Fuziune RoD si R1P

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

RoD+R1P

In cursul acestei saptamani Rod va fuziona cu R1P, ramanand academia RIP.
mult succes si la mai multi membri (o sa avem vreo 1700 :D)
 

DeletedUser

In cursul acestei saptamani Rod va fuziona cu R1P, ramanand academia RIP.
mult succes si la mai multi membri (o sa avem vreo 1700 :D)

Ce trib de elita ati reusit sa creati. Din cenusa (oare a Imperiului :confused: ) ati renascut precum o maiastra pasare Phoenix. Ce spirit aveti ....T^A era mic copil pe langa voi :rolleyes:

PS:
Cred ca L1 va fi prima lume pe care adminii o vor restarta. RoD-ul o va castiga fara probleme..Acest lucru se va datora calitatii liderilor , a userilor si a unei strategii geniale executata fara cusur
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Desi putini se asteptau, aceasta fuziune absolut normala intre academiile RIP se va produce incepand cu aceasta saptamana.
Denumirea noului trib va ramane RoD iar intemeietorii tribului vor fi Antananaric si BlueEyed.
Vom continua sa fim academie RIP iar prietenii lor vor fi si ai nostrii.

Familia RIP devine mai puternica si mai unita odata cu aceasta fuziune.

Dragi dusmani, pe voi nu va uitam, dar preferam sa nu va bagam in seama de data asta. Trebuie insa sa va multumim si voua pt. aceasta fuziune. Ati reusit sa uniti 2 triburi care in anumite momente aproape ca se urau, desi aparau aceleasi interese, si discutiile cu voi de acum in colo vor fi doar pe harta si atat!
 

DeletedUser

Desi putini se asteptau, aceasta fuziune absolut normala intre academiile [ally]RIP[/ally] se va produce incepand cu aceasta saptamana.
Denumirea noului trib va ramane [ally]RoD[/ally] iar intemeietorii tribului vor fi [player]Antananaric[/player] si [player]BlueEyed[\player].
Vom continua sa fim academie [ally]RIP[/ally] iar prietenii lor vor fi si ai nostrii.

Familia [ally]RIP[/ally] devine mai puternica si mai unita odata cu aceasta fuziune.

Dragi dusmani, pe voi nu va uitam, dar preferam sa nu va bagam in seama de data asta. Trebuie insa sa va multumim si voua pt. aceasta fuziune. Ati reusit sa uniti 2 triburi care in anumite momente aproape ca se urau, desi aparau aceleasi interese, si discutiile cu voi de acum in colo vor fi doar pe harta si atat!

Parca a mai fost postata chestia asta (fuziunea) undeva...

Asa cum am spus si acolo voi sunteti cei mai tari... Sunteti de neinvins. Daca as fi sa va compar cu cineva v-as compara cu Harry Potter, Dumbledore & Co.
In ziua in care L1 se va inchina in fata voastra voi veti canta acest cantecel ....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

iti multumim si pt ironii si pt aprecierile rautacioase...dar trebuie sa stii ca ne vom stradui sa facem din tine un Nostradamus
 

DeletedUser

Ce sa facem, nici macar noi astia mari si tari nu putem sa multumim pe toata lumea:rolleyes:
 

DeletedUser8343

Atata timp cat ROD -ul a pus destule bete in roate ca un trib micut se poate spune ca este un trib bun.. nu degeaba au facut altii obsesii din noi :rolleyes:

Daca altii nu-s de aceeasi parere astea este ..cred ca putem sa suportam asta si sa ne bucuram de ceea ce am devenit pana acum. A devenit intr-adevar un mamut insa nu ar fi nici primul nici ultimul nici de pe aceasta lume nici de pe altele. Multi din useri oricum renunta sau dispar pur si simplu si incet incet raman mai putini membrii ..ori membrii mai buni ..ori unii cu rabdare..

Rodul a renascut intr-adevar la un anumit moment dat ..iar in curand va ajunge undeva mai sus si chiar ne bucuram ca impreuna cu cei din R1p vom reusi asta. E mult spus ca doar acest trib va castiga L1 si stii foarte bine asta nihilius.. ata tot ca vom exista pe harta atunci cand se va inchide aceasta lume.

Faptul ca ne unim cu cealalta academie mi se pare chiar un lucru bun, mai ales ca tribul RIP va avea o singura academie.
Momentan nu avem ce sa ne reprosam si am jucat cu corectitudine fata de aliatii si prietenii nostrii ..nu am fost genul de trib improscat cu noroi pentru faptul ca au lucrat sau nu pe la spate alte triburi.
ca avem in trib jucatori mai buni sau mai slabi...ORICE trib isi are elita lor de jucatori sau jucatorii noobi.

Oficial...ne merge bine ...chiar daca unii credeau ca prin proaspetele razboaie membrii din ROD vor incepe sa fuga..uite ca au ramas si mai mult de atat ..mai crestem putin :cool:

 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Atata timp cat ROD -ul a pus destule bete in roate ca un trib micut se poate spune ca este un trib bun.. nu degeaba au facut altii obsesii din noi :rolleyes:

--------------------


Oficial...ne merge bine ...chiar daca unii credeau ca prin proaspetele razboaie membrii din ROD vor incepe sa fuga..uite ca au ramas si mai mult de atat ..mai crestem putin :cool:



1. Obsesia e la voi.. sa ne amintim oare de acel celebru topic tinut prin respiratie gura la gura de o ingeresa?
2. Mai cresteti un pic...1500... deci 1500 e putin... Nu vreau sa stiu cat de mult la tine..
...ORICUM avand in vedere ca acest topic nu a fost facut de un membru din conducere am rugamintea sa fie inchis..deoarece deja s0a anuntat oficial fuziunea in alt topic. multumesc!
Fara numar anuntul cu fuziunea ;))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5151

Desi putini se asteptau, aceasta fuziune absolut normala intre academiile RIP se va produce incepand cu aceasta saptamana.
Denumirea noului trib va ramane RoD iar intemeietorii tribului vor fi Antananaric si BlueEyed.
Vom continua sa fim academie RIP iar prietenii lor vor fi si ai nostrii.

Familia RIP devine mai puternica si mai unita odata cu aceasta fuziune.

Dragi dusmani, pe voi nu va uitam, dar preferam sa nu va bagam in seama de data asta. Trebuie insa sa va multumim si voua pt. aceasta fuziune. Ati reusit sa uniti 2 triburi care in anumite momente aproape ca se urau, desi aparau aceleasi interese, si discutiile cu voi de acum in colo vor fi doar pe harta si atat!

Stiam de ceva, vreme,

plus ca stiu si de urmatoare fuziune, despre care probabil nici smecherii din R1P si ROD care au postat aici, inclusiv cel ce a deschis acest topic nu stie, dar despre care nu o sa vorbesc inca.

Nu inteleg o chestie, cum pot 2 academii ale aceluiasi trib sa se urasca?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

in primul rand despre aceasta fuziune se discuta doar de 5 zile asa ca degeaba incerci sa spui ca nu ai fost luat prin surprindere:D
iar cu ura...au fost multe probleme intre R1P si RoD inainte sa devina Rod academie RIP...in schimb am reusit sa trecem peste toate divergentele si sa ajungem la un punct comun si anume faptul ca doar impreuna putem reusi;)
 

DeletedUser8343

2. Mai cresteti un putin....1500... deci 1500 e putin... Nu vreau sa stiu cat de mult la tine..

Scumpule..crestem cu vreo 200 de memberii nu cu 1500 ..asa ca probabil ai inteles gresit :rolleyes:

@LordKaos..e mult spus ca cele doua academii se urau (asa cum a afirmat bobov), mai degraba era vorba de un fel de concurenta intre ele si cateva mici conflicte ..care se intampla si la case mai mari.
Partea buna acum este ca acum ne vom uni fortele si vom fi un singur trib.
Legat de alte fuziuni momentan noi (implica ROD + R1p) nu mai avem niciun plan ..deci ce stii tu crede-ma ca-s doar simple zvonuri -si eu ca membru de conducere ..stiu chestiile de genul :p ..poate mai bine decat multi altii!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5151

BlueEyed, banuiesc ca tu esti marele R1P, sincer sper sa nu patesti la fel ca si fostu, andreichis, sau cum l-o fi chemat..

5 zile e suficient sa nu ma surprinda, si plus ca, ce ar putea sa suprinda faptul ca o academie se uneste cu alta, mai ales ca acu , cateva zile, s-a unit si CD cu Cdac

@ingerasa, eu cand ziceam ca, cei care au postat aici nu stiu, chiar nu m-am referit la tine.. dar se pare ca nu stii, de alte fuziuni din familia RIP =))
 

DeletedUser


Scumpule..crestem cu vreo 200 de memberii nu cu 1500 ..asa ca probabil ai inteles gresit :rolleyes:
Scumpa mea...nu ai inteles.. numarul de membrii ai noului mamut oscileaza intre 1500-1700... 200 de membrii noi... stiu ca puteti mai mult.. rod-ul poate atat de mult :rolleyes:

Si ca sa intelegi si tu eu ma refeream la faptul ca acel numar de membrii e deja unul f mare, cat de mare vreti sa fiti.. ca numar de membrii bineinteles... :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8343

Asa cum a specificat si sexy-sadik ..numarul tribului va fi undeva sub 1500 membrii :p
Aceasta fuziune nu a fost facuta pentru a trece cumva pragul de 1500 membrii ...trib mamut etc ci pentru a ne uni fortele :rolleyes:
suficient cu ironiile? sau vrei sa te antrenam cumva in discutii despre triburile mamut?..daca asta doresti..exista dicutiile private pentru asta :)
 

DeletedUser

Asa cum a specificat si sexy-sadik ..numarul tribului va fi undeva sub 1500 membrii :p
Aceasta fuziune nu a fost facuta pentru a trece cumva pragul de 1500 membrii ...trib mamut etc ci pentru a ne uni fortele :rolleyes:
suficient cu ironiile? sau vrei sa te antrenam cumva in discutii despre triburile mamut?..daca asta doresti..exista dicutiile private pentru asta :)
Nu draga.. te rog nu.. ma las batut...stiu ca esti experta in triburi mamut pe L1.. esti mamica lor :cool:
Nu ati putea sa faceti si o harta cu noul trib?

In discutiile private discutam alte lucruri :cool:
 

DeletedUser

chiar nu va inteleg durerea, poate ca vom fi un trib mamut poate ca vom esua, poate poate poate...care e treaba voastra??? daca tot sustineti sus si tare ca suntem atat de neimportanti de ce ne bagati in seama, io am o vorba vom trai si vom vedea...e un joc pana la urma si nu avem decat de castigat din asta:)


@dragul meu lordkaos nu am de gand sa calc pe urmele nimanui;) si despre cd si cdac nu e cazul sa discutam aici
 

DeletedUser

Nu noi va bagam in seama, singuri va bagati in seama.
Nu noi(astia rai care stim ca sunteti departe de a avea treaba cu triburile), ci voi ... Rip :) sau Rod sau cum va numiti voi :p.
 

DeletedUser

Nu noi va bagam in seama, singuri va bagati in seama.
Nu noi(astia rai care stim ca sunteti departe de a avea treaba cu triburile), ci voi ... Rip :) sau Rod sau cum va numiti voi :p.

apoi sincer nu te roaga nimeni nici sa citesti nici sa postezi:p
noi ne-am facut datoria, am anuntzat si asta mai mult din respect pentru aliatii nostri
 

DeletedUser

De cand a devenit forumul un fel de radio triburile?
Aliatii puteau fi anuntati prin mesaje.
Voi ati venit aici sa va faceti propaganda, problema e ca nu prea aveti cu ce.
Va place sa mai iesiti din cand in cand pe extern, nu cumva sa va uite lumea :p.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus