FotR+M.I.R. vs HAITA , ~HTA~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17004

Ceva statistici primim?
Hai ca am granita cu Haita si in curand o sa am si cu voi... :D
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: FotR FotR~A M.I.R.
Players:

Side 2:
Tribes: HAITA ~HTA~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 33,931
Tabăra 2: 43,155
Diferență: 9,224

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 731
Tabăra 2: 1,012
Diferență: 281

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 224,673,044
Tabăra 2: 329,028,923
Diferență: 104,355,879

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6,496,927
Tabăra 2: 9,161,105
Diferență: 2,664,178

image.php
 

DeletedUser17004

Mama ce echilibrati :D se pare ca cei din Haita nu prea sunt luati in serios pe cat ar trebui...
 

DeletedUser17854

Side 1:
Tribes: FotR
Players:

Side 2:
Tribes: HAITA ~HTA~
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 338
Tabăra 2: 1,149
Diferență: 811

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 34
Tabăra 2: 30
Diferență: 4

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,921,708
Tabăra 2: 10,244,728
Diferență: 7,323,020

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 318,035
Tabăra 2: 296,438
Diferență: 21,597

image.php
 

DeletedUser17395

Succes Haita , rusine aluia de baga strambe la baubau , stie el care.....Sa ceri invitatie in HK, ca acolo e loc pt oameni ca tine :))
 

DeletedUser22922

Succes Haita , rusine aluia de baga strambe la baubau , stie el care.....Sa ceri invitatie in HK, ca acolo e loc pt oameni ca tine :))

Tu sti numai sa ironizezi...niciodata nu ai stiut altceva..de asta dovedesti ca esti un om de nimic...
 

DeletedUser

Succes Haita , rusine aluia de baga strambe la baubau , stie el care.....Sa ceri invitatie in HK, ca acolo e loc pt oameni ca tine :))


o intrebare intrebatoare :)...cum sunt oamenii in HK?...
teodore, imi pare rau sa o spun...dar nu crezi ca prin postarile astea generaliste si in care arunci niste termeni urati, iti faci in primul rand rau tie?..pentru ca lumea o fi zicand uite HK (deci cineva neprecizat) e asa si pe dincolo, dar in acelasi timp zice si "ba, dar opteron asta...."
 

DeletedUser17395

Pai mereu am generalizat , asta e regula, am zis de mai multe ori ca nu sunt toti la fel in hk. Lasa-ma sa generalizez omule :). Ce vrei , sa fac lista cu aia din HK care mi se pare buni de dispret ? . Nu, nu am sa incep cu cheles, e prea neimportant.
 

DeletedUser17854

Pai mereu am generalizat , asta e regula, am zis de mai multe ori ca nu sunt toti la fel in hk. Lasa-ma sa generalizez omule :). Ce vrei , sa fac lista cu aia din HK care mi se pare buni de dispret ? . Nu, nu am sa incep cu cheles, e prea neimportant.

ba idiotule .. tu nu te uiti la tine ca esti cel mai prost de pe triburi , nu ai viata ... la statul in fata pc-ului 20/24 ore te pricepi cel mai bine in rest esti un gunoi.

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18527

lol.... in sfarsit inca unu si nu e din HK... sa zica lumea ca are vreun interes.

ai grija la exprimare **
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15358

lol.... in sfarsit inca unu si nu e din HK... sa zica lumea ca are vreun interes.

ai grija la exprimare **

Da,oau...inca un copilas mahalagiu si prost crescut.Ce noutate !!!
Cred ca il invidiez pentru tupeul care il are,nu ?:D

roNho: tu...sa jignesti pentru un joc asa...trist.Spune mult despre cat te duce mintea si cat de in serios ei jocul asta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22959

bai ia gata ma ca e topicul celor din haita numai despre hk e ** ...mai terminativa si iesiti pe off topic ca de aia a fost creat
 

DeletedUser

pardon e topicul mir-ului si al lui fotr :D haita cu siguranta n-o sa se afiseze des pe aici :)
 

DeletedUser17854

Da,oau...inca un copilas mahalagiu si prost crescut.Ce noutate !!!
Cred ca il invidiez pentru tupeul care il are,nu ?:D

roNho: tu...sa jignesti pentru un joc asa...trist.Spune mult despre cat te duce mintea si cat de in serios ei jocul asta.

cat ma duce mintea pe mine ..nu ai tu idee .. dar nu am fost invatat sa fiu pupincurist .. stiu ce e respectul si pot vorbi frumos si civilizat cu cine trebuie .. dar ala e un nimeni ..
 

DeletedUser17395

Roho stiu ca esti frustrat, ca mi-am batut joc de tine pe forumul comun, dar aici nu e acolo, asa ca mai pune scoth la gura aia spurcata ...Fi on topic, vorbeste de tine ca jucator de 2 lei ce esti si de tribul tau care e cam.....la fel.. Despre vietile personale , eu observ ca tu ai ramas pe forumuri comune si la fel salivezi dupa coca, moca etc.. Nu inteleg de ce inca nu ai luat ban, dar ma rog..

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus