Fan Club R3born3d

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Avand in vedere ca deja R3born3d incepe sa adune fani si pentru a evita postarile off-topic in alte sectiuni, incercati sa ramaneti pe aceasta sectiune.


PS: pot fi membru al fan-clubului si primi un autograf? :p
 

DeletedUser

=)))) pana acum nimeni nu a mai avut un fan-club:D trebuie sa ne dai mai multe detalii despre tine r3born3d:D
ps: vreau si eu autograf:D
 

DeletedUser523

hm, mah voi ati inebunit:confused: ce aveti cu acest jucator:confused: are undeva o poza si arata k pamela anderson, si eu nu stiu:confused: ;)
 

DeletedUser1079

Fratilor, vorbiti de o fetita de 15 ani? Parnae scrie pe voi!:eek:
 

DeletedUser523

are 15 ani:confused: :confused: atunci si mai mirat sunt ce e cu acest topic:confused: in loc sa avem un topic dedicat marilor razboinici din L1 noi ne prostim cu asemenea discutii!!hm...
 

DeletedUser

:)))... si eu am scris la profil in L3 ca am 4 ani, am si o poza cu "winnie the pooh", dar asta nu inseamna ca am chiar 4 ani;) cat despre marii razboinici de pe L1 si legatura lor cu aceasta "fetita", va doresc spor la meditat:D
 

DeletedUser574

:)))... si eu am scris la profil in L3 ca am 4 ani, am si o poza cu "winnie the pooh", dar asta nu inseamna ca am chiar 4 ani;) cat despre marii razboinici de pe L1 si legatura lor cu aceasta "fetita", va doresc spor la meditat:D

iti dai seama ce fericita o fi ca are fan-club??:rolleyes:
 

DeletedUser

Mda, cum spun prietenii : e pokemoanã (kinderițã) ...

Are rost ?!?
 

DeletedUser

oameni buni .. exista mIRC sau hi5 pt subiecte deastea .... deja devine penibil
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus