Furt de trib

  • Autor subiect DeletedUser1647
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1647

Ce pot face daca cineva a intrat inaintea mea...cineva pe care nu il cunosc si a infiintat tribul Medieval Knights, [M~K]... Numele asta eu si cu Fitzosul l-am gasit de prima data si prescurtarea la fel... Pot face ceva sa ii oblig sa schimbe numele ca sa ne facem noi tribul care l-am infiintat si pe 2 si pe 3? :(:(
 

DeletedUser1627

yeah... roaga-l frumos sa-si schimbe numele la trib, sau roaga-l sa te invite in trib si sa-ti dea drepturi de intemeietor ;)
 

DeletedUser

zi si mie aona in care e MK-ul sa-l mai desfiintam ink o data, k pe L3 :))
 

DeletedUser

"Furt" de trib...o zici de parca ai inregistrat numele tribului la OSIM...
 

DeletedUser2368

OMG... Deci am intrat de 5 minute pe L4... si deja sunt furios... nici nu dau bine rank triburi... si vad... NWO / Wrath si altele... deci ca sa stiti sigur care ce trib e... uitativa cine e conducatorul... se vor recunoaste... i hate fake tribes... :mad:
 

DeletedUser2368

Dupa cateva cercetari am observat cateva triburi fake... exemple:

NWO - fondator: danimaxxx
DIABLO - fondator: Coupe
NOA - fondator: qaigon
WRATH - fondator: opac
DiViN - fondator: necunoscut
GD - fondator: BaronuMare

Daca ma insel la vreunu din ele imi pare rau... dar nu prea cred ca ma insel... Totusi ma bucur ca triburi ca TLD au venit pe L4... Va urez toate cele bune la toti inafara de cei care furati nume pentru a baga lume in trib si dupa il schimbati... ;)
 

DeletedUser

lasati oamenii sa se simta bine..ei au impresia ca un trib joaca cu numele...
 

DeletedUser2368

Da clar... pe unul l-am convins... :) opac a schimbat numele tribului... cica doar niste prieteni... oricum majoritatea zic o sa schimb numele... fac un trib asa invita masiv... lumea intra crezand ca e adevaratul trib... si dupa schimba numele... mi se pare josnic... :(
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus