FootBall

DeletedUser

cum ziceam eu stau in poarta:D hai facem echipele:D barony , la raport:D
 

DeletedUser

pai din cate am inteles voi fi in echipa cu mutu ai carui jucatori mi-au luat azi un sat de tranzit (bulangii elitistii astia), cu nanel care nu mai spunem ce meciuri avem pe linia aia subtire de granita intre Avalon si CD, cu lukdavid caruia nickulaie i-a mai luat un sat azi si cu cine o mai vedea la fata locului. Sunt numai cu prieteni acolo :))
 

DeletedUser

Eu în poartã cu RockGirl (Conform art.6 - Portarul nostru va purta un echipament larg în care sã încapã ºi rezerva sa, astfel încât unul va apãra o parte a porþii, celãlalt alta :D)

Sincer îmi pare rãu de cel ce va fi portar în echipa adversã (art.7 Portarul lor - pe toatã durata partidei - va apãra într-un picior, cu o mânã la spate ºi legat la ochi :D)
 

DeletedUser

Eu în poartã cu RockGirl (Conform art.6 - Portarul nostru va purta un echipament larg în care sã încapã ºi rezerva sa, astfel încât unul va apãra o parte a porþii, celãlalt alta :D)

Sincer îmi pare rãu de cel ce va fi portar în echipa adversã (art.7 Portarul lor - pe toatã durata partidei - va apãra într-un picior, cu o mânã la spate ºi legat la ochi :D)

stau singura in poarta:D cand nu joc basket joc fotbal si handbal in poarta e logic ca pot apara si singura mingiile:D si da portarul advers e intr-o mana cu picioarele legate la spate:D
 

DeletedUser

pai din cate am inteles voi fi in echipa cu mutu ai carui jucatori mi-au luat azi un sat de tranzit (bulangii elitistii astia), cu nanel care nu mai spunem ce meciuri avem pe linia aia subtire de granita intre Avalon si CD, cu lukdavid caruia nickulaie i-a mai luat un sat azi si cu cine o mai vedea la fata locului. Sunt numai cu prieteni acolo :))

eu la voi in echipa sunt in poarta:D si mai vreau pe cineva atacant:D Aquilla:D si mijlocas stanga Orlando86 :D si cam asta e echipa bagati rezervele :D ca parca 7 sunt pe teren:D
 

DeletedUser

offff bine ... faci schimb cu nanel si esti varf de atac ... iti convine?
 

DeletedUser

heyyy:) eu am zis ca stau in poarta:)) nu fac tusa:)) si nu stau eu majoreta:)) sunt capitan sunt pe teren da in poarta:D
 
Sus