Fotbal

DeletedUser

Steluta asta e cea mai "iubita" echipa atunci cand are rezultate bune :) daca nu face nimic in UCL cati spectatori vor mai umple mall arena? Pentru a huidui si fluera echipa adversa :)
 

DeletedUser

Te oftici ca asta e adevarul? Asta e fotbalul in Romania unii sunt fanii unii echipe de fotbal dar nu stiu ce jucatori are echipa in acest moment.

Cauti anturaj ?n-o mai face cu japca ca pici de altceva .esti un anti-steaua infocat din cate vad dar te sfatuiesc sa-ti expui frustrarile in peluza ,nu aici .aici suntem doar oameni in spatele unui monitor .realitatea e alta .poate dura pentru tine .ciuss .
 

DeletedUser

Nu caut nimic :) doar am scris ceea ce am observat de cand ma uit la fotbal romanesc :)) restul echipelor din romania nu au fani mai diferiti fata de cei stelisti ;)
 

DeletedUser42927

L-au luat si pe Neymar la Steaua :))

Apropo ce ziceti de transferurile din vara asta?Nu neaparat din Romania,in general .:p

Ala de aseara cumparat de Steaua,mi s-a parut prea slab,din Seria B sa vina la Steaua,daca s-ar ocupa Steaua mai mult de transferuri si sa investeasca in juniori ar face ceva,ma uit doar la Gica Hagi ce nebunii a facut :D
 

DeletedUser38518

Ala de aseara cumparat de Steaua,mi s-a parut prea slab,din Seria B sa vina la Steaua,daca s-ar ocupa Steaua mai mult de transferuri si sa investeasca in juniori ar face ceva,ma uit doar la Gica Hagi ce nebunii a facut :D

da, blat cu steaua si dinamo ca sa ramana in liga 1...o adevarata nebunie.
 

DeletedUser42927

Sa fim seriosi,Gica Hagi inseamna ceva :),nu ca alte echipe de tot...
 

DeletedUser

E si cu tine acum :)) au avut si ei un moment de transformare ,gen calul lui fat frumos cand manca jaratec .numai ca mancau cu portia .nu te-ai prins ?:))
 

DeletedUser

ca si fotbalist Hagi ramane o legenda... nu cred ca se va mai naste unul ca el prea curand :D
 

DeletedUser39475


Atâââââât!
Forța UCV!

Forza Stiinta OLE, lumea se-ntreaba de ce?! Noi pentru tine am face oooriicee! Oleeee, oleeee, oleee!
Scoateti cutite, scoateti topoare, sa moara cainii din Stefan cel Mare!!!
Suntem cei mai buni dintre romaaani, suntem olteni si intotdeauna vom strigaaaa, "JOS" Steauaa! :))


Eram putin nostalgic, nu ma luati in seama. :D Ce era pe stadion la Craiova la meciuri...sentiment suprem! :( Sper sa retraim aceste clipe din nou. Ma duceam la meci bucuros, ma intorceam, ma duceam la bere, beam de bucurie cand castiga si de suparare cand pierdea sau face egal. Imnul cantat de zeci de mii de oameni, facea furori, cum sa nu se ridice parul pe tine?! E vorba de o credinta acolo!
Sper sa revina, campionatul fara Craiova e ca nunta fara lautari.
 

DeletedUser

am fost la meci, echipa steaua a fost clar peste cea a petrolului. sunt si eu de acord cu cine a zis mai sus legat de pseudo-suporterii de rezultat. pseudo-suporteri existenti peste tot, dar mai cu seama la steaua. desi sunt stelist infocat, mi-as dori ca echipa mea sa fie iubita cu adevarat, nu doar atunci cand are rezultate. sunt curios cati ar mai tine cu steaua daca ar fi in b sau c?
 
Sus