Familia Nordului vs R.S & R-S

DeletedUser


Bre zepelinule, nici eu nu-l plac pe adrian asta ba chiar imi e mila de el, dar are dreptate , mie una nu mi se pare corect chestia asta cu injumatatirea, ba ma mult mi se pare deplorabil ca inca mai exista obsedati care platesc in halul asta pentru un amarat de joc.
Il scuzi ca si tu la randul tau ai ajuns sa platesti pp pentru un amarat de cont. Amintiti-va ca e un simplu joc, nu va face nimeni statuie daca o sa castigati un razboi, sau luati nenumarate sate. Poate sunt eu mai demodata, dar mi-ar fi rusine numai sa zic ca bag bani in zid, e deplorabil. Trist, foarte trist ...
 

DeletedUser30856

In orice trib exista jucatori mai slabuti: inactivi , incepatori etc...

adinamo lauda-te frate ca reusesti sa imi cuceresti sat , nu mai arunca cu noroi in alti jucatori .

Dar stai ca nici nu am incercat...nu ma pun cu un asa maret jucator, nu vreau sa ajung la margine...:eek:
 

DeletedUser

injumatatirile fac din jucatori NO NAME niste smecheri .
Partea care ma deranjeaza e ca ingenios imparte puncte premium la toti jucatori sai , oricine are nevoie sa ridice zidul dupa un atac asta il finanteaza .
Exista si circulare in care anunta : CINE ATACA PRIMESTE PUNCTE PREMIUM .
 

DeletedUser30856

injumatatirile fac din jucatori NO NAME niste smecheri .
Partea care ma deranjeaza e ca ingenios imparte puncte premium la toti jucatori sai , oricine are nevoie sa ridice zidul dupa un atac asta il finanteaza .
Exista si circulare in care anunta : CINE ATACA PRIMESTE PUNCTE PREMIUM .

Mi-e mila de tine....Sincer...ia pune o circulara aici...mama ce-am ras la faza asta:D

vezi ca yu shin e inactiv...treci la innobilat:eek:
 

DeletedUser

Daca pentru 10 puncte premium ne-ar da admini voie sa cumaparam 100 topoate ingenios ar folosi premium ca sa cumpere la tot tribul .
Injumatatirea timpului de constructie nu are ce cauta intrun joc care se vrea a recrea atmosfera din evul mediu cu soldati si arcasi si cavalerie .
 

DeletedUser

vezi ca yu shin e inactiv...treci la innobilat
Mai devreme am vorbit cu colegu pe triburi .
am si discutie cu data .

adinamo dute si canta la alta masa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser11365

Bre zepelinule, nici eu nu-l plac pe adrian asta ba chiar imi e mila de el, dar are dreptate , mie una nu mi se pare corect chestia asta cu injumatatirea, ba ma mult mi se pare deplorabil ca inca mai exista obsedati care platesc in halul asta pentru un amarat de joc.
Il scuzi ca si tu la randul tau ai ajuns sa platesti pp pentru un amarat de cont. Amintiti-va ca e un simplu joc, nu va face nimeni statuie daca o sa castigati un razboi, sau luati nenumarate sate. Poate sunt eu mai demodata, dar mi-ar fi rusine numai sa zic ca bag bani in zid, e deplorabil. Trist, foarte trist ...


domnisoara gabytza pe forum:)...dap...am vazut cu ochii meu zidul dus de la 6 la 20 in 4 ore..am fost socat:))..ma rog...fiecare cum stie/poate...noapte buna:*
 

DeletedUser30856

Daca pentru 10 puncte premium ne-ar da admini voie sa cumaparam 100 topoate ingenios ar folosi premium ca sa cumpere la tot tribul .
Injumatatirea timpului de constructie nu are ce cauta intrun joc care se vrea a recrea atmosfera din evul mediu cu soldati si arcasi si cavalerie .

cand il atacam eu pe bachus si tu ridicai zidul intre fulluri...au ce bucuros erai...nu-mi dau seama cum poti fi atat de cac*t si sa te lauzi si sa spui unele chestii ce nu sunt adevarate pe forumul extern...cauti aplauze si laude....pai nu se obtin asa, domnule....:eek:
 

DeletedUser

intradevar am fost sitter la colegu , am bagat sprijin in sat trupe de atac si am reusit sa va omor nobilul :D
Asta e prima oara cand dezvalui pe extern asta .
Si daca aflu din nou ca un alt coleg este atacat voi incerca din nou sa il ajut , asta fac colegi de trib .

Te rog inceteaza sa mai tarasti numele meu in noroi :mad:
 

DeletedUser

Discutii

Vad ca forumul e deschis si suntem prieteni intre noi, hai atunci sa fim deschisi ca intr-o familie si fara ascunzisuri,in idea aceasta de prietenie si socializare ne permitem sa punem si noi niste fragmente din discutiile purtate cu asa zisii dusmani dar care in realitate sunt niste persoane deosebite ,asta se vedea si in urma dialogurilor noastre ca suntem prieteni.In numele conducerii R.S ii dau un avertisment public luiBurebista2020 sa nu mai intreprinda nici un act ostil impotriva lui dekoma78,oricine il va mai ataca pe prietenul nostru va fi pedepsit.
 

DeletedUser

Se pare ca krtx este un om confuz, cand sta de vorba direct cu ingenios are foarte multe cuvinte de lauda. Cand iese cu discutiile pe extern, cuvintele de lauda dispar. O fi din cauza ca omul nostru scoate cuvintele de lauda din context?Raspunsul este DA!
krtx în data de 10.02. la ora 11:56
la celalan . am sperat . ca foi face pagube .
dar se pare ca nu fac

krtx în data de 10.02. la ora 11:53
da domne . gata .
jos palaria .

krtx în data de 10.02. la ora 11:51
da frumos . lucrat ..
am ramas perplex

5uciu Phlo în data de 10.02. la ora 11:52
hai ca ti-am trimis si raportul,era imposibil sa ei satul

krtx în data de 10.02. la ora 11:35
astept .. credema ..cum am mai zis numai asea este frumos jocul asta . sa ai activitate .ca daca rugineste potcoavele cailor in grajd .. nu mai are sens

si pe cuvint ..
pe alta lume asi frea sa te am ca partener de trib

ingenios în data de 10.02. la ora 11:35
Bafta la joc si spor la a face sate cat mai multe,de la noi,te las si iti doresc bafta

krtx în data de 10.02. la ora 11:36
:) ms la fel si u

yupartyzan se pare ca ingenios nu imparte PP doar la noi in trib! De asta ce mai zici?

krtx în data de 10.02. la ora 11:36
ms mult de P premium .. omule mai dat pe spate
 

DeletedUser

In numele conducerii R.S ii dau un avertisment public luiBurebista2020 sa nu mai intreprinda nici un act ostil impotriva lui dekoma78,oricine il va mai ataca pe prietenul nostru va fi pedepsit.
un jucator de la tine ii dai avertisment ca a atacat un jucator din trib dusman , nu inteleg ...
 

DeletedUser30856

intradevar am fost sitter la colegu , am bagat sprijin in sat trupe de atac si am reusit sa va omor nobilul :D
Asta e prima oara cand dezvalui pe extern asta .
Si daca aflu din nou ca un alt coleg este atacat voi incerca din nou sa il ajut , asta fac colegi de trib .

Te rog inceteaza sa mai tarasti numele meu in noroi :mad:

NU vorbeam de faza aia...dar nu conteaza....se pare ca in momentul cand trebuie sa dai explicatii...te intorci ca un catelus cu coada intre picioare si-o iei la fuga...esti jalnic, pe joc este varza, nu ai habar sa conduci un trib...si urmaresti doar sa profiti de de cei din jurul tau....iti doresc sa ramai singur pe l22 cu 40 milioane de puncte inconjurat de barbari...probabil ca ai fi incantat de ideea!
In alta ordine de idei...ar trebui sa taci din gura, sa nu incerci atat sa iesi in evidenta si gandeste-te putin ca-n spatele fiecarui sat este un jucator.
 

DeletedUser

hai, ma, copii, nu va mai incrancenati si voi asa cu jocul..nu ati observat ca a postat cristian ciura octav?
 

DeletedUser

[11.02.2011 23:56:05] MIRCEA: pai stai asa,ii spun sa opreasca,asta a fost propia strategie a lui,nu e facuta de trib,la noi nu e chiar dictatura
[11.02.2011 23:56:27] kreator u sama: cam tarziu sa se opreasca
[11.02.2011 23:56:35] kreator u sama: deja atrecut timpul
[11.02.2011 23:56:55] MIRCEA: o sa il cert pe forum extern,sa vezi ce ii fac
[11.02.2011 23:58:10] kreator u sama: sincer?
[11.02.2011 23:58:18] kreator u sama: sa te cred?
[11.02.2011 23:58:48] kreator u sama: am trebat o pe mama daca o facut copii prosti...si ea mia spus ca nu
[11.02.2011 23:59:46] MIRCEA: pe cuvant de onoare
[11.02.2011 23:59:53] MIRCEA: sa te uiti
[00:01:49] kreator u sama: mda.
[00:01:54] kreator u sama: si eu te cred,
[00:01:59] kreator u sama: daca vrei sa te cred
[00:02:08] kreator u sama: sprijini cu trupele tale satul
[00:02:14] kreator u sama: si platesti pagubele
[00:02:21] kreator u sama: tu ai atacat primul
[00:18:15] kreator u sama: deci? ce spui de oferta mea?
[00:18:29] kreator u sama: sau tia papat pisica limba
[00:19:12] MIRCEA: :)nu ma gandeam la oferta ta
[00:19:37] kreator u sama: ok. o seara placuta.
 

DeletedUser

Bre zepelinule, nici eu nu-l plac pe adrian asta ba chiar imi e mila de el, dar are dreptate , mie una nu mi se pare corect chestia asta cu injumatatirea, ba ma mult mi se pare deplorabil ca inca mai exista obsedati care platesc in halul asta pentru un amarat de joc.
Il scuzi ca si tu la randul tau ai ajuns sa platesti pp pentru un amarat de cont. Amintiti-va ca e un simplu joc, nu va face nimeni statuie daca o sa castigati un razboi, sau luati nenumarate sate. Poate sunt eu mai demodata, dar mi-ar fi rusine numai sa zic ca bag bani in zid, e deplorabil. Trist, foarte trist ...


Bre Gaby , da cu injumatatirea asta nu mi-a placut de la inceput ... dar adrian , devine penibil din cauza ca el nu prea iese pe forum sa arate si ei ca au oragnizat ceva si a iesit in oarecare masura bine , cu lucruri de astea , el intra sa laude tribul ( aici ma refer ca ar face orice ca sa iasa statistica bun , pune doar tribul care a luat mai multe sate de la r.s , si celelante , cred ca nu sunt de prin romania ) , si tot pe forum iese atunci cand vrea sa injoseasca R.s-ul .
Si asta cu ce rost ?
In razboiul asta nu au demonstrat nimic ... R.s-ul fiind momentan peste ei si mai sunt si "100" de triburi .
In locul lor m-ai bine as juca decat sa gasesc orice lucru , indiferent de cat de mic ar fi el .. si sa fac de ras pe cineva
 
Sus