Final Speed 4

  • Autor subiect DeletedUser4062
  • Data de început

DeletedUser

die-staemme, SDS2 pe 500. Daca nu ma insel, incepe sambata. Week-endul asta a fost deja unul.

am renuntat la tot ce inseamna tw.net :) raman cu .ro si poate incet incet o sa ma debarasez si de asta :) time killerrrrr!!!! :|
 

DeletedUser

Am jucat si eu printre altele vreo 12 ore pe steaualuibecali. Referitor la ala in care am bagat atacurile:
Ti-am dat 5-6 atacuri dar dupa aceea am fost atacat de catre 2 din 3MS .. nu mai tin minte numele... da stiu k sior spart armata in mine ... eu cu 7 sate .. aia fiecare cu 30. Racoon ai fost cu mine in trib . Respect
Daca esti atacat pe fiecare sat la intervale scurte crede-ma cu nu prea mai apuci sa iti faci armata de atac. In momentele respective te axezi pe aparare ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4062

.de ma enerveza rau de tot.. nu mereg codul de activare....
si nici linkuy cand dau lcick pe el.. nu pot sa atak , sa dau mesaj mai nici sa le scriu al suport ( in eng. )
incerc sa imi fak alt cont dar dak nici asta nu merge...
 

DeletedUser4062

speed 500 pe .ro nu cred ca va exista...
ma intreb dc nu avem si noi speed-uri unul dupa altul cum au cei de pe la .net
 

DeletedUser

pentru racoon

jucatorul bancualexandru te-a atacat dupa ce ai atacat tu pe el,si ar fi urmat o ofensiva asupra ta,insa cu greu i-am oprit,pentru ca noi te aveam la aliati.apoi,am sters aliantele,pentru ca nu numai tu ai fost cel ce nu le-a respectat.l-am invitat pe tutun aici,sa lamureasca aceasta problema,i-am scris mail pe L5,si sper sa onoreze invitatia.daca tratatele diplomatice nu se respecta,prieteniile nu,atunci,cu ce suntem noi mai presus de niste barbari?
 

DeletedUser

justificare

tutun astăzi la ora 20:22
urssmircea
tutun astăzi la ora 20:21
man , in tribul mare nu ati fost trecuti la aliati din cauza ca [player]urssmircea[/plauer] cel care era responsabil cu acest lucru si caruia i-am trinmis msg ca sa va treaca nush de ce nu a mai intrat pe speed in ultimele 36h
hunt324ever astăzi la ora 10:48
pe forumul general,la sectiunea speed,vreau sa iti aduci explicatiile in legatura cu incalcarile de aliante ce au venit din partea gruparilor ce le-ai reprezentat,in cadrul tratativelor.
Răspunde Trimite mai departe Şterge Exportă
Blochează expeditorul Anunţă jignirea
 

DeletedUser

tutun cat m-am distrat cu baiatu asta :) :D:D i-am luat satele dupaia avea 4 sate si se ruga sa il atac :))) abia astept speedu urmator sper sa fie in week-end dar cred k va fi un speed peste 1 luna asa:eek: k avem timp ...
 

DeletedUser

tutun este un om de onoare,si daca unui jucator ii lipseste onoarea,poate fi si cel mai bun din toate timpurile,ca nu valoreaza nimic.sper ca data viitoare sa reuesc sa il conving sa intre in Rvansa pe tutun.
 

DeletedUser

si sa ma bag si eu putin in seama...runda asta speed ziceau baietii din NU! ca o sa ne sparga...intradevar la inceput cei din NU! nu au putut face fatza noi fiind concentrati in s-e ... in fine...astept runda viitoare...:) apropo...am jucat pe iulianu1988 cu dark angel 00 lui i-a fost furat contul de un jucator din NU! pt ca nu l- a bagat in trib...rusine....:)
 

DeletedUser

si sa ma bag si eu putin in seama...runda asta speed ziceau baietii din NU! ca o sa ne sparga...intradevar la inceput cei din NU! nu au putut face fatza noi fiind concentrati in s-e ... in fine...astept runda viitoare...:) apropo...am jucat pe iulianu1988 cu dark angel 00 lui i-a fost furat contul de un jucator din NU! pt ca nu l- a bagat in trib...rusine....:)

As aprecia daca ti-ai sustine acuzatiile cu dovezi. In caz contrar, ca jucator care am jucat in NU! la inceput, consider o calmonie.
Dovezile, sau iti ceri scuze. Acuzatia e destul de urata..deci...
 

DeletedUser5168

As aprecia daca ti-ai sustine acuzatiile cu dovezi. In caz contrar, ca jucator care am jucat in NU! la inceput, consider o calmonie.
Dovezile, sau iti ceri scuze. Acuzatia e destul de urata..deci...

ti-am raspuns prin PM...nu cred ca ar avea rost sa explic aici ce s-a intamplat...:p
 

DeletedUser

text original dark angel 00
rau imi pare ca nu mai am mesajele in care ma implorai sa nu va mai atac ( nu pe tine....ci pe tot tribul) dupa ce ca v-am oferit PNA-ul acum spui ca a fost un real succes.....numai in N-E nu am prea avut sate deoarece am zis sa va las in pace....
Sa faci 3 triburi cu acel nume si sa nu poti face nimic eu zic ca nu e un succes ....iar dak ramai in top10 cu o medie vai de capul ei, chiar nu are rost sa crezi ca e un succes

C e o fii cu ingamfarea asta la tine eu nu stiu,uiti ca spuneai ca ai avut un trib de rahat ?runda trecuta ca te ataca ,ca i-ai ajutat sa se ridice sa cucereasca etc. dar noi tribul revansa ne-am unit tot aceiasi care am fost si runda trecuta cu intentia de a desfiinta tribul abbsint,si daca nu ma insel a doua zii nu mai era abbisnt pe harta, o parte din ei au venit la noi stii asta ? i-am primit cu drag chiar daca m-au cucerit si pirdusem nopti degeaba si am rezistat nu am mai fost cucerit am jucat pe aparare si am reusit ceva acum runda ce vine o sa joc pe atac si aparare,intreaba-l pe bodyyy ce a patit ca a atacat tribul revansa era mult mai mare decit noi ca puncte si nu ne-a fost frica sa atacam sa iti mai spun ceva,cand imi vine un atac imi vine de la tot tribu aparare stii asta? asta inseamna peste 10000 mii de sabii si lancii ce armata iti trebuie sa darami o astfel de aparare? am avut si 20000 de sabii dar pe bodyy nu la ajutat nimeni din trib ia cucerit un sat si inca venea atacuri 12 dar pe celelalte sate ? muta trupele de colo colo cred ca avea peste 100 de atacuri nu mai de la noi si lasa anganfarea asta .
 

DeletedUser

tribul revansa a fost si va fi in continuare o rusine :) ati facut "mass-recruiting" deoareceti ati vazut ca noi cei din absint va omoram pe capete...ati avut noroc ca 3-4 oameni esentiali din absint au intrat in sleep mode (totusi era 2-3 noaptea, stiti voi, viata sociala. alea alea) adica: MirifiCu, cristianuuu si inca vreo 2 carora nu le retin numele acum.
Voi nu ati facut decat sa luati toti noobi cu puncte multe din absint, care au crescut in absint si care au fost aparati in tot acest curs de dezvoltare tot de absint :) asa ca mie mi-ar fi rusine in locul vostru.

Numai bine.

Later edit: Daca vreti sa imi aratati ca sunteti cu adevarat buni, va invit la un 1vs1 in urmatorul speed.
Astept oferte.
 

DeletedUser

pai nush dc nu sa anuntat inceperea rundei caci as fi intrat si io inainte
 

DeletedUser5168

anuntarea unei runde de speed se face prin link-ul speed de pe pagina principala la runda planuita de acum inainte.....
 
Sus