=FB= vs. mai multi

DeletedUser

nu cred ca ar trebui sa ii subestimati pe toti n00bi astia asa cum ii numiti voi...ca nu se stie de unde sare iepurele...
 

DeletedUser

nu , am vrut sa arat strict noobismul , puterea generala si probabil dictatura proasta a tribului Pelasg, e greu ?? :)

nu cred ca ar trebui sa ii subestimati pe toti n00bi astia asa cum ii numiti voi...ca nu se stie de unde sare iepurele...

asa e ... n00bii au noroc , rar se intampla sa mai primesc vreun raport la mai mult de -15 % noroc , la incepatori.

Si apropo , e o confuzie mare pe-aci , n00b nu inseamna incepator, inseamna jucator care se supraestimeaza . care crede ca stie prea mult , care nu e capabil sa invete, mare diferenta :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6767

nu , am vrut sa arat strict noobismul , puterea generala si probabil dictatura proasta a tribului Pelasg, e greu ?? :)


Adica sa aratati ca ei sunt prosti la acest joc, si tu esti bun.
Lauda de sine nu miroase a bine.

hai ca esti putin penibil : 'n00b' ? cuvantul acesta nu exista, este inventat de gamer-i pentru a se putea jigni intre ei, pentru a putea da celui care pierde titlul de 'n00b'. Si cand il mai scrieti si cu zero mi se face greata.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Adica sa aratati ca ei sunt prosti la acest joc, si tu esti bun.
Lauda de sine nu miroase a bine.

hai ca esti putin penibil : 'n00b' ? cuvantul acesta nu exista, este inventat de gamer-i pentru a se putea jigni intre ei, pentru a putea da celui care pierde titlul de 'n00b'. Si cand il mai scrieti si cu zero mi se face greata.



De cateva posturi tot in off-topic o zi domnule "profesor". Daca nu iti convine ce se intampla in aceasta tema nu trebuie sa citesti ...mai ales sa te chinui sa mai si tastezi aici;)
 

DeletedUser6767

De cateva posturi tot in off-topic o zi domnule "profesor". Daca nu iti convine ce se intampla in aceasta tema nu trebuie sa citesti ...mai ales sa te chinui sa mai si tastezi aici;)

Aproape ca ai fost ironic la "" 'profesor' "" .
Este o discutie destul de civilizata. Daca te deranjeaza faptul ca un coleg este 'atacat', sa se apere el...
Vad ca nu am cu cine.

bafta in cucerirea zonei de S-E.
 

DeletedUser

Mai rau. Cand ii auzi cum se lauda ca au 'n' razboaie si ca ies castigatori, ca au numai ferme cu rosu, etc. ... cand saracii dusmani mamuti sau ne'mamuti, nu au tangenta cu acest joc.

Sa inteleg ca ai o problema cu =FB= ? Cu ce nick te gasesc in joc?
 

DeletedUser

Amice,de ce nu-ti vezi tu de treaba ta? Crezi ca ducem lipsa de bagatori in seama?
Ai uitat sa-mi raspunzi referitor la nick. Sau doar pe forum esti tare?
 

DeletedUser

Intelegi prost. Dar lauda de sine nu miroase a bine. Sa te laude statisticile sau alte persoane, nu sa va laudati singuri sau intre voi.

tu fiind cine, de te bagi in seama aiurea :confused::confused::confused: oi fi si tu vreun pui de zmeu si nu stim noi, hai mhai lasa-ne
 

DeletedUser6767

Amice,de ce nu-ti vezi tu de treaba ta? Crezi ca ducem lipsa de bagatori in seama?
Ai uitat sa-mi raspunzi referitor la nick. Sau doar pe forum esti tare?

Nu sunt amicul tau. Nu folosi acest cuvant cu sens ironic, pentru ca nu va fi tratat ca atare decat de cei ce folosesc si cuvantaul 'n00b' .
Nu stiu ce inseamna bagatori de seama, dar ce stiu este ca duceti lipsa de lauda in statistici si/sau lauda din afara tribului.
Nu am uitat sa iti raspund. Te stiu ca jucator si am crezut ca te prinzi ca am acelasi nickname.
Eu nu sunt 'tare' pe forum.
Nu sunt 'tare' nici in joc. Intru in putinul timp liber care il am pentru a nu ma plictisi in timpul unei partide de sah.
cred ca cel mai bine este sa incheiem.

bafta celor 2 tabere.



tu fiind cine, de te bagi in seama aiurea :confused::confused::confused: oi fi si tu vreun pui de zmeu si nu stim noi, hai mhai lasa-ne

Trebuie sa fiu cineva ca sa 'ma bag in seama' ? Sau aici nu pot posta decat jucatorii cu experienta ?

cum spuneam. sa incheiem.
 

DeletedUser

Nu am uitat sa iti raspund. Te stiu ca jucator si am crezut ca te prinzi ca am acelasi nickname.

Din pacate nu am cum sa ma prind daca ArgetoN ii acelasi lucru cu argeton , mai les in vedere multimea de nickuri copiate sau asemanatoare.
Si asta iti spun fara ironie deoarece eu m-am trezit cu un jucator care avea acelasi nick ca si mine dar cu litere mici.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Da chiar...cine are ferme, unde ?...vreau si eu :confused:...chiar am nevoie de o ferma productiva...unde gasesc si eu ? :confused:

Ontopic...e devreme sa discutam de razboaie mondiale acum cand avem parte de asemenea atacuri precum cele prezentate de batidax, sa lasam timpul sa decida cine si care trib ar fi mai bun...pana una alta, rosu, rosu-aprins...tot un drac e ! :D
 

DeletedUser

cum spune omu' ceva ce deranjaza cum sariti toti pe el ca sacalii...de regula adevarul intodeauna doare.

Deja toata discutia voastra nu are nici un fel de legatura cu subiectul acestui topic, in plus pe la unii se vede scris mic de tot acolo Senior Member...
 

DeletedUser

Aproape ca ai fost ironic la "" 'profesor' "" .
Este o discutie destul de civilizata. Daca te deranjeaza faptul ca un coleg este 'atacat', sa se apere el...
Vad ca nu am cu cine.

bafta in cucerirea zonei de S-E.

se pare ca nu intelegi mare lucru din ce scrie pe-aici ... ia o pauza , nu sunt adept al limbajului murdar sau prescurtat, ( dupa cum vezi nici nu folosesc asa ceva ) dar tu deja exagerezi ...

si dupa cum am zis, nu ai inteles nimic de-aici . Nu am vrut sa ma laud , sa arat ''cat de tare'' sunt eu. Pur si simplu sa stie oamenii care citesc ce fel de trib este Pelasg, oameni poate ca tine . Vrei sa-ti desenez ? nu stiu ce e atit de greu , doamne.
 

DeletedUser14622

Ora 00:00? asta numai ca sa ne-o luati inainte? :p

Lasa ca urmatorul il declarati voi si servim noi :D

stati sa vedeti *** rezistati pana la urmatorul!deja va vedti castigatori?din cate am vazut eu harta,nu prea va avantajeaza,iar punctele nu fac nimic *** nu le aveti motivate de ce trebuie!playeri prea buni,ca sa ne faceti piept cum se cuvine mai aveti de mancat multa mamaliga,pana una alta va salut si lasati aerele ca alea le da natura,nu dealde voi!
 

DeletedUser6767

se pare ca nu intelegi mare lucru din ce scrie pe-aici ... ia o pauza , nu sunt adept al limbajului murdar sau prescurtat, ( dupa cum vezi nici nu folosesc asa ceva ) dar tu deja exagerezi ...

si dupa cum am zis, nu ai inteles nimic de-aici . Nu am vrut sa ma laud , sa arat ''cat de tare'' sunt eu. Pur si simplu sa stie oamenii care citesc ce fel de trib este Pelasg, oameni poate ca tine . Vrei sa-ti desenez ? nu stiu ce e atit de greu , doamne.

Oameni ca mine nu vor sa afle ce fel de trib este Pelasg. Daca maine dimineata va treziti cu 10 sate mai putin in favoare Pelasg ? Inseamna ca nu stiu sa joace pentru ca unii din ei ataca aiurea ? Nu cred.
Oamenii ca mine vor cat mai putina vorbarie si lauda de sine, si cat mai multe cuceriri de la dusmani adevarati.Ca pe tine nu te interesa ca oameni ca mine, este partea a doua.
Sa incheiem te rog. Posturi viitoare din partea ta, vor duce la alte posturi din partea mea, ceea ce va duce sa ajungem la off topic.

bafta celor 2 tabere.
 

DeletedUser

stati sa vedeti *** rezistati pana la urmatorul!deja va vedti castigatori?din cate am vazut eu harta,nu prea va avantajeaza,iar punctele nu fac nimic *** nu le aveti motivate de ce trebuie!playeri prea buni,ca sa ne faceti piept cum se cuvine mai aveti de mancat multa mamaliga,pana una alta va salut si lasati aerele ca alea le da natura,nu dealde voi!

presimt ca ve-ti disparea ca trib de pe lumea 9 in curand, e doar o chestiune de timp ( ah ce-mi place vorba asta :D)
 

DeletedUser

Ok , o iau pe alta cale, poate intelegi.

Acest topic este unul de razboi, poate inca nu conteaza statisticile. eu am prezentat primele ''rani'' ale razboiului , am prezentat atacuri, care au legatura cu razboiul , inseamna ca ma laud ? nu , pur si simplu niste info in plus nu strica ...

oricum , daca maine vad in statistici 10 sate cucerite de Pelasg de la noi ai 10k resurse din fiecare de la mine.

bafta :)
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
@mistocarel

"sa ne faceti piept cum se cuvine mai aveti de mancat multa mamaliga"


Aste e apropo sau e o tentativa de schilodire a limbii romane ? Opa...domnu Stoichkov joaca triburile :eek:...mamalichki, mamalichki.

On topic...prefer sa purtam discutia despre aceste 2 razboaie peste 1-1luna jumate .

1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus