FAME vs Wanted

  • Autor subiect DeletedUser47204
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser47204

Tudoricas mereu e la fel de razboinic, vine in granita si merge inapoi dupa 3 ore... :))
Alta lume aceeasi poveste... Ciresico...
 

DeletedUser47204

Ma, dar deteu din wanted dupa ce o rupt pna-u nici nu ataca la organizate? Taleri taleri taleri ? sprijin va rog !!!!!!! taleri taleri taleri ? Sprijin urgent pe urmatoarele sate va rog !!! :))
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
Exact dintre toti jucatorii dupa lumea asta tu te ai gasit sa vorbesti de asa ceva? :)


=) adica ce vrei sa spui ?!?! N.am folosit si nici nu voi folosi vreodata vreun script sau bot care sa joace pt mine ... asa ca nu.ti mai da cu parerea cand tu habar n.ai cu cine te.ai bagat in seama ... hai .. fuga d.aici :D
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
tinere, sterge mucii si vezi.ti de drum :D ..contul asta n-a fost banat nici o data macar ... doar pe extern ... deci o arzi total eronat ... ia vezi, cu ce-ti asortezi colantii azi ... :)
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Nu a zis nimeni ca folosesti bot sau ca si fost banat, ai raspuns singur la niste intrebari care nu au existat. Sunt raspunsuri preventive sau asa faci de fel ? Pentru ca am vazut tactica asta la rromi cand merge politia iarna prin piata si ii saluta iar aia se panicheaza si incep sa spuna ca nu au tigari de contrabanda, nu au petarzi si alte nebunii dar nimeni nu ii intreaba ceva de ele :)) Asa ca ai grija la fitil sa nu te aprinzi, daca poti pune putina apa #rezist
 

SunDance12

member
Scor reacție
0
mi sterg pe tine, se rezolva....cum a zis si urs mai sus, raspunzi la niste intrebari pe care nu le am pus niciodata :)) oare de ce?
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
Nu a zis nimeni ca folosesti bot sau ca si fost banat, ai raspuns singur la niste intrebari care nu au existat. Sunt raspunsuri preventive sau asa faci de fel ? Pentru ca am vazut tactica asta la rromi cand merge politia iarna prin piata si ii saluta iar aia se panicheaza si incep sa spuna ca nu au tigari de contrabanda, nu au petarzi si alte nebunii dar nimeni nu ii intreaba ceva de ele :)) Asa ca ai grija la fitil sa nu te aprinzi, daca poti pune putina apa #rezist


mareste dioptriile gogule ... sau e iremediabila problema ?! :D .. ca te aproba ala mai jos .. nu.i belea..de la el nu ai cum sa ai pretentii =) ..
mai citeste o data cap coada ....apoi poate are o logica si pt tine ..
no ban = no cheat = fair play ... capisci ? sau .. o creta ? are careva ?
 

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
Parte 1:
Triburi: Fame, Fame!, Fame@, Fame*, Fame.
Parte 2:
Triburi: Wanted, Want!!, W@nted, Want, Want.., WantW

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 254
Tabăra 2: 274
Diferență: 20

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25
Tabăra 2: 8
Diferență: 17

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 858,319
Tabăra 2: 695,014
Diferență: 163,305

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 115,643
Tabăra 2: 32,390
Diferență: 83,253

chart
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Parte 1:
Triburi: Fame, Fame!, Fame@, Fame*, Fame.
Parte 2:
Triburi: Wanted, Want!!, W@nted, Want, Want.., WantW

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 254
Tabăra 2: 274
Diferență: 20

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25
Tabăra 2: 8
Diferență: 17

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 858,319
Tabăra 2: 695,014
Diferență: 163,305

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 115,643
Tabăra 2: 32,390
Diferență: 83,253

chart

Frumos, felicitari Fame ! :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus