Familia H-46 vS Familia TGN

  • Autor subiect DeletedUser42057
  • Data de început

DeletedUser41102

Ala-i tata se incinge atmosfera, asa ne place noua.

Acum sa vedem care-s aia care merg pe vorba, " la placinte inainte, la razboi inapoi " !!!!!!!!!!!
 

DeletedUser41053

Cum poti sa iti asumi o victorie asuprea mea cand noi nici nu am avut granita pe lumea 39. Nici macar un atac nu am avut de la voi. Eu pe 39 am intrat de plictiseala. Acol ne-am atasat de un trib care ni s-a parut ok. Cand am vazut ca nu avem cu cine juca am dat stergere. Ce e asa de greu de inteles.

Fa o comparatie cu 42 unde tribul creat de mine si maram a dominat in toate razboaiele.

p.s: iar daca tot vrei sa iti accept jocul ia si da un mesj prv pe l46 cu contul unde joci..asa sa iti mai arat inca o data ceea ce nu ai inteles niciodata.

La timpu potrivit. Stiu ca iti plac jocurile de culise. Hai sa vad cum te descurci cand esti in sah. :))
 

maram

Game Suport
Scor reacție
17
daca ai curaj, fa-l public. te-am scos de pe 39 si o sa te scoatem si de aici. si nu, nu ne-a fost dor de tine.

Atat ti-ai hranit iluzia asta... incat si la sfarsitul lumii 39, in circulara de adio, tot de scoaterea noastra de pe l 39 ai vorbit:)) Noi iti multumim pt. atentie... insa te avertizam ca nu e sanatos. Ne temem sincer pt. tine sa nu faci un gest necugetat atunci cand iti vor fi spulberate iluziile.
Noi am intrat pe acea lume sa facem pp-uri si sa va enervam pe voi cu simpla noastra prezenta pe harta (asa cum o facem cu succes si aici vad). Am stat cateva saptamani si am sters conturile, fara sa avem vreo treaba cu voi sau cu altcineva . Nu eram atacati si nici nu fusesem vreodata:)) Se poate verifica foarte usor pe twstats.

Dragule, acceptam jocul tau..cu cea mai mare placere.., doar stii ca ai dat stergere cont pe orcie lume unde a intrat H si probabil de asta nu mai joci cu nick ul tau,asta sa mai castigi o sansa de a rezista mai mult pe harta.
Fara H esti 0 barat, fara jucatorii cu care am jucat impreuna esti un nimic, ai ramas doar cu D-na Maram care si ea la fel ca tine nu are nici o echipa.
Noi am pierdut o lume Zeule insa tu ai pierdut toata echipa, asa ca ia si cauta ursul in alta parte, nu te mai baga in seama undeva nu esti vazut si cautat de nimeni.
p.s: iar daca tot vrei sa iti accept jocul ia si da un mesj prv pe l46 cu contul unde joci..asa sa iti mai arat inca o data ceea ce nu ai inteles niciodata.

:D trist marasete... sa pierzi in fata unei echipe inexistente asa ca a mea. Asta spune foarte multe despre valoarea echipei tale. Multumim ca ai subliniat!
 
Ultima editare:

DeletedUser3547

Prin echipa maram umbla vorba ca astia din H-46 is asa de slabi ca Zeuss joaca fara mouse si tot va rupe curuletul :).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39910

Atat ti-ai hranit iluzia asta... incat si la sfarsitul lumii 39, in circulara de adio, tot de scoaterea noastra de pe l 39 ai vorbit:)) Noi iti multumim pt. atentie... insa te avertizam ca nu e sanatos. Ne temem sincer pt. tine sa nu faci un gest necugetat atunci cand iti vor fi spulberate iluziile.
Noi am intrat pe acea lume sa facem pp-uri si sa vaenervam pe voi cu simpla noastra prezenta pe harta (asa cum o facem cu succes si aici vad). Am stat cateva saptamani si am sters conturile, fara sa avem vreo treaba cu voi sau cu altcineva . Nu eram atacati si nici nu fusesem vreodata:)) Se poate verifica foarte usor pe twstats.



:D trist marasete... sa pierzi in fata unei echipe inexistente asa ca a mea. Asta spune foarte multe despre valoarea echipei tale. Multumim ca ai subliniat!

Maram, ia ursul si dute si il plimba, iar ca si companie il poti lua si pe zeulica.
Nu am pierdut in fata ta..pt ca tu nici nu ai fata de fapt..
Ti a fost frica de razboiul cu EFU si zeus ca va pierde loc 1 dupa ce am revenit, asa ca va ti milogit pe la aia sa va ia in trib si cum nu voiau sa inchida lumea mai repede au acceptat, iar noi am dat stergere pt ca nu jucam cu specimene ca voi.
Mai ai de mancat atat tu cat si celalat pana sa castigi cu vreun parnaias de trib contra H ului, H care v a dat nune si valoare cat ati jucat sub acelasi acoperis asa ca zat pe lumile unde jucati pt pp uri sau unde vreti voi pt ca aici e lumea l46 si nu ne intereseaza de maram sau zeus, avem alte treburi se facut decat sa bagam in seama pacalici.
Iar tu zeule daca te crezi jucator nu iti ascundeai identitatea, insa stim amandoi de ce ai facut asta :)))
Hai putin joc de glezne ca faceti mizerie pe forum si nu ne intereseaza parerile voastre.daca aveti ceva de zis si intradevar jucati pe l46 aratati asta pe harta.
 

DeletedUser3547

Deliciosu valorosu vezi ca zeuss e langa tine, sper ca nu dormi noaptea :)). Te-ai agitat ca un Pepsi. Nu citeste nimeni romanele pe care le debitezi.
 

DeletedUser39910

Deliciosu valorosu vezi ca zeuss e langa tine, sper ca nu dormi noaptea :)). Te-ai agitat ca un Pepsi. Nu citeste nimeni romanele pe care le debitezi.

Zii lui maram sa iti dea si tie un "deget" :)))
Lool ..alt bagator..
 

DeletedUser41053

Hai putin joc de glezne ca faceti mizerie pe forum si nu ne intereseaza parerile voastre.daca aveti ceva de zis si intradevar jucati pe l46 aratati asta pe harta.

Ce atata graba? Este timp!
 

DeletedUser30525

Maram, ia ursul si dute si il plimba, iar ca si companie il poti lua si pe zeulica.
Nu am pierdut in fata ta..pt ca tu nici nu ai fata de fapt..
Ti a fost frica de razboiul cu EFU si zeus ca va pierde loc 1 dupa ce am revenit, asa ca va ti milogit pe la aia sa va ia in trib si cum nu voiau sa inchida lumea mai repede au acceptat, iar noi am dat stergere pt ca nu jucam cu specimene ca voi.
Mai ai de mancat atat tu cat si celalat pana sa castigi cu vreun parnaias de trib contra H ului, H care v a dat nune si valoare cat ati jucat sub acelasi acoperis asa ca zat pe lumile unde jucati pt pp uri sau unde vreti voi pt ca aici e lumea l46 si nu ne intereseaza de maram sau zeus, avem alte treburi se facut decat sa bagam in seama pacalici.
Iar tu zeule daca te crezi jucator nu iti ascundeai identitatea, insa stim amandoi de ce ai facut asta :)))
Hai putin joc de glezne ca faceti mizerie pe forum si nu ne intereseaza parerile voastre.daca aveti ceva de zis si intradevar jucati pe l46 aratati asta pe harta.

ai dreptate ma marasete
nu ai pierdut in fata lui maram
ci a tribului format de noi echipa aia imaginara de care tot vorbesti
vad ca inca esti sensibil tare cand auzi de noi (echipa noastra) incat o dai tare de tot in negare
vezi ca nu e bine ce faci clinic vorbind
cat despre ce baiguiesti tu acolo de lumea unde v-am facut arsice pentru ca ego-ul tau (iti aduc eu aminte de ce ziceai si in cat timp castigai tu razboaiele?; dupa ce ai dat de naiba prima data si ai lasat tribul tau H in funduletul gol sa o incaseze de la efu?; tu ne-ai dat nume? ei afla ca noi ti-am salvat pretiosul tau de trib si ar fi mers ok daca stateai frumusel in banca ta si nu reveneai; si dusmanii nostri pana atunci au fost mai onesti ca tine si ca fapt divers noi nu am cerut nici o fuziune ci efu a venit la mine cu propunerea) nu incapea in universul asta la fel se pare ca uiti cateva lucruri (niste memotanalec cred ca ar ajuta).
din ce citesc aici faci aceleasi lucruri si pe lumea asta si tare mi-e ca aici o sa va faca arsice altii
e greu sa castigi o lume in care prostiile din culise nu merg la unii conducatori care nu sunt obisnuiti sa faca plecaciuni in fata marelui marasete si a marelui trib H (cu tot respectul pe care il am pentru unii jucatori din H pe care ii cunosc)


ps: sa iti mai zic ceva de echipa aia imaginara; cum ai scris la adresa noastra deja vreo 4 am postat deja chiar daca unii nu activam pe 46 si tare mi-e ca vor mai fi. cred ca asta spune ceva despre noi ca si echipa dar tu nu ai sa intelegi asta niciodata. tu continua sa incerci sa castigi doar prin culise si vei ajunge departe. pe harta oricum esti praf daca o echipa ca a noastra a reusit sa te faca sa pleci cu codita intre picioare de pe o lume de triburi

cu respect
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6681

Eu vreau sa citesc ceva legat de aceat moment, razboi, etc... discutii sterile despre trecut nu ma pasioneaza :)
 

DeletedUser39910

Parte 1:
Triburi: H-46, H-46a
Parte 2:
Triburi: TGN, T.G.N.

Timeframe: 28/11/2015 00:00:00la11/12/2015 02:00:21

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 715
Tabăra 2: 858
Diferență: 143

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 219
Tabăra 2: 77
Diferență: 142

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,362,436
Tabăra 2: 3,497,559
Diferență: 864,877

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,724,644
Tabăra 2: 556,029
Diferență: 1,168,615

chart


O medie de 10 sate pe zi, nici nu merita sa faci vreun atac organizat :)
acum m-ati convins ca sunteti cea mai slaba veriga de pe L46 iar TSL ul inca nu a inceput sa atace, acolo se va dubla sigur numarul satelor si numarul de sitere.
Felicitari Ali mos! asta arata cat de slab esti si cat de bine stii sa iti organizezi tribul la nevoie.

p.s: mai cauta jucatori si de pe alte lumi sa ii bagi pe conturi insa nu uita ca zilele de sitter se termina la 60 :))
 
Sus