F.KNIGHT vs F.SH

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13059

Nu mai e nimic de spus, decat urari si sarbatori fericite tuturor!! Anul ce vine ne aduce un mic razboi cu LegioN, de fapt ne vom bate tot cu jucatorii knight plecati in LegioN, orice trib aleg, satele lor tot in SH intra, cei care au dorit cu adevarat sa intre in SH au facut-o deja demult, acum nu cred ca mai primesc alti jucatori. Sitterului lui mandelo i-am spus deje ca nu va intra in SH decat sat cu sat....busted la fel.

va transmit si eu din Parta tribului GOD si GOD-A sarbatori fericite si toate cele bune de acum incolo ;)
 

DeletedUser

Mazare asta i-am spus si eu sitterului meu :)) , oriunde inafara de sh , dar n-a .... e la o varsta frageda si nu prea retine :))
Ok , mi-a facut placere sa lupt impotriva voastra , poate cu alta ocazie pe alta lume ne mai intalnim....
Sarbatori fericite tuturor.
 

DeletedUser

Si cu playeri ... si noi daca , castigam la fel procedam ... nu lasam sa scape nimeni ... asta e regula ... doar spionii scapa restu inobilati ...
 

DeletedUser

Ma refeream la ce a zis mazare domnule raul , ca ii vor ataca pe vechii jucatori din knight...
 

DeletedUser

la anu incept sa caut drum spre voi :) hyhy mai lasati un sat de la mandelo sa vin sa il iau eu pe ultimu =))

Pai in 5 ianuarie reincepe distractie. La data aia ar trebui sa fii deja aici. Tu imi spui ca abia atunci vei cauta drum spre noi :p Hai ca ai treaba! :p :))
 

DeletedUser13059

da eu oricum nu am trib =))) sunt singur contra tuturor ;)) acum tot ma gandesc de partea cui sa ma duc sof sau circ ? :)) ca dst nu mai au ce ** cu mine in curand ii atac pe toti din dst ca sa simta durere :))
 

DeletedUser

vin-o in sof sa fac putina instructie de front cu tine,neinstruitule am sa te fac happy happy
 

DeletedUser

da eu oricum nu am trib =))) sunt singur contra tuturor ;)) acum tot ma gandesc de partea cui sa ma duc sof sau circ ? :)) ca dst nu mai au ce ** cu mine in curand ii atac pe toti din dst ca sa simta durere :))

Incurci oalele. Aici e L14, nu L1 :)
 

DeletedUser

Ce te face sa crezi asta ?
. Tu te uiti la punctaj si dupa asta iti formezi respectul , daca vorbesti cu un jucator care are 100.000 de pcte nu il respecti , ci il jignesti (daca un om in varsta iti cerea invitatie si tu l-ai pus sa iti colinde numai pt. amuzamentul tau asta da dovada de caracterul tau ) , dar daca ** cu unu de 2 milioane ii scrii frumos si respectuos..... ar trebuii sa inveti ce inseamna respect pt. orice om... sau parintii tai nu te-au invatat asta pana acuma ?

Te inseli aici :p eu nici macar 10000 de pcte nu am si imi ** destul de respectuos si frumos :) nu m-a jignit in nici un fel niciodata :D
 

DeletedUser

Atunci ma bucur , probabil va cunoasteti de mult de te respecta... oricum impresia mea despre domnul raul nu e chiar buna ... dar poate ma insel .. ceea ce imi si doresc.
 

DeletedUser13059

Incurci oalele. Aici e L14, nu L1 :)

stai ca ai zis de data de 5 am incurcat =))) ca pe data de 5 rupe si circ alianta cu sof si nu mai ... bleaah ...


Brago* tu nu ai stiut ca pensionarii nu comenteaza nimic pe lume 1 ? :) sau si tu esti de ala ce se uita in top gata ala ii locu 1 asa ma cheama si pe mine da nu le zic direct ca sunt eu ala si faci pe prostu .... hai asa de curios spui ce nume ai pe 1 ? ::) sau nu poti sa zici ca ai nu stiu ce secrete :))
 

DeletedUser4933

Brownie astăzi la ora 16:24
Side 1:
Tribes:
Players: Brownie

Side 2:
Tribes: LegioN
Players:

Timeframe: 1 saptamana
Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 53
Tabăra 2: 0
Diferență: 53
Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 529,627
Tabăra 2: 0
Diferență: 529,627


arma secreta se numeste SarafanWarrior..ca el este pe contul brownie
 

DeletedUser13059

se stie deja :) o apurt si la pro tv cel mai urmarit cureritor de sate in serie si pe banda rulanta de pe l14
 

DeletedUser4933

Am mai rugat odata un moderator, razboiul cu knight s-a terminat...adica knight nu mai exista...rog a se inchide topicul.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus