fAMILIE NOUA

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

۞۩۩۞Spread The Fear Union۞۩۩۞


♣♣♣ S T F U ♣♣♣

C.I.R. - ~ANG~ - »Kings - renZ - T.L.L. -k4L

aM FORMAT O FAMILIE SI IMPREUNA SUNTEM INVINCIBILI
 

DeletedUser

Invincibilii mamutei :rolleyes:

2.6.1. Toate mesajele trebuie sa contina un numar de minim 4 cuvinte.Mesajele care incalca regula de post-lenght vor fi considerate Spam si sanctionate ca atare.
Orice abreviere de genul "LOL", "BRB", "ROFLMAO", "ICU", etc. va fi luata in calcul ca reprezentand un singur cuvant.
De asemenea, mesajele e nu se vor completa cu alte cuvinte de genul "unu, doi, trei", "patru cuvinte per post", etc.

Acesta este un avertisment.
 

DeletedUser15142

WOW si am o frica de voi ..mie mila de cLEAR=))) ce razboi aveti voi cu AQUA ..le oferiti totul (se intelege prin mesajele de l cLEAR si restu) numai sa vina la voi =))
 

DeletedUser11852

au vreo legatura cu aia de pe L4?sau doar copy/paste :)

Ca fost membru PHX in L4, te asigur ca n-au nicio legatura cele doua familii ;)

Cei ce-au infiintat familia STFU pe L4 au fost pitbully si padresyto . Amandoi sunt membri =FB= in momentul de fata.
 

DeletedUser

repede te dezici tu de aceasta minunata familie :)

cred ca STFU inseamna cu totul altceva, mult mai interesant decat acest nume..
 

DeletedUser

sunteti neste nesintiti care mai bine nu ar fi citit acest topic
 

DeletedUser

cred ca am vazut cite o familie STFU pe toate lumile pe care le-am jucat,dar originalul e STFU de pe Lumea 4,in a carei componenta era si BW
 

DeletedUser7708

Aceeaşi adunătură de noobi peste tot, iar originalul mai valoros şi mai darnic de sate ca nicăieri :D
 

DeletedUser

cei mai multi pleca de la ideea ca un nume deja bine cunoscut le poate aduce un loc cat mai sus ... dar uita ca numele unui trib/familii este sustinut de jucatori cu valoare :rolleyes:
 

DeletedUser7708

Asociaţia de lame a v3rrei a intrat în faliment. Prin urmare toţi emo-kizii sunt rugaţi să le ceară părinţilor cheile de la maşină să scoată benzina din rezervor.
 

DeletedUser

eu unu sunt de parere ca e inceputul lumi si inca nu e bine sa se formeze famili de giganti...nu stiu de ce insa cred ca in marea familie sunt multe ferme!
 

DeletedUser18238

eu unu sunt de parere ca e inceputul lumi si inca nu e bine sa se formeze famili de giganti...nu stiu de ce insa cred ca in marea familie sunt multe ferme!

da in ce familie nu`s ferme ma jucatorule ?
orice trib are ferme si playeri de top ..
tot se bagau fb pe aci, dar ce numele joaca sau jucatorii ?
cat despre aqua, din 3 langa mn, 2 au semnatura mea, si al 3 lea sta sa isi demoleze caldirile :eek:
dci, comentarii, comentarii si iar comentarii ..:rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus