Filme

DeletedUser

imi cer scuze daca te-am suparat :D
ai radacini pe-acolo?fac ei bere buna, masini excelente dar adevarul e ca la filme nu le cunosteam talentele :D

desi este loc de o schimbare a opiniei generale dupa cum vezi :rolleyes:

iti sugeres sa te uti si la der untergang, das boot, lola rennt , goodbye lenin, si unul din preferatele mele der bewegte mann .


cand ajung acasa osa iti dau si likul carte aceste filme
 

DeletedUser

A propos de Hitler. Alt film foarte tare e MEIN FÜHRER. Am ras la el o gramada, desi uneori am ras foarte amar.
 

DeletedUser

UafTopic: Ca vorbiti de WW2 .. ati citit/cititi Sven Hassel :D ?
Personal imi plac foarte mult cartile lui , " greatest war-books author :p"...

UanTopic: Cloverield , e super tare :D
 

DeletedUser

o lista cu filmele mele preferate

memento
cidade de deus
snatch
oldboy
the prestige
american history x
the green mile
forrest gump
goodfellas
once upon a time in america
donnie brasco
eternal sunshine of the spottles mind
schindler's List
the Shawshank Redemption
fight club
the jacket
lock, Stock and Two Smoking Barrels
trainspotting
crash
mystic River
25th Hour
twelve Monkeys
into the wild
 

DeletedUser

Am vazut in seara asta Mongol la recomandarea catorva persoane in acest topic...un film superb, pentru amatorii de filme istorice.

Mi-a placut mult :)
 

DeletedUser

Am si eu nevoie de cineva sa imi zica cum se numea un film horror mai vechi,din care nu mai tin prea multe minte,stiu ca era ceva cu unu care avea o drujba si taia un copac care sangera,si prin filmul ala mai era si niste sobolani imensi, cand l-am vazut m-a speriat rau.
Care stie?
 

DeletedUser15214

Shindler's list
Good Will Hunting
The Godfather I,II,III
The Butterfly effect 1

cam astea-s sunt in topul meu:p
 

DeletedUser

Scary Movie 5, cel mai naspa film din toata seria Scary Movie...Foarte fain: Star Dust, sau Labirintul lui Pan...:D:D
 

DeletedUser

Este si 5, a aparut anul asta, nu stiu exact cand, Meet the spartans, clar e naspa rau.:D:D
 

DeletedUser

Tocmai ce-am vazut THE FORBIDDEN KINGDOM, pe DVD. Foarte misto, merita vazut. Ma rog, mie imi si place JET LI, poate de-aia mi s-a parut asa bun filmul.
 
Sus