Final speed 6!

  • Autor subiect DeletedUser5168
  • Data de început

DeletedUser

bai domnu' bancualexandru vad k faci atat tam-tam p aici,sincer sa fiu cred k doar gura e de tine k in joc nu prea te afirmi.si ink ceva dak tot esti asa de perfectionist in atacuri la secunda explica-mi si mie cum trimiti de pe acelasi sat 4 nobili sa ajunga toti in 0:13 sec sa zicem...dar fara sa difere la niciunul timpul...daca tu poti sa dai la 4 tab-uri in acelasi timp click esti tare...astept explicatia ta "profesore"

nu am de ce sa iti explic tie cum se da atacuri la secunda pentru ca si eu am descoperit din greseala ma gandeam cum poate sa da atacuri altii si eu nu pot,o sa iti arat in urmatoru speed cu 3 atacuri a cate 15000 de topoare
 

DeletedUser

hazard tu esti un noob... ma tine sa fac oricand cu tine, bancualexandru, selejan si hunt324ever toti la un loc impotriva mea.... intrebarea e : pe voi va tine?

Nici nu am avut nevoie de ei runda speed 5 cand te-am atacat cu o mie de catapulte ,asa este aveam multe sate si tu unu, dar si tu mai atacat pe net si aveai o suta de sate si eu 6 ,asa ca nu te mai da fat frumos cu stea in frunte ,si fa prieteni sa ai ceva de casitgat nu puncte
 

DeletedUser

vai vai vai de nervi ai ajuns la jicniri,nu ma mir daca nu ai muscat din monitor ,care este mai destept eu sau tu ,care nu poti sa te controlezi la vorbe imi dau seama ce fel de om poti fii ,si daca aveai onoare nu jicneai pe nimeni .

Hai acum sa te corectez si eu jucatorule , (mia) se scrie mi-a gramatica ce ai in tine cred ca ai chiuit de la scoala si plecai la plaja vara (ei cred).

Alta greseala si la tine ( intr-o runde de speed) ori te referi la plural ori la singular
nici tu nu stii ce ai in capu ala daca ai ceva,cred ca sta mintea lejera (ei cred)
Alta greseala (onoarea sa jok) citeste normal (jok )sa vedem ce iese eu daca sint prost nu ma mai bag unde nu trebuie doar sa postez si eu ceva pe forum .

Alta greseala profesore de gramatica (sunteti jalnici) dupa gramatica mea de balta cred ca se scrie asa (sunt-e-ti)

Alta greseala (sunteti jalnici) ori te referi la singular ori la plural daca stii sa faci diferenta cred ca ai adus porcu la scoala sa treci la gramatica :)

Alta greseala (ti se pare normal ) aici erai sa o nimeresti cu gramatica dar tot ai omis ceva se scrie(ti-se pare)raspunsu corect (santeti jalnici)asa se scrie plural , eu stiu ca se pune liniuta cand scrii (ti-se) nu spatiu gresesc? uita-te in dictionar cred ca ti-sa parut cam multe de foame ca nu ai mancat nimic cat ai jucat speed ,ai o nota de la mine la gramatica 2 cine-i m-ai da o nota ?:)) m-am saturat se te corectez stai jos nota 2

1. nu dau 2 bani pe gramatica voastra, ca nu ma intereseaza nus roman si nici nu alerg dupa pasaportul vostru, ca sunteti la fel de respectati peste hotare ca si rromi in romania :))
2. nu eu te am corectat la gramatica, ci aiurea...
3. da am chiulit destul de mult de la scoala, nu am fost tocilar :D recunosc
4. ma inervez ca nu intelegeti ca nu ati facut nimik, doar ati controlat o turma de oameni care nu stiu sa joace, dar nu ati demonstrat nimik
5. daca suntetti mari jucatorii de ce nu acceptati 1 vs 1 dar va dati mare cu tribul, eu am zis de la inceput sa facem 1 vs 1, trib la trib daca nu doriti intre jucatorii
 

DeletedUser5585

nu am de ce sa iti explic tie cum se da atacuri la secunda pentru ca si eu am descoperit din greseala ma gandeam cum poate sa da atacuri altii si eu nu pot,o sa iti arat in urmatoru speed cu 3 atacuri a cate 15000 de topoare

dupa ce ca esti n00b nici nu prea ti-a placut gramatica la scoala.sa inveti sa vb si apoi sa mai intri pe forum.pana atunci ciocu' mic si joc de glezne
 

DeletedUser

dupa ce ca esti n00b nici nu prea ti-a placut gramatica la scoala.sa inveti sa vb si apoi sa mai intri pe forum.pana atunci ciocu' mic si joc de glezne

tastatura sa conceput fara accent daca iti dai seama ce vb,dar nu aveai ce corecta ,si nu era nevoie sa imi spui ca chiuleai la scoala pentru ca se vede dupa cum scrii ,vad ca si tu ai dus porcu la scoala :)
 

DeletedUser5585

tastatura sa conceput fara accent daca iti dai seama ce vb,dar nu aveai ce corecta ,si nu era nevoie sa imi spui ca chiuleai la scoala pentru ca se vede dupa cum scrii ,vad ca si tu ai dus porcu la scoala :)

alta greaseala ...si gata ca deja am devenit offtopic
 

DeletedUser

....
4. ma inervez ca nu intelegeti ca nu ati facut nimik, doar ati controlat o turma de oameni care nu stiu sa joace, dar nu ati demonstrat nimik
5. daca suntetti mari jucatorii de ce nu acceptati 1 vs 1 dar va dati mare cu tribul, eu am zis de la inceput sa facem 1 vs 1, trib la trib daca nu doriti intre jucatorii

deci,daca vei participa,maine te vom trece din oficiu la adversari,in orice trib ai fi.imi pare rau sa fim chiar asa de inversunati,credeam ca ai intzeles ca nu aveti nici o sansa fara o echipa impotriva Rvansa.nu stiu daca maine vom reusi sau nu,cert e ca noi nu ne dam inapoi de la nici o provocare.te-as ruga sa faci un printrscreen cu momentul cand vei avea cele mai multe atacuri primite.viteza ne va permite coordonarea de care aveam nevoie.la viteza 400,recunosc ca nu prea mai este timp de sitter si de aparari grupate,insa la viteza de maine,sper sa fie si ceva prezentza,si sa facem o partida buna.nu doresc puncte,eu personal am sa lupt pentru succesul echipei.
 

DeletedUser

nu se pune L5,ca acolo avea sitter sitterul sitterului lui,si de aia stie sa taca sssttt!
:))
 

DeletedUser

Eu nu inteleg cum a ajuns el la concluzia aia din moment ce mie nu mi-a demonstrat nimic ca jucator, sa nu mai spun lider de trib de top 20 (aici ma refer strict la L5).

Spui ca e nasol ca ai fost atacat de jdemii de jucatori pe speed... pai mai lucisteaua23, dark angel 00 sau eu stiu sub ce pseudonime mai umbli... un 160 VS. 9 pe L5 cum a fost? Eu ti-am vorbit ok zic eu, nu te-am facut nici n00b nici altcumva, ok? Tot ce faci prin posturile tale lipsite de sens e sa-mi aduci un zambet pe fata (cu exceptia posturilor in urma carora ma tavalesc pe jos de ras) asa ca go on like that sau incearca cum poti tu sa duci o discutie serioasa, ma gandesc ca esti capabil :)

Mai dureaza pana vei reusi tu ingeras sa-mi demonstrezi ceva, ok? Grow up! Nu te mai hazarda asa :D
 

DeletedUser

bai domnu' bancualexandru vad k faci atat tam-tam p aici,sincer sa fiu cred k doar gura e de tine k in joc nu prea te afirmi.si ink ceva dak tot esti asa de perfectionist in atacuri la secunda explica-mi si mie cum trimiti de pe acelasi sat 4 nobili sa ajunga toti in 0:13 sec sa zicem...dar fara sa difere la niciunul timpul...daca tu poti sa dai la 4 tab-uri in acelasi timp click esti tare...astept explicatia ta "profesore"

Hai sa te invat o chestie care o stie toata lumea... Nu mai deschide tab-uri (useless)... deschide domne' ferestre, fa-le mici sa intre butonul de ok si aranjeaza-le cum vrei pe ecran, ok? Si daca dai rapid cu mouseu' si ai si net bun vei da atacuri de'astea "piratate". Daca nu ma crezi si o tii pe a ta cu scriptu' programeaza-ti singur un script sau depunde un ticket la suport cand mai primesti atacuri de genul ;)
 

DeletedUser

acele atacuri asa zis la secunda,merg cand ai satele rasfirate si relativ suficient timp sa le poti intrercala,si,cu putina atentie ,se reuseste,insa atacul la secunda este nimic fatza de atacul unui roi.ala chiar este cel mai fatal.poate cineva sa ma contrazica?practic,s-a demonstrat,cu playerul aiurea-,si alti multi altii in runda speed #5 ce au cazut,desi aveau suport masiv,si nu au avut atacuri la secunda,ci atacuri de tip roi de albine.atacurile la secunda,pot fi fatale in jocul 1 vs 1,insa in jocul in echipa,nu-si prea au sensul,mult mai redutabil este atacul in roi.
in rundele cu viteza mare,si cu oponentzi in apropiere,nu se pot realiza atacurile la secunda,in 13 secunde,decat cu o conditzie ca sa fie macar 2 calculatoare unul langa celalalt,si sa atace macar 2 useri.dar,asta presupune o sincronizare perfecta.irelevant,insa maine sper ca bancualexandru sa faca niste demonstratii,si sa le posteze aici,altfel fara suport practic,totul ramane doar o discutzie fara sens.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

deci,daca vei participa,maine te vom trece din oficiu la adversari,in orice trib ai fi.imi pare rau sa fim chiar asa de inversunati,credeam ca ai intzeles ca nu aveti nici o sansa fara o echipa impotriva Rvansa.nu stiu daca maine vom reusi sau nu,cert e ca noi nu ne dam inapoi de la nici o provocare.

voi ati refuzat deja 2 provocarii, ati zis ca jucati impotriva noastra Rvansa si alte 10 academii impotriva unui singur trib :)) ca cica aveti multi admiratorii :D daca ai fi citi toate postarile ai fi stiu ca nu mai jok pe serverul .ro din moment ce si cei mai buni prieteni te tradeaza... pentru mine .ro a murit :( credetima las sau orice alt cuvant ca oricum nu voi mai juca
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu am avut niciodata zece academii,am fost cel mult 3 triburi,din cauza limitarii de membri.deci,cand scrii 10 academii,deja exagerezi.apoi,unde ai scris tu raspicat o provocare si noi am refuzat-o?daca te-au tradat prietenii,este problema voastra,noi am pastrat aliantzele si am platit scump orice incalcare de acorduri diplomatice,si,imi recunosc,unii au platit chiar scump pentru asta(vezi cazul ionutcuptor-eroare din lipsa de comunicare sau masson triple h-un jucator prea neglijent cu colegii si aliatzii in runda 5)

de tradari,nu am dus nici noi lipsa,dar tocmai asta am incercat sa veghem,o cooperare cat mai activa intre jucatori.
 

DeletedUser

masson nu zicea ca se retrage? :)) om fara caracter... a avut "noroc" cu hunt ca l-a iertat de 2-3 ori, daca era dupa mine zbura rapid din trib.. si de pe harta
 

DeletedUser

acele atacuri asa zis la secunda,merg cand ai satele rasfirate si relativ suficient timp sa le poti intrercala,si,cu putina atentie ,se reuseste,insa atacul la secunda este nimic fatza de atacul unui roi.ala chiar este cel mai fatal.poate cineva sa ma contrazica?practic,s-a demonstrat,cu playerul aiurea-,si alti multi altii in runda speed #5 ce au cazut,desi aveau suport masiv,si nu au avut atacuri la secunda,ci atacuri de tip roi de albine.atacurile la secunda,pot fi fatale in jocul 1 vs 1,insa in jocul in echipa,nu-si prea au sensul,mult mai redutabil este atacul in roi.
in rundele cu viteza mare,si cu oponentzi in apropiere,nu se pot realiza atacurile la secunda,in 13 secunde,decat cu o conditzie ca sa fie macar 2 calculatoare unul langa celalalt,si sa atace macar 2 useri.dar,asta presupune o sincronizare perfecta.irelevant,insa maine sper ca bancualexandru sa faca niste demonstratii,si sa le posteze aici,altfel fara suport practic,totul ramane doar o discutzie fara sens.

esti patetic. v-am luat sate eu, un singur jucator. am jucat singur contra tuturor si in 10 zile de speed nu ati fost in stare sa ma trimiteti decat o singura data la rim. dadeam in jucatorii vostri si le luam cate sate voiam eu si oricand voiam. in prostia voastra, atacati un sat la moral de 32%, iar de fiecare data cand va ofticam si va luam 2-3 sate, voi dadeati intr-un singur sat cu totii si va intrebati de unde aveam eu atata aparare =)) =))

am vazut atacuri cu 1000 de catapulte si atat, atacuri cu 6 nobili pe atac, unul care spiona progresiv cu cate 100, 200, 300 de spioni si nu reusea niciodata pentru ca eu aveam 650 de spioni si lista poate continua.

am jucat acum ceva vreme pe clasica intr-un trib numit -TFN- care avea 15 membrii. maretul trib wrath avea 1300 de membri si alianta cu 300 trib de 700+ si ne-au declarat razboi. dupa cateva saptamani de chin am capitulat, desi raportul de lupta era de 133 de useri la 1 in favoarea lor. era clar ca nu aveam nicio sansa chiar daca ei ar fi atacat doar cu lancieri.

asa si voi acum. bagati trupe la greu, atacati cu 15000 de topoare si atat si este aproape imposibil sa respingi toate atacurile astea cand esti un singur om impotriva tuturor. prin chestia asta nu dovediti nici abilitate si nici skill ci intariti zicala: prostia din jur compleseste si pe cel mai inzestrat muritor.
 

DeletedUser

am jucat acum ceva vreme pe clasica intr-un trib numit -TFN- care avea 15 membrii. maretul trib wrath avea 1300 de membri si alianta cu 300 trib de 700+ si ne-au declarat razboi. dupa cateva saptamani de chin am capitulat, desi raportul de lupta era de 133 de useri la 1 in favoarea lor. era clar ca nu aveam nicio sansa chiar daca ei ar fi atacat doar cu lancieri.

Slab Cristi, slab.. nici nu vreau sa-mi mai amintesc de voi :D
 

DeletedUser

nu am avut niciodata zece academii,am fost cel mult 3 triburi,din cauza limitarii de membri.deci,cand scrii 10 academii,deja exagerezi.apoi,unde ai scris tu raspicat o provocare si noi am refuzat-o?daca te-au tradat prietenii,este problema voastra,noi am pastrat aliantzele si am platit scump orice incalcare de acorduri diplomatice,si,imi recunosc,unii au platit chiar scump pentru asta(vezi cazul ionutcuptor-eroare din lipsa de comunicare sau masson triple h-un jucator prea neglijent cu colegii si aliatzii in runda 5)

de tradari,nu am dus nici noi lipsa,dar tocmai asta am incercat sa veghem,o cooperare cat mai activa intre jucatori.

http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=4485&page=5- ultimul post :p
 
Sus