Final glorios

  • Autor subiect Darth Revan
  • Data de început

DeletedUser

Buna dimineata.

Va anunt cu aceasta ocazie ca parasesc definitiv triburile.
Am demonstrat ce am avut de demonstrat si anume ca un caracter puternic domina, ca tot jocul poate fi manipulat direct, de un singur om.

Am manipulat jocul, am manipulat jucatorii, am manipulat triburile.
Mi-am incheiat jocul.

Un scurt rezumat actual (pentru k54), pentru reporteri:

- M~K se destrama, apare T~K (trantorii kontinentului cu i-a numit MT)
- MT (place of mercy) ma suna, vb. la telefon. vrea alianta. a fost un razboi frumos. imi cere sa renunt la alianta cu T-K. ei renunta la alianta cu NW. accept. stabilim granitele
- NW cere cu disperare alianta, este haos la ei dupa ce le pica satele si pierd din punctaj
- ies din CIRC fortat, intemeiez GoW, in primele ore doar cu 50 jucatori ajungem pe locul 2 sau 3.

Vreau sa multumesc lui pictard, fara de care acestea nu ar fi fost posibile.

Imi pare rau pentru cei din GoW. Sper sa isi gaseasca un pastor.

Bafta! Totul este posibil, nu exista limite!
 

DeletedUser

Salutare,

Ne pare rau sa pierdem un alt jucator, ca ai fost bun sau nu... asta nu mai conteaza... ideea e ca inca un om pleaca din joc!

Iti multumim pentru manipularea finuta, de care nici nu ne-am dat seama ;)

Toate cele bune in real life!

Cu stima,
Himmler
 

DeletedUser

cu toate ca am fost adversarii in joc ,
Iti urez mult noroc ;)
 

DeletedUser2786

Clarvazatorule,unde pleci? cui ne lasi? voiam alianta cu circ=))


hai ma sa fim seriosi,deja e prea multa lauda. jucatorii se manipuleaza pt ca unii mint prea mult.e vina romanului ca e credul? asa e de la mama natura...have fun in real life cum zicea cineva mai sus
 

DeletedUser37

AI manipulat si ai demonstrat si ai dres si ai maturat:eek:

Hai frate ne lasi?nici nu incepe jocu si tu "renunti" ca deja ai demonstrat ce vroiai(uau,aliante ,trib pe nush ce loc...jez,nub).Bu-bye.:rolleyes:
 

DeletedUser

Crezi ca ceilalti nu manipuleaza? Nu esti singurul caruia ii ies un planurile. Eu "ma intreb" cui ai mai facut jocurile fara sa vrei sau fara sa sti :D
Bafta! ;)
 

DeletedUser177

Bye Bye of, clarvazatorule, ai plecat de pe triburile asa de repede nici macar n-am apucat sa aflu numerele alea de la loto 6/49 :D sper intr-o revenire si poate prin intermediul acestei reveniri o sa aflu si eu numerele la loto, vreau si eu sa castig!!! :D
 

DeletedUser2786

adica,voi nesimtitilor, a-ti insunua ca revan e un grandoman si un laudaros si un scenarist? rusine voua!!!! ma dezic de voi:p:D
 

DeletedUser

pacat:(... nu ai avut timp sa recrutezi nici un membru GoW pe langa mine... pe cei din CIRC i-am terminat:(... imi vor lipsi si vorbele tale pline de intelepciune...:( lumea nu va mai fi la fel fara tine:rolleyes:
 

DeletedUser

Nu prea activez in lumea 3 am cateva pcte si eu acolo dar cumva Darth Revan era Mama Omida a lumii 3?:D
 

DeletedUser

Inca o manipulare :)
Postul lui Darth Revan ar trebui sa fie ultimul punct in popria-i lista cu manipulari.

Destept baiatul asta, pacat ca sunt vecin cu el.;)
 

DeletedUser1978

:confused:

no comment

se pare ca unii chiar au nevoie de atentie

PS: sper sa se si tina de cuvant :)
 

DeletedUser

eu spun sa ridicam o statuie in cinstea "marelui" jucator revan, sau merg si mai departe si propun chiar o lume denumita "darth revan"....
 
Sus