F. DECIDE sau F. NOI ?!

DeletedUser7676

Alexutz: Lucas Cage nu a fost si nu este conducator in NOI. In ce priveste ideea ce pe contul lui joaca stranutelu, eu mi-am facut datoria si v-am postat dovezile ca este o prostie si o dezinformare, in continuare fiecare crede si face ce vrea.

Si cu asta m-am lamurit cata minte ai, ai ajuns exact acolo unde trebuie

vlad 1: Din pacate tu habar nu ai pe ce lume traiesti, ai postat o discutie cu mine in care te luam la misto pentru ca NU STII SA JOCI, pe post de dovada ca EU caut sittere sa trimit in deplasare si ca te-am concediat pe tine si pe david pentru ca nu acceptati asta :))

1. trimisul in deplasare se lasa cu ban si deposedare masiva de sate
2. pe david l-am concediat pentru ca helloman il bagase in DECIDE pe nelu020858, iar matale ai iesit singur nu te-a concediat nimeni.
3. Ce stiu e ca helloman i-a scris lui allgurau pentru SOARTA, nu lui Martinezu in nici un caz mie. Si in orice caz faptul ca ne-a aruncat un mesaj nu inseamna ca noi eram obligati sa sarim sa ii pupam picioarele d-lui helloman si sa punem diplomatie cu PRAF.

Asa cum scrie clar NOI NU avem diplomatie cu PRAF si nu ne intereseaza clona aceea de trib. Asta e pozitia oficiala nu cererea lui helloman neconfirmata de nimeni. Nu mai posta mai bine decat sa vorbesti aiurea.

Ce imi pare rau e ca la vremea aia trebuia sa mai curat un pic tribul de lepre dar e bine ca s-au cernut acum.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Haide sa spunem ca face parte din familie,in acest caz nu ar trebui tratat ca un trib aliat?

Haide sa spunem ca nu acceptati forum comun pentru rezervari. Ce fel de alianta e asta? E ceva absurd.
Cauta raspuns la aceasta intrebare si-ti raspunzi automat la intrebarea ta (cautarile le faci in sanul conducerii)!
 

DeletedUser

vlad 1: Din pacate tu habar nu ai pe ce lume traiesti, ai postat o discutie cu mine in care te luam la misto pentru ca NU STII SA JOCI, pe post de dovada ca EU caut sittere sa trimit in deplasare si ca te-am concediat pe tine si pe david pentru ca nu acceptati asta )

1. trimisul in deplasare se lasa cu ban si deposedare masiva de sate
2. pe david l-am concediat pentru ca helloman il bagase in DECIDE pe nelu020858, iar matale ai iesit singur nu te-a concediat nimeni.

Ce imi pare rau e ca la vremea aia trebuia sa mai curat un pic tribul de lepre dar e bine ca s-au cernut acum.

Nu luai pe nimeni la misto ca nu stie sa joace (se vede ca citesti binisor dar nu intelegi de loc)ci ai raspuns la misto la intrebarea mea de ce l-ai concediat pe david raspunzindu-mi ca avea sitter din tribul ala dupa primul loc.
1)este adevarat ca trimisul de trupe in deplasare se lasa cu ban .
Tocmai din acest motiv discretu a fost banat daca vrei pot sa-ti postez si ultima voastra convorbire cind discretu (omul pe care tu cel mai amabil coleg imi propuneai sa il numesc sitter) se lauda cu ultima sa isprava cind a trimis in deplasare trupele a 4 dintre colegii nostri fapta in urma careia a fost banat.
2)Nu vad nici o urma de legatura intre david si bagarea de catre helloman in decide a jucatorului nelu020858, iar eu este adevarat ca am iesit singur si nici nu am sustinut contrariul.

Cit despre restul
Ma bucur enorm ca leprele au ramas acolo unde le este locul
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Haide sa spunem ca nu acceptati forum comun pentru rezervari. Ce fel de alianta e asta? E ceva absurd.
Cauta raspuns la aceasta intrebare si-ti raspunzi automat la intrebarea ta (cautarile le faci in sanul conducerii)!



Ai discutat tu personal cu cineva pt. redeschiderea forumului comun?
 

DeletedUser

Personal nu am discutat aceasta intrebare cu cineva din DECIDE, pentru ca nu fac parte din conducere.
Se schimba esenta?
 

DeletedUser

Trib DECIDE lumea11 a spus:
Descriere
Ne-am nascut ca si trib astazi 04.03.2009


FAMILIA DECIDE + MOH - LUMEA 11


Vi s-au strecurat greseli in profil . :eek:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Din cauza renovarii.
Dupa ce terminam de zugravit va arata la fel ca inainte ;)
 

DeletedUser

Vlad,
tu scrii dn postura de conducator?
Pozitia ta e pozitia tribului DECIDE?
sau e a ta personala?
 

DeletedUser

Vlad,
tu scrii dn postura de conducator?
Pozitia ta e pozitia tribului DECIDE?
sau e a ta personala?


Nu cred ca esti interesat prea tare de pozitia mea momentan eu am locul meu si nu trebuie sa fac matanii pt el.
Pozitia mea este normal nu sluj.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cred ca nu m-ai inteles...
aici, pe forumul extern, tu exprimi pozitia oficiala a tribului DECIDE sau e opinia ta personala?
Asta ma intereseaza.
Iar daca faci matanii sau nu - asta chiar nu e treaba mea!
 

DeletedUser7676

Eu am indoieli ca in DECIDE se poate vorbi de o Conducere

In afara de satele moca nu prea i-a interesat niciodata nimic, in perioada in care aveam conducere comuna raspundeau in flituri la toate mesajele din alte triburi, nici nu se uitau pe harta langa cine sunt unii sau altii ... si pe cine implica o eventuala inrautatire de relatii cu acel trib.

Diplomatiile actuale au fost realizate toate in perioada cand stranutelu activa pe cont.

La momentul actual au infiintat tribul PRAF si il considera automat aliat la nu stiu cate triburi fara sa faca nici un demers in acest sens.
De profil nu le pasa, in fine nu ca ar fi mare lucru dar naste intrebari.
La mesaje se raspunde la 8 ore cu pauza de masa ... in fine o atitudine infumurata fara prea multa baza pe harta, oricum jocul e pervers si asta e farmecul, chiar daca unii se folosesc de texte sforaitoare sa atraga membrii dar pe de alta parte practica perversitatea vecina cu marlania la maxim.
 

DeletedUser11867

cam incepe sa cade marea familie...era de asteptat prea multe orgolii de impacat...
 

DeletedUser7676

cam incepe sa cade marea familie...era de asteptat prea multe orgolii de impacat...

He, he .. dragi dusmani, nu va grabiti cu prohodul, un trib se destrama usor cand e alcatuit din multi profitori si pomanagii care "sar" urgent intr-o alta barca, ceea ce nu este cazul in triburile noastre pentru ca am cernut destui pana la momentul asta si sunt multi jucatori obisnuiti cu razboaie si sa isi poarte singuri de grija.

N-o sa vedeti oamenii dand navala la triburile inamice. Iar de cucerit hai sa fim seriosi ... nici un razboi nu s-a castigat prin cucerirea totala a inamicului, doar un moment de slabiciune si clacarea psihica a uneia dintre parti. Cel mai probabil un atac dusman acum ar ajuta la reformarea familiei :)
 

DeletedUser9453

foarte mare dreptate ai mihai ... dar acum va intreb ... ati primit cumva atacuri de la dusmani de cand cu cearta si "divortul" asta al vostru ?? ?
 

DeletedUser

ne explica cineva ce e cu 4FUN si de ce a fost si acesta infiintat?
 

DeletedUser

Tribul 4FUN este format de jucatorii care s-au despartit de DECIDE F. & NOI F.
 
Sus