G.W. vs ~L N~

  • Autor subiect DeletedUser26897
  • Data de început

DeletedUser26897

Side 1:
Tribes: G.W.
Players:

Side 2:
Tribes: ~L N~
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 649
Tabăra 2: 291
Diferență: 358

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 3
Diferență: 0

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 6,207,281
Tabăra 2: 2,527,173
Diferență: 3,680,108

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 28,993
Tabăra 2: 31,691
Diferență: 2,698

image.php

:D
 

DeletedUser

Ai deschis un topic nou sa ne arati ca doua triburi de top 5 se razboiesc si au luat cate 3 sate?

Uimitor
 

DeletedUser26897

:eek: ... ala era pe vremea cand era tribul SMIR si nu eram blocat aiurea ca atacam LN.
SMIR s-a dizolvat intre timp.
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: G.W.
Players:

Side 2:
Tribes: ~L N~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 6,046
Tabăra 2: 5,651
Diferență: 395

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 22
Tabăra 2: 101
Diferență: 79

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 47,973,398
Tabăra 2: 41,361,063
Diferență: 6,612,335

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 215,734
Tabăra 2: 939,001
Diferență: 723,267

image.php
 

DeletedUser

GW ar trebui sa va treziti nu stati prea bine
punetii pe cei din mijloc sa sprijine granita si nu cate 200 de lance,sabii si arcasi

fiecare sa trimita cate 3-4 sate full de aparare ca daca sunt intro zona sigura nui ataca nimeni:D
 

DeletedUser

GW ar trebui sa va treziti nu stati prea bine
punetii pe cei din mijloc sa sprijine granita si nu cate 200 de lance,sabii si arcasi

fiecare sa trimita cate 3-4 sate full de aparare ca daca sunt intro zona sigura nui ataca nimeni:D



si daca iese unul din trib si ii ataca pe toti?!^^

PS: 200 cu 200 si 200 e cam inutil...mai bine ar fi activi` cei de la granita` si ar blinda satele in cateva ore...

niciodata nu am agreat sprijinele de la 2 zile distanta`...si daca jucatorul sprijinit nu este atacat in permanenta nu are rost...

 

DeletedUser



si daca iese unul din trib si ii ataca pe toti?!^^

PS: 200 cu 200 si 200 e cam inutil...mai bine ar fi activi` cei de la granita` si ar blinda satele in cateva ore...

niciodata nu am agreat sprijinele de la 2 zile distanta`...si daca jucatorul sprijinit nu este atacat in permanenta nu are rost...


poi tot primesc circulare sa trimitem cate 200 cu 200 si 200
si eu zic ca e inutil....nu apara prea mult,mai bine trimiti tot satul daca trimiti
 

DeletedUser

poi tot primesc circulare sa trimitem cate 200 cu 200 si 200
si eu zic ca e inutil....nu apara prea mult,mai bine trimiti tot satul daca trimiti

exista multe feluri de suport. cateodata, si 5 lancieri sunt mai utili decat un full defence. dar trebuie sa stii cand, unde cum sa trimiti. si trebuie sa ai si un trib care sa stie cum, cand si unde sa trimita. si trebuie sa stii sa si informezi cum, unde si cand ai nevoie. si oamenii tai trebuie sa nu fie plictisiti de repetitiile tale in care ceri suport. si oamenii tai trebuie sa si percuteze atunci cand un coleg cere suport... cam multi de daca...
 

DeletedUser26897

Side 1:
Tribes: G.W.
Players:

Side 2:
Tribes: ~L N~
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12
Tabăra 2: 1
Diferență: 11

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 111,562
Tabăra 2: 10,311
Diferență: 101,251

image.php
 

DeletedUser

pai nu trebuie sa sopteasca nici o pasarica ca asta e adevarul :D

Chiar nu inteleg de ce va bagati aiurea in seama, o fi oare o tragedie daca eu sau alt coleg din GW (sau chiar GW)ar disparea? O sa-ti raspund tot eu, nu e nici o tragedie din contra e o experienta din care poti trage o concluzie la final!!
 

DeletedUser

Din acelasi motiv pentru care si tu o faci mai posteaza unul altul pe aici. Ar fi o mare tragedie daca G.W. ar disparea. :D. Poti trage concluzii si pe parcurs. "tracis conduce G.W." este deajuns ca sa se poata trage o concluzie :D, asta asa ca si un exemplu. ;)
 

DeletedUser

xBRANDY e suparat pe GW ca din cauza lor a renuntat la L10 ca a ramas aproape fara nici un sat
 

DeletedUser

xBRANDY e suparat pe GW ca din cauza lor a renuntat la L10 ca a ramas aproape fara nici un sat

Pana una alta ati iesit pe plus luand sate de la noi,Felicitari.Nu cred ca a renuntat la L10 din cauza GW(=)))) ).A renuntat la L10 deoarece nu ii mai permitea timpul.Ce mai luati si voi sate de la cei inactivi si care se lasa,in rest...
 

DeletedUser

xBRANDY e suparat pe GW ca din cauza lor a renuntat la L10 ca a ramas aproape fara nici un sat

Bingo!
Ai o caramea..
Esti (probabil) singurul care spune asta.. ai doua variante..ori esti un geniu neinteles de societate.. ori.. (si a doua varianta probabil o stii si tu.. nu stau sa o numesc)
 
Sus