G.n.f

  • Autor subiect DeletedUser11086
  • Data de început

DeletedUser11086

Doamnelor si domnilor va prezint cel mai ... nu stiu cum sa-l numesc trib G.N.Fvad ca-i rupem .... si ne fura bannerul tribului ... ce rezolvati fratilor cu asta credeti ca o sa va creasca armata care nu o aveti daca aveti bannerul nostru sau ne admirati prea mult si ati vrea..... sau ?

A o rugaminte pentru admini daca se poate sa puneti o protectie ceva ca sa nu mai fie furate bannerele jucatorilor si a triburilor ca eu deja mam scarbit de noobi astia care le fura si le pun la ei la profil....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11086

:| ma tu taci acolo ;)

Moderatoi va rog careva stergeti tema aceasta fiindca vad ca nu este nimeni din g.n.f sa spuna ceva :)

Merci!
 

DeletedUser

Doamnelor si domnilor va prezint cel mai ... nu stiu cum sa-l numesc trib G.N.Fvad ca-i rupem .... si ne fura bannerul tribului ... ce rezolvati fratilor cu asta credeti ca o sa va creasca armata care nu o aveti daca aveti bannerul nostru sau ne admirati prea mult si ati vrea..... sau ?

A o rugaminte pentru admini daca se poate sa puneti o protectie ceva ca sa nu mai fie furate bannerele jucatorilor si a triburilor ca eu deja mam scarbit de noobi astia care le fura si le pun la ei la profil....
Daca erai destept, il contactai pe intemeietor si ii spuneai ce aveai de spus.:rolleyes:
 

DeletedUser

;)) pai ma desteptule , vroiam sa vorbesc aici cu el :))
Nu, tu de fapt vroiai sa arati cat de multe cuvinte stii si ce vocabular bogat ai. Prin mesaje private nu vedea toata comunitatea triburile dexteritatea ta intr'ale vorbitului. Stiu ca iti place sa injuri, dar uite ca tipul de care te iei nu iti da ocazia.:p
 

DeletedUser11038

Si il faci noob pentru ca a intrebat de o posibila alianta? Eu cred ca tu esti noob-ul!
 

DeletedUser11086

mai are rost sa facem atata off topic aici ;)) ? hai pe privat daca tu esti asa destept :)
 

DeletedUser

Cu unu vrei sa vorbesti aici, cu altu pe privat, deschizi topic, ceri sa fie inchis, dar flori nu vrei?
Cu mine nici in joc nu te-a tinut sa vorbesti si m-ai blocat ca eram prea incomod. Cu altii esti zmeu. :D
Noob
 

DeletedUser11086

ma copile mai bine dute joacate cu jucariile tale uitate la un tom & jeery si taci ;)
 

DeletedUser11038

pai man(Z3nr0t0xic) nici tu nu stio ce vrei. daca esti tare intra pe l4 si sa vedem cine ii mai tare
 

DeletedUser11086

:)) bine ma dar te anunt ca eu nu mai am cont dar intru prin intermediul la alcineva :))



Doamne mare-i gradina ta ....
 

DeletedUser

Chiar daca nu-ti convine, e mai distractiv sa ma iau de tine. Copiii sunt mai neascultatori. :) Ia sa vedem cu ce te mai deranjez.
Am gasit:

Inamici ucisi ca agresor:
1352 Z3nr0T0xic 7.878

Destul de praf scorul asta pentru 6 sate. 3 nobilari interne... Sunt curios daca tu le-ai curatat pe celelalte sau s-a ocupat altcineva :D
 

DeletedUser11086

:)) si ma rog ce ai vrea sa fac cu inactivi sa-i pup si sa vi fac voua cadou ? (celor din C.T)
 

DeletedUser11038

man zice-ai ca ma ataci...ma rog tu sti nu ca de ma ataci ep mn il ataci si pe cdef si pe mcbecks si pe alti jucatori trx de langa mn cum ar fi claire
---2.6.2 Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k" si alte asemena substituiri ce contravin corectitudinii limbii romane, tz, sh...etc. Dacă vreti să fiti sigur că ati fost inţeles, puteţi folosi diacritice, chiar dacă acest lucru nu este obligatoriu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11038

si crede-ma ca mas mira daca ai reusi sa imi spargi un lancier.
 
Sus