Furt JamesBond!

  • Autor subiect DeletedUser10927
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10927

Presupun k multa lume ma stie de pe Lumea 5.Eu sunt JamesBond intemeietorul tribului Silent.Multi care ma cunosc au observat k am pierdut sate in 2 zile ...peste 20 din cauza k cineva nu stiu cine a facut urmatoarea chestie.

Fiecare jucător are voie să posede doar un cont. Respectă te rog Regulile!

Fiecare jucător care foloseşte în comun cu alţii o legătură de internet trebuie să treacă toate conturile pe care le cunoaste şi ştie că împart cu el legătura de exemplu: Dacă trei jucători folosesc aceeaşi legătură de internet, fiecare din cei trei trebuie să îi treacă aici pe ceilalţi doi jucători.
Jucător Înscris de: Şterge
sisisi în data de 24.07. la ora 23:34 şterge

El e dusmanul meu care ma ataca si nush cum s-a intamplat.El ma ataca in voie si eu nu am cum sa ripostez pentru k se spune k impart legatura cu el.Toti care ma stiu de pe Lumea 5 stiu k e imposibil k eu sa impart legatura cu acest jucator.Am dat mesaj la admini si am primit mesaju:

Atentie!

Aveti imartirea legaturii comune de internet cu acest jucator! Trebuie sa o inlaturati din:

Setari --> Împărţirea legăturii de internet --> Jucător Înscris de: Şterge
sisisi în data de 24.07. la ora 23:34 şterge --> Apasati sterge si puteti ataca jucatorul respectiv


Eu ma las de joc pentru k am fost corect pana acuma da ceea ce s-a intamplat nu a fost corect!
Bafta celor care mai joaca si mi-a facut placere sa joc cu anumiti jucatori da nu sa mi se faca o asemenea magarie!
 

DeletedUser

Pentru probleme legate de securitatea contului, poti folosi sistemul intern de suport.
Setari -> Intrebare suport, si un membru al echipei de admini va incerca sa clarifice situatia.
 

DeletedUser10927

nu e vorba de suport k ala oricum nu o sa imi fie de ajutor...problema e alta k eu niciodata nu am incalcat regulile aici pe Lumea 5 si ma vad dintr-o data cu asa ceva...e aiurea k am depus mult efort sa ajung unde am ajuns si apoi sa pierd in 2 zile tot
 

DeletedUser4920

Eu sunt JamesBond intemeietorul tribului Silent. Cel ce a fugit in Heroes nu ? ....cel care zicea ca il face praf pe sisisi uff uff ....
 

DeletedUser

Am facut o serie de teste legate de Impartire conexiunii la internet. Daca eu trec un anumit jucator , X, la Conexiune Comuna si el nu ma trece, eu nu o pot ataca, sprijini sau interactiona intr-un fel cu acel jucator. Dar X ma poate ataca pentru ca el nu m-a trecut. Nu il poti ataca, dar te poti apara, deci nu va care e problema.
 

DeletedUser10927

cum nu vezi care e problema...pai dak ala imi ia uns at eu cum il recuperez?...am armata de atac si stau cu ea degeaba sa o trimit din sat in sat si dupa ce imi ia satu ce fac....vezi k nu gandesti?...si eu nici macar nu il cunosc pe omu ala
 

DeletedUser

stimate jamesbond, da-mi voie sa-ti reamintesc cateva din regulile acestui forum:
1.5. Membrilor forumului le este interzis sa provoace moderatorii sau adminii in mod deliberat. Posturile care au ca scop crearea de conflicte intre jucatori si moderatori vor fi sterse, iar autorii vor fi pedepsiti aspru.
Atacurile la adresa colegilor de o zi sunt echivalente cu atacurile asupra moderatorilor permanenti.

Mai mult de atat:

1.8. Pentru a depune o plangere impotriva unui alt jucator va rugam sa folositi sistemul intern de suport. Este interzis sa faceti acest lucru pe forum.
Problemele legate de securitatea contului, cum am mai spus, se rezolva prin sistemul de tickete, nu pe forum.
Prin urmare: topic inchis.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus