F.KNIGHT vs F.SH

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Poate va era dor de mine :D Cica i'm back .. and i;m bad :D beware :)) asa se aud zvonuri :)))
 

DeletedUser

He he :)) categoria grea zici a ? :))) o sa incerc ovi sa ma impart pe unde pot si eu :p
 

DeletedUser13059

pai vad ca revin vechii SH pe aici :) ii o veste buna pentru unii si proasta pentru altii =)))
 

DeletedUser

Raul abilitatile mele de jucator inrait s-au dus cu vremea :)) nu mai stiam de unde sa schimb numele la sat :)))
 

DeletedUser13059

eu din cate am auzit ii cam pervers asa ca ai grija ce te mai ajuta sa deblochezi =))
 

DeletedUser

e pervers .. dar nu mai pervers ca mine :D gen am mai multi ani inaintea lui :))
 

DeletedUser13059

:))) atunci pentru viitori dusmani aveti grija la desire ca nu se stie niciodata :))
 

DeletedUser

Intotdeauna raul :D nu prea am avut noi tangente inainte ca sa iti poti da seama ce zace in mine :)))
 

DeletedUser13059

eram in niste situatii mai delicate nu am avut prea mult timp de vorbe :) dar acum am destul :p pot recupera ce am pierdut :))
 

DeletedUser17514

Mazare , tu imi ceri demisia ? Se pa
re ca iti cam tremura chilotii in fata mea de tot zici in fiecare mesaj ca imi vrei "demisia" , ei bine nu am sa mi-o dau.Se pare ca decurgi la jigniri in loc sa ma jignesti luandu-mi sate sau atacandu-ma (pe mine sau colegii mei) . Te lauzi ca o sa castigati razboiul , dar cand ?
A stai tu castigi un razboi prin asimilare nu cucerire :))).
Asta e ce sa facem si noi , nu sunt un conducator bun , macar incerc .Si o sa incerc sa iti fac zile negre atat tie cat si tuturor din tribul SeHas.

uite aici, sa rada toata lumea de tine cum ne faci noua zile negre

130.gif


b.mandelo91 astăzi la ora 17:13
vreau sa intru la voi in trib
sunteti mult superiori si nu vreau sa pier:D

v0oDo0 astăzi la ora 17:59
pai si de ce te-as invita in trib ca avem un conducator , nu ne mai trebuie inca unul ;)

b.mandelo91 astăzi la ora 18:02
stai puti ca nu sunt asta
eu am cumparat contu de la el nu stiu ce a facut el

b.mandelo91 astăzi la ora 18:03
vreau sa intru in trib vostru te rog frumos

v0oDo0 astăzi la ora 18:07
de la cine si cat ai dat pe el ?

b.mandelo91 astăzi la ora 18:11
de la b.mandelo91

b.mandelo91 astăzi la ora 18:12
si am dat 5 euro
dc??

v0oDo0 astăzi la ora 18:13
lol cum i-ai dat 5 eur ???

b.mandelo91 astăzi la ora 18:20
da

b.mandelo91 astăzi la ora 18:20
ma primiti?

v0oDo0 astăzi la ora 18:22
daca ma implori poate o sa iti trimit invitatie , si iti ceri scuzele de rigoare , tribului nostru pe care l-ai calomniat pe forum

b.mandelo91 astăzi la ora 18:24
te implor ca nu am facut eu asta si scuze pt ce o scris asta pe forum te rog sa ma primesti

cat esti de penibil :)) vrei sa vii spion la noi ??
 

DeletedUser13059

=))) punel sa iti colinde :)) ca la mine dusmanii imi colinda daca vor sa ii invit in trib =))
 

DeletedUser

Mda , sitterul stati linistiti contul ala nu va intra niciodata in SH
Eu numai joc pe l14 , sa fie clar pt. toata lumea si contul b.mandelo91 niciodata nu va fii in sh .
Oricum asta a fost o surpriza pt. mine mai ales ca i-am zis omului ca poate intra in oricare trib inafara de SH, dar e un pustan de 15 ani si la varsta asta se lasa speriat usor ....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17514

Mda , sitterul stati linistiti contul ala nu va intra niciodata in SH
Eu numai joc pe l14 , sa fie clar pt. toata lumea si contul b.mandelo91 niciodata nu va fii in sh .
Oricum asta a fost o surpriza pt. mine mai ales ca i-am zis omului ca se poate in oricare alt trib inafara de SH, dar e un pustan de 15 ani si la varsta asta se lasa speriat usor ....

contul nu , dar satele da :D


85.gif
 

DeletedUser

Nu ma intereseaza satele , ci contul . Mult succes la luat sate dp. contul respectiv :p
 

DeletedUser13059

mandelo precene .. doar nu ai bagat coada intre picioare si ai fugit =))) tu marele si tarele :)))) vai de capu meu nu imi vine sa cred ca hi-lander a renuntat la 14
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus