Extreme Chaos

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Tribul AZTEC

Nume trib:AZTLAN
Prescurtare:AZTEC
Pozitionare:SUD-EST
Intemeietor:Mentax
Conducerea:O veti cunoaste atunci


Doritorii va rog sa cereti invitatie lui Mentax dar rog sa fie seriozitate, lucru in echipa, activitate militara, etc. Distractia si buna dispozitie vin de la sine:D.

Deci...Va astept!
 
Ultima editare de un moderator:

PRADA

member
Scor reacție
6
Dezamăgitor totuşi. Mai ales dacă ştii că există şi îi cunoşti istoria ... Nu e frumos :D

(Sinceră să fiu, l-am făcut şi eu o dată, la mişto. Dar era la francezi, nu ştia nimeni nimic) :p
 

DeletedUser30442

Dacă nu are aceeaşi conducere nu ştiu ce şansă va avea ... Oricum , spor la recrutat ! :)
 

DeletedUser

As fi avut si cateva idei originale dar imi place acest nume...:d
 

DeletedUser

Ca'mi place cum suna Extreme Chaos...si oricum...jucatorii fac tribul si nu invers:)
 

DeletedUser

Nu prea va inteleg pe astia plagiatorii, profitati de numele altora stiind ca acele nume de trib au o istorie bine lucrata si cunoscuta ca sa o folositi pe alte lumi sa intre membri la voi crezand cas acel trib.

Nu, jucatorii mari si experimentati stiu adevaratii intemeietori si conducatori, nu intra la plagiatori ;) O sa recrutati doar numa ferme care vad numele si poza tare si zic "Ahh e tribu asta bun de pe alte lumi, cu nume tare si emblema pe masura, aici intru" ceva de genu !
 

DeletedUser

Nah ca te ascult...pun un nume chiar original facut de mine 100% la inceputul lumii 14...
 

DeletedUser

De asta ce parere ai?:D...

Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

intreb si eu nedumerit:cum poate un jucator bun sa intre intr-un trib asa la intamplare?Dupa nume?Dar un jucator bun este chiar el un nume de care are nevoie un trib si nu invers!
 

DeletedUser30746

trib: BETTER THAN SEX!
prescurtare: BACON

veniti c mine daca vreti
Sud-Vest
intrarea intre: 12:00:-12:10

Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

puteti sa ziceti ce vreti...eu stiu ce am facut ani la rand in acest joc ...triburi facute la misto si ajunse mari...eu nu am zis sa vina nimeni in acel trib...doar am postat un anunt sa se stie ca tribul va exista...si faza cu playerii mari doar in triburi mari...aici te contrazic...esentele tari se tin in lucruri mici....stiu jucatori buni care fug de triburile mari fiindca pe aia nu-i intereseaza de altii...cei din triburile mari 80% sunt pentru ei si se ascund in umbra tribului si orice jucator bun de aici poate sa ma aprobe. Si eu eram obsedat de triburi mari si am fost in triburi mari insa acum am realizat si eu ce am scris mai sus:d si parerea nu mi-o voi schimba...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus