Familia ~MAG~ VS Omerta

  • Autor subiect DeletedUser39926
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser39926

Parte 1:
Triburi: ~MAG~, ~M-A~, ~NMZa
Parte 2:
Triburi: Omerta

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 911
Tabăra 2: 121
Diferență: 790

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 272
Tabăra 2: 86
Diferență: 186

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,706,108
Tabăra 2: 946,250
Diferență: 3,759,858

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,291,769
Tabăra 2: 755,445
Diferență: 1,536,324

chart
 

DeletedUser28165

mai mai mariuk , de ce mai deschizi tu topic nou pentru un razboi terminat? fudulule :))





edit : Felicitari familiei ~MAG~ pentru organizarea in razboiul cu OMERTA.
 

DeletedUser39926

Terminat?Asa in 2 zile?
eu inca ii mai vad pe harta,nu poti termina un razboi in 2 zile,nu?
si nu sunt fudul ca nu sunt inca prost destul:)
 

DeletedUser28165

pai jucatorii din omerta s-au anuntat deja ca dau delete pe aceasta lume. Sau cel putin asa am vazut eu pe alte topicuri :)
Posibil sa ma fi inselat.



Dar ia zi , tu cum stai cu aparare? :))
 

DeletedUser38860

pai jucatorii din omerta s-au anuntat deja ca dau delete pe aceasta lume. Sau cel putin asa am vazut eu pe alte topicuri :)
Posibil sa ma fi inselat.



Dar ia zi , tu cum stai cu aparare? :))

THUMBS UP ( Vorbeam unui jucator in alt topic ).
 

DeletedUser39926

deocamdata nu au dat delete ca mai recupereaza si ei din cand in cand
 

DeletedUser1195

Unde ai citit tu ca dam delete?
Noi nu avem obiceiul forfait-ului, luptam pana la capat.
Doar ca suntem constienti ca aventura noastra s-a terminat aici.
Nimeni la noi nu joaca cu coplayer si suntem prea in varsta sa pierdem noptile.
Cand insa nu dormim, ne mai luptam si noi :)

App: colegii tai de trib, care veneau de 12 ore, stiu ca ei si-au rupt trupele la dudu si tu si marinezu care erati mult mai aproape ati asteptat pana ce ati putut lua mult mai usor satele fiindca apararea se cam dusese ? :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser28165

Unde ai citit tu ca dam delete?
Noi nu avem obiceiul forfait-ului, luptam pana la capat.
Doar ca suntem constienti ca aventura noastra s-a terminat aici.
Nimeni la noi nu joaca cu coplayer si suntem prea in varsta sa pierdem noptile.
Cand insa nu dormim, ne mai luptam si noi :)


greseala mea , admit :)
 

DeletedUser14726

Nu te iertam.

O mea culpa frumos scrisa.. ornamentata... si un buchet de flori la fiecare doamna din tribul Omerta.:D
 

DeletedUser

Unde ai citit tu ca dam delete?
Noi nu avem obiceiul forfait-ului, luptam pana la capat.
Doar ca suntem constienti ca aventura noastra s-a terminat aici.
Nimeni la noi nu joaca cu coplayer si suntem prea in varsta sa pierdem noptile.
Cand insa nu dormim, ne mai luptam si noi :)

App: colegii tai de trib, care veneau de 12 ore, stiu ca ei si-au rupt trupele la dudu si tu si marinezu care erati mult mai aproape ati asteptat pana ce ati putut lua mult mai usor satele fiindca apararea se cam dusese ? :)

pai omerta a fost mare candva pentru simplu fapt ca barbarele nu contreaza cu nimic .. dar acum cand satele de langa voi misca ati dat in batranete , nu aveti coplayer etc ... si noi jucam fara coplayer , poate vi si cu niste dovezi nu doar cu vorbe ca asa din gura ii tare oricare ... vezi ca te vede ingenios si risti sa primesti terminal ..
 

DeletedUser14726

God, tu cu siguranta ai o fixatie.

Lasa oamenii maturi sa discute, intr-un mod civilizat si matur. Pana cresti, dute si cauta "terminal".
 

DeletedUser

nu mersi , daca esti majoreta in r.s lasa nr tau de tel aici , daca esti doar un pro care vrei sa imi demonstrezi ceva lasami coord la taote satele in bbcodes sa nu mai ma plictisesc eu sa ti le caut ca de restu ma ocup eu .. mersi
 

DeletedUser14726

Spor la cautat. Sunt chiar cu acest nick pe joc.. ca nah.. nu imi place sa ma ascund dupa degete.

PS. Majoreta presupune genul feminin. Daca esti in cautare de altceva... caut-o pe Noemi.
PPS. Nu ai pe cine suna noaptea de ai nevoie de numarul meu de telefon? Suna la 8989989...

Cu placere.
 

DeletedUser

ti-as zice ca esti cel mai penibil pensionar care mi se adreseaza dar nu pot sa fac asta .... mersi si nu uita sa ai grija la terminal ... indiferent ce o fi in mintea lu ingenios cand zice acel cuvant ca si amenintare :ßs


goghi5000
Puncte: 1.007.676
Loc: 50
Inamici învinşi: 3.325.234 (120.)
Trib: R.S

imi pare rau dar am promis sa nu mai atac fete virgine ... la asa inamici invinsi imi este si jena sa imi stric statistica cu satele tale
 

DeletedUser14726

Ma bucur pentru apreciere. Pacat ca nu poti sa faci asta. Intradevar. Pentru ca desii am o varsta, nu sunt chiar la pensie. Insa tie iti pot ura spor la acumulat cei 7 ani acasa, la care esti extrem de deficitar.

Si multumesc pentru avertizare. O sa incerc sa am grija.

PS. Diferenta intre noi 2 este ca eu am sa ii spunem caracterul sa nu ma ascund in spatele altui nume decat cel de joc.

Acestea fiind spune, te rog nu mai deranja. (DND.. ca sa intelegi si tu)
 

DeletedUser

nici eu nu ma ascund ... sunt peste tot nu pot .. simplu si usor de inteles ... stai linistit ca nu se poate pune vorba de diferente intre noi 2 .. tu esti tu iar eu sunt eu .. doar cand iti este rostit numele deja ii clar pentru toti care il aud ce si cum este cu tine ... cam mult tupeu sa zici de diferente intre tine si un zeu
 

DeletedUser523

Loc Numele tribului Punctajul celor mai buni 40 jucători Punctaj total Membri Medie de puncte jucători Sate Medie de puncte sat
2 ~MAG~ 36.072.011 46.133.630 96 480.559 6072 7.598
8 ~M-A~ 7.377.955 8.811.618 96 91.788 1330 6.625
9 ~NMZa 6.878.434 8.443.641 97 87.048 1415 5.967

13 Omerta 4.063.637 4.063.637 38 106.938 667 6.092

Se lupta Goliat cu David :)
Iar Goliat mai si spune tuturor ca il bate pe David :D
Multumim de informatii si le apreciem cum se cuvine.In acest fel ne facem o idee mai buna despre magicieni ;)
Concluziile mai tarziu..mai asteptam informatii...:cool:
 

DeletedUser

La modul realist, un trib mai puternic de cele mai multe ori invinge un trib mai slab. Dupa logica ta, tribul mai puternic nu ar avea niciodata dreptul sa posteze statistici pe forumul asta care poarta numele de Politica si PROPAGANDA. N-are nicio logica... Sunt razboaiele noastre, ne dam silinta pentru ele si avem tot dreptul sa ne mandrim cu statisticile lor.
 

DeletedUser

Loc Numele tribului Punctajul celor mai buni 40 jucători Punctaj total Membri Medie de puncte jucători Sate Medie de puncte sat
2 ~MAG~ 36.072.011 46.133.630 96 480.559 6072 7.598
8 ~M-A~ 7.377.955 8.811.618 96 91.788 1330 6.625
9 ~NMZa 6.878.434 8.443.641 97 87.048 1415 5.967

13 Omerta 4.063.637 4.063.637 38 106.938 667 6.092

Se lupta Goliat cu David :)
Iar Goliat mai si spune tuturor ca il bate pe David :D
Multumim de informatii si le apreciem cum se cuvine.In acest fel ne facem o idee mai buna despre magicieni ;)
Concluziile mai tarziu..mai asteptam informatii...:cool:

uita-te cat avea omerta acum 3 zile...sau fa o statistica pe twstats!
 

DeletedUser

la modul realist,cand te bati cu un trib mult mai mic ca al tau,e cam de ras,postarea de statistici
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus