Feedback- Versiuni noi de joc!

Cătuț.

member
Scor reacție
0
Foarte urata noua harta, ar fii bine sa se aduca in setari acea optiune prin care putem alege noi ce harta vrem sa folosim,in functie de preferinte.. :D
 

hary10

member
Scor reacție
1
Harta e sub orice critica,sper sa faceti cumva sa fie ca inainte sa ne alegem noi ce harta dorim.
 

hary10

member
Scor reacție
1
@Rakanishu tie ti se pare decenta harta?Tu ai aratat o harta cu cateva sate rasfirate,uita-te aici cum arata cand sunt inghesuite.
image_2020_05_12T20_40_07_175Z.pngimage_2020_05_12T20_42_44_294Z.png
 

KingWeeman

member
Scor reacție
0
Buna,

Doresc sa-mi exprim aversiunea fata de schimbare.
Consider ca acest joc ramane pe linia de plutire aproape exclusiv datorita nostalgiei, iar aceste schimbari care schimba fundamental aspectul jocului ataca exact conceptul care-l tine in viata.

Multumesc pentru atentie,

--
KingWeeman
Hater al hartii noi | Triburile
Tel: 07 NOI DOI si-ale tale buze moi
E-Mail: gmail@kingweeman.com
 

octi49

member
Scor reacție
0
Absolut oribil...daca vreti sa mai aveti jucatori,va sugerez sa anulati update-ul..sau macar sa ne lasati sa alegem.
 

sebone2

member
Scor reacție
0
Buna seara,

Aceasta harta este absolut execrabila . Vorba unui mare poet in viata: "No las ca mere" .
Rezolvati repede va rog eu .

Cu stima,
sebone2

Al doilea hetăr al hărții noi | Triburile
Tel: 07********
e-mail:marcel@porumbelul.ro


Rog ca acest mesaj sa fie tiparit doar in cazul in care este obligatoriu acest lucru!
Salvati verdele!
 

FuZZeN

member
Scor reacție
0
Cred ca numai un PSD-ist putea sa faca asa ceva, efectiv sa nu mai lasi harta clasica la alegere. Sa schimbati mizeria va rog..
 

lord io

member
Scor reacție
0
Nu te poti orienta cum trebuie pe aceasta noua harta, este obositoare, abia gasesti satele tale.
 

Why?Not

member
Scor reacție
0
Harta nou deranjeaza la ochii.
Nu e ceva placut,simplu.

Si nu inteleg rostul schimbarii.
 

MariusBr97

member
Scor reacție
0
Ar fi fost indicat ca după o beție crunta sa nu se facă update la nimic ,acest update e inspirat din momentele când ești beat și îți fuge harta din camera deși pc-ul sau telefonul ti-e in mâna . Nu știu cine e “norocosul” care a creat acest update dar îl aștept la o băută sa ne simțim prost amn2 . Zi faina la toată lumea :)
 

Lord zEEu

member
Scor reacție
0
Aceasta versiune sau ce este , arată oribil și nu își are locul , cerem schimbarea hărți înapoi deoarece aduce un minus considerabil jocului și a acestei comunități care ar trebui sa imbunătățească jocul nu sa-l rablageasca .
 

piterake

member
Scor reacție
0
deci pana la urma sa facut un update de tot rahatu si ar trebui sa ramanem sa jucam cu aceasta harta,fara posibilitatea de a alege harta?
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Nu stiu daca mesajul de mai jos este o solutie ( mesaj trimis din partea INNO ), totusi eu raman la parerea exprimata mai sus ca s-au grabit cu aceasta modificare :

Dragi jucatori,

suntem constienti ca ultima schimbare pentru harta a creeat confuzii cu privire la grafica hartii. Pentru a explica mai bine de ce am decis aceasta schimbare si pentru a va oferi cateva motive pentru care am decis sa introducem aceasta noua harta, am dorit sa petrecem cateva minute pentru a elabora cateva dintre aceste motive.

Un important motiv pentru aceasta schimbare a fost unul de natura tehnica. Am dorit sa avem o singura grafica pentru harta in joc. Inainte de aceasta schimbare, pentru fiecare ajustare minora a hartii, trebuiau schimbate mai multe stiluri de harta. Cu noul stil de harta unificat, toate schimbarile si imbunatatirile viitoare vor fi mult mai usor de implementat, atat pe partea de browser cat si pentru mobil. O sa imbunatateasca viteza cu care aducem imbunatatiri jocului pe viitor. Acest lucru deschide calea catre ce putem face cu harta in viitor. Si, desigur, speram ca va fii mult mai rapid sa implementam sugestiile venite din partea comunitatii si alte adaugiri in joc.

Sustinem in continuare aceasta decizie de schimbare a hartii, dar continuam sa primim feedbackul vostru.

Schimbarea rezolutiei pe harta, poate sa nu fie imediat vizibila, mai ales daca jucati in principal de pe browser sau dispozitive cu ecran mai mic, dar suntem foarte incantati de felul in care jocul suporta acum o clarititate mai buna pe dispozitivele cu ecrane de inalta definitie si telefoanele mobile. Atunci cand noua harta va aparea si pe dispozitivele mobile, veti putea face zoom pe harta, iar totul va fi mult mai lizibil si clar ca inainte. Iar, luand in considerare ca rezolutiile ecranelor vor creste de acum in colo, suntem increzatori ca acesta este un pas foarte important in a mentine jocul Tribal Wars modern, chiar si la 15 ani dupa ce a fost lansat.

Si bineinteles, aducand in discutie istoria: Intreaga noastra echipa iubeste jocul Tribal Wars si impactul pe care l-a realizat de-a lungul unui deceniu in istoria jocurilor, nu numai in interioriul InnoGames, cat si pentru jucatorii din intreaga lume. Am dorit cu tarie sa avem o harta care merge inapoi catre modelele originale, dar care din punct de vedere este moderna. De aceea am decis pentru aceasta readaptare moderna a hartii clasice.

Speram ca am putut clarifica situatia putin si sa explicam care au fost motivele care au stat la baza acestei schimbari.
Va rugam sa continuati sa ne spuneti ce credeti despre aceasta schimbare, iar daca aveti idei de imbunatatirii pentru noua harta, suntem deschisi la acest feedback!

Ehipa InnoGames
 
Scor reacție
0
Aia este, o sa faca modificari la noua harta pentru cine mai ramane pe acest joc.
Cat despre sugestii, mai intai sa isi caute noi jucatori, ca sa aiba de la cine primi sugestii.
 

FLaPPY

member
Scor reacție
0
Baietii de la IMMO ar trebui sa ia in considerare ca jucatorilor "n-o sa le fie mila" de munca lor in plus sau in minus, lumea se joaca jocul asta de placere si relaxare, nu pentru programatorii care se ocupa de joc, or sa-si piarda foarte multi jucatori pentru ca placerea si utilitatea jocului se pierde cu aceasta harta, fiind enervanta, obositoare si foarte greoaie la orientare. Au scapat de munca grea pentru programatori, dar or sa piarda si o parte buna din jucator, automat si din venituri.
 
Sus