F~k pe Lume8

DeletedUser

nu ca o dati..mai aveti putin si faceti o pagina de off-topic :D....
 

DeletedUser

nu eu fac tribu..eu o sa fiu doar membru care face gargara peste tot..intreaba-l pe setzel de mine ca stie mai multe...

setzel raule pe mine nu mai trecut:)).. dar totusi ai dreptate ca eu nam experientza doar nebunie..
 

DeletedUser4920

nu eu fac tribu..eu o sa fiu doar membru care face gargara peste tot..intreaba-l pe setzel de mine ca stie mai multe...

setzel raule pe mine nu mai trecut:)).. dar totusi ai dreptate ca eu nam experientza daor nebunie..


Ahh ai zis ca intri cu excesiv =))



Iara ataca de la 40 de ore de fun :cool:
 

DeletedUser

ce vrei...*** am inceput razboiu cu voi abia ce ma pusesem cu bataia pe +SAS+ si au facut PNA cu SAS din cauza razboiului cu voi...si a trebuit sa restructurez satele ca erati aoleu tumai in partea cealalta..:))
 

DeletedUser

Setzel pentru fiecare sat care v-a fi innobilat din F~k ai de dat 1 lada de bere pentru tribul RaGe ! ;) Si vad ca nu numai mie ai sa-mi dai 1 sticla de vin, ci si lu arabu ! :)
 

DeletedUser4920

Setzel pentru fiecare sat care v-a fi innobilat din F~k ai de dat 1 lada de bere pentru tribul RaGe ! ;) Si vad ca nu numai mie ai sa-mi dai 1 sticla de vin, ci si lu arabu ! :)

Pentru fiecare sat din F~K ii dau 3 capace lu thunder e ok ?:))
 

DeletedUser

Dude cand am zis eu ca ne bagam in Sud-Est tu visai ! ;) Am zis de mult ca s-ar putea si o manutza de oameni micutzi si maruntzi sa-si faca aparatie ! :) Nur die Wult !
Pentru fiecare sat din F~K ii dau 3 capace lu thunder e ok ?:))
Ce faci tu butuletz? :) Capace de bere sau ce? :) Da sticla de vin si STFU ! :D
 

DeletedUser

Noi avem 1 singura problema... Sunt vreo 20 ! :) Defapt asta e plusul nostru... Problema e ca oameni foarte buni s-ar putea sa nu aiba timp sa joace cum v-au obijnuit ! :) Om trai si om vedea... Oricum david e tinta primara ! :D Si btw tribul se numeste: die Wult ! :) Prescurtarea e RaGe ! :D Gata am facut prea multa reclama ! :)
 

DeletedUser4920

Noi avem 1 singura problema... Sunt vreo 20 ! :) Defapt asta e plusul nostru... Problema e ca oameni foarte buni s-ar putea sa nu aiba timp sa joace cum v-au obijnuit ! :) Om trai si om vedea... Oricum david e tinta primara ! :D Si btw tribul se numeste: die Wult ! :) Prescurtarea e RaGe ! :D Gata am facut prea multa reclama ! :)

ma taci ca te innobilez:))
 

DeletedUser

David david... Aloooo... Vezi ca aici nu se da nimic moca ! :) Mai bine poate intri peste vreo 6 luni si ceri vreo 3 conturi de top poate asa ajungi si tu mare ! :D
 
Sus