Forsaken Legion ( »FL« )

  • Autor subiect DeletedUser8906
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8906





Un inceput nou ... As dori sa anunt infiintarea uni trib nou in L8, anume Forsaken Legion, tribul a luat "fiinta" pe L7... Dar din pacate am inceput mult mai tarziu ca majoritatea triburilor de calibru din acea Lume si nu suntem foarte "populari". In ciuda inceputului intarziat am izbutit sa facem cate ceva, am ajuns un trib de temut in K47 si dorim sa continuam tot asa. Suntem un trib mic ca numar si cu membri de calitate!
Mai avem aproximativ 20 de locuri in trib, daca sunt doritori nu ezitati sa ne contactati(pe L7) sau aici.


Le tranzmit salutari vechilor prieteni de pe L4,L5,L Clasica ... Sper sa ne reintalnim si pe aceasta lume.Daca se poate chiar sa luptam impreuna, iarasi.

Sper sa nu ni se inchida tema, poate sunt doritori sau se mai discuta.Va rog mult nu o inchideti.





Tribul va fi situat in N-E
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

EDIT: Mult succes!

Ne spuneţi şi locaţia ? :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8906

Da... mersi mult, m-am cam incurcat. Nu mai am lucrat de mult cu asa ceva. Scz-le mele.

Si mersi mult pentru apreciere michelle2007
 

DeletedUser

Felicitări pentru apariţia şi pe Lumea 8!

Vă urez mult succes!
 

DeletedUser8906

Tribul va fi situat in S-E.

Va avea in componenta de inceput, membri de baza al tribului din L7.
 

DeletedUser10829

Vechiul si ruginitul tau prieten dp L5 te saluta:D
Mam cam uitat la voi pe L7 nu o duceti chiar asa de rau
Totusi pe L8 sper sa faci o figura frumoasa
Saluarile mele;)
 

DeletedUser

bafta florut... sper sa faceti o figura frumoasa...

Apropo mai ma ti minte?
 

DeletedUser8906

Bineinteles... Cum sa uit... :p

Da, nu stam rau pe L7 ... Dar cum am zis, am inceput mai tarziu.

Si eu sper sa fac o figura frumoasa eu si compania pe L8...

Ne vedem acolo ;)
 

DeletedUser8906

Daca mai sunt doritori... Va rog sa discutam aici, nu imi prea place prin msg-uri private.Scz-le mele.
 

DeletedUser

eu joc pe clasica...si acum sunt de la inceput
dar nu team vazut pe acolo....

o sa vad cum ma situez pe harta ....si poate intru la tine
 

DeletedUser8906

Unde sa ma vezi, pe clasica?!?
Am uitat sa precizez ca nu mai joc pe nici o lume inafar de L7... :p
Am jucat in trecut pe L1,L3,L4,L5,L6,L Clasica, L7 ...

Dar cu timpul m-am lasat de multe, chiar daca eram in situati foarte bune... Timpul nu mi-o permis sa mai joc pe atatea lumi... si nu puteam sa joc pe un cont de 50 ... etc sate ... De aceea peste tot am renuntat si am lasat satele pritenilor din zona.

Si pe L clasica am jucat de cand incepuse lumea pana anu trecut in ianuarie(daca nu ma insel) ... Am fost in 300, pe cand jucam eu acolo era unul din cele mai de temut triburi.Aveam un nucleu de jucatori de invidiat... Cum au fost: Waler, zizitop, adaescu, djsatelit... etc printre care si eu(mai pe la urma) .
 

DeletedUser

eu nu zic ca hai ca vin la tine...
zic "poate " ....nu stiu cum sunt pe harta ..nu stiu pe cine am pe langa mine...

toti pe forum zic...Trib elita...Trib mamut...si cand ii vezi ca joaca ataca cu lanci si spade...

Concret sigur voi intra si voi incerca sa fac o figura frumoasa....
 

DeletedUser

eu nu zic ca hai ca vin la tine...
zic "poate " ....nu stiu cum sunt pe harta ..nu stiu pe cine am pe langa mine...

toti pe forum zic...Trib elita...Trib mamut...si cand ii vezi ca joaca ataca cu lanci si spade...

Concret sigur voi intra si voi incerca sa fac o figura frumoasa....

Auzi fara suparare loghezate la primele ore in NE as vrea sa fim vecini..nu de alta dar caut adversari puternici, sa vad si eu al ce nivel sunt pt joc.

PS.Tu esti un adversar puternic;)
 

DeletedUser

Florut.. spor sa ai .. imi pare rau ca nu am avut timp de 7 . poate reusesc ceva acuam.. desi sunt sanse de 1 la 1 mil sa cresc de la 5 mii de pt la nusht ce suma :D .
De tine sunt asigurat ca nu o tii pe elodia asa ca in functie de cum va fi harta poate punem de o alianta ...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus