa iti spun ca nu s-a bagat decat in contul premium PP-uri? :rolleyes:
 

Live

member
Scor reacție
0
Îți Multumesc , dar nu vreau. Aveti o grămada de fricoși care au intrat la voi numai ca sa nu ii atacați , poate poate rezista și ei 4 luni pe o lume. Bafta incontinuare:)
 

quz0r

member
Scor reacție
144
cât timp voi vă lăudați pe aici..
 

Atașamente

  • Untitled.png
    Untitled.png
    46,1 KB · Vizualizări: 124

urssmircea

member
Scor reacție
1
Gata cu lacrimile qzorel ? La următoarele rapoarte daca pierdeți tot iar începi cu suferințe ... pana una alta vine granița spre tine apoi o sa fie liniște totala. Măcar academia woc îi liniștită, își cunoaște limitele
 

DeletedUser46530

Gata cu lacrimile qzorel ? La următoarele rapoarte daca pierdeți tot iar începi cu suferințe ... pana una alta vine granița spre tine apoi o sa fie liniște totala. Măcar academia woc îi liniștită, își cunoaște limitele

quzoru e bi-fazic de fel

cand ii merge frumos pe joc, e b0$$ de b0$$

cand ceva nu-i convine, e prima victima, parca ar fi vreun refugiat de prin siria
 

DeletedUser48261

:))
Fa repede un raport la cati suporti aveti blocati...jucatorule :))
Have fun ;)
 

DeletedUser48815

Statistica nu e buna, rapoartele nu sunt bune,pozele nu sunt bune.

Eu cred ca daca mai ramai numai tu in EX si restul sunt cuceriti, vei avea impresia ca e totul ok :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus