Fuziune

  • Autor subiect DeletedUser4195
  • Data de început

DeletedUser

Si-a facut cu siguranta operatia respectiva...:rolleyes:


______________________
Pentru asta am ban permanent din start... ;):D
 

DeletedUser4195

sunteti simpatici daca credeti ca ma puteti jigni. :p:p:p:pv-a dau voie chiar si sa injurati va promit ca o sa va admir pt asta:p:p:p:p
 

DeletedUser

sunteti simpatici daca credeti ca ma puteti jigni. :p:p:p:pv-a dau voie chiar si sa injurati va promit ca o sa va admir pt asta:p:p:p:p

Dragul meu Sago23,

Se pare ca suferi profund de mania persecutiei... (try DEX sau wiki), eu zic, ca poti sa incerci sa termini scoala generala inainte de toate... dupa care, poate reusesti sa faci si liceul... si ca sa ajungi la facultate o sa fie nevoie de o interventie divina! :)

In rest noi toti iti dorim o zi insorita si plina de cornulete si laptic! :)

De aici din Iad,
Noi cei care te asteptam!
 

DeletedUser4058

Puiut de SCIT, doar atat sunt pentru tine?:(
hai sa te lamuresc totusi de unde o stiu pe Asphaloth.
Suntem amandoi in Timisoara, momentan, si cateodata ne mai intalnim la o vrajeala.
Si da, ideea ta de trib mamut nu a fost, nu este si NU va fi viabila in jocul asta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4195

Cu 72 de virgine, le imprumuta Achmed ;)
de ce nu 300..::confused: m-ai pierdut.:confused:...i-mi cer scuze celor care au fost ofensati de posturile mele insa ele au avut un scop precis ..nu stiu cind insa o sa vi-l spun...multumesc tuturor care au participat la discutii.si va urez distractie placuta in continuare
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

am depozit de virgine in sat... mama dak atacati nu mai pleaca trupele de acolo! :)
master is back and ..
wtf nu imi pasa de newbie numit "RockGirl" asha ca o sa o cucereasca un prieten de al me din top 100.. :)
 

DeletedUser

ce misto ma innobileaza dupa ce m-a innobilat lamine:)) hai ca asta e tare:)) oricum madalin stai tu linsitit ca pe l4 ramai fara sat:))
 
Sus