Familia CRASH vs:INDIA, Persia, ~RTK~, 2011, BurnF, BURN, ~Fr~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

strtmh astăzi la ora 17:46
va dau pe amandoi afara, conducerea tribului nu inseamna tu cu preafinuta, eu sunt intemeietorul acestui trib pe toate lumile, sunteti in tribul meu



strtmh astăzi la ora 18:58
nu trebuie sa fac nimic, stai linistit, cine joaca bine, cine nu la revedere, d-asta jucau doar 3 oameni pt ca stateati sitter pe alte spemii de conturi.



strtmh astăzi la ora 19:02
mai bine singur decat sa-mi pierd timpul pe 10 conturi, daca n-aveti nimic mai bun de facut, asta e treaba voastra, fiecare face ce vrea cu timpul lui liber.



el conduce tribul el e tatal vostru ... dar el nu sta pe sittere doamne fereste .. el nu trimite sprijin (nici nu are cum ca are tot contu de atac) ... el nu face nimic pentru voi .. dar el conduce tribul


o singura chestie va ramane in mintea mea dupa 1 an de chinuri pe sittere si altele


strtmh astăzi la ora 17:46
va dau pe amandoi afara, conducerea tribului nu inseamna tu cu preafinuta, eu sunt intemeietorul acestui trib pe toate lumile, sunteti in tribul meu


semnat [player]nightmare1986[/player]



cu asta urez bafta adevaratilor jucatori burn nu unuia de care nu am auzit niciodata .. nu a dat o circulara sau chestii de genul .. mai am o singura chestie de facut . .sa astept

strtmh astăzi la ora 19:07
o sa vezi ca nu doar gura e mare, iti arat ca stiu jocul si te trimit la margine.


uff .. margine .. uff
 

DeletedUser

am inteles e "epitet" care are cont de atac si da atacuri in disperare pentru trofee:))))))))))))))
 

DeletedUser

lol, camelia te dau astia afara din burn? :))

chiar ca o sa ramana doar ciuriburisagurile acolo :)) bine, nici tu nu erai departe de asemenea termen, dar esti mai acceptabil :))
 

DeletedUser

ahh .. apreciez .. mai stii cum era si pe l7? ramaneau toate ciurucurile ca nu comentau nimic ... hai sa vedem acum .. un lucru e bun .. am scapat de sittere
 

DeletedUser

da ma...se repeta istoria.... deci ca sa ramai pe harta trebuie sa il mangai pe cojones pe big boss , altfel ti-o iei big time in MS-DOS :D :)))

Se practica pupincurismul tribal la scara larga ! Patetic trib , patetic conducator ...
 

DeletedUser

va rog eu mult nu va lasati? nu vreau sa apara iar 2000 de barbare :))
 

DeletedUser

pt tine blondy o fac .. mai stau putin .. noroc ca m-ai rugat tu altfel era sters demult contu
 

DeletedUser

sincer eu m-am bucurat cand ati adunat toate vedetele....istoria TI-BW se repeta...?:D
 

DeletedUser

nu e vorba de greu...e vorba de ce ti-am spus eu mai demult camelia...sunt rare cazurile in care triburi de gen burn rezista mai mult timp pe harta :D
 

DeletedUser

ma uite o faza .. eu nu pot juca cu oameni care gandesc de genu "frate jocul asta se joaca individual" .. pai numai denumirea jocului il contrazice
si ii raspund aici .. da nu pari inteligent .. ca daca tu zici asa dar trimiti sprijin colegilor/ceri sprijin .. ataci organizat .. asta nu mai e joc individual .. apoi nu inteleg de ce ai vrea sa stai intr-un trib .. joaca singurel pe harta si gata .. si mesaju asta e pentru toti care gandesc asa

apoi sunt cei care blocheaza colegii la rapoarte/mesaje ... faci parte din trib accepta .. ca nu te doare mana sa stergi rapoarte .. si mesajul il poti ignora

na .. multi sunt zmei pe jocul asta .. si daca le reprosezi ceva tot tu pici de fraier
 

DeletedUser

kami hai in crash ...macar la misto sa dispere ala:)))))))))))))))))))))))
stai 1 sap si apoi te muti inapoi...sa faca spume la gura:)
 

DeletedUser

ba kami, l-am gasit pe profuwc pe lumea 24 ...avem forum comun cu tribul lor :))) iti dai seama ce ratezi? =))
 

DeletedUser

ce ai ma? ai uitat ca era si aici? capituleaza si acolo in 2-3 luni .. maxim am spus :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus