Gabriel Cotabita

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ca tot vor sa incetam sa fim offtopic, am creat topicul lui, daca vreti sa continuati discutia.

cat despre mine, chiar si eu i-am scris, dar crezand ca boul ca o fi vreun fan mai acatarii nu un nauc ce a dat in glume, i-am cerut discografia, daca mi-o poate da (mai ales ca ascult melodiile lui cu placere).

nu a raspuns mesajului.
 

DeletedUser5168

:)) doar ca esti complet aerian...asta vor zice..... pe cainele meu il cheama misha1 cica te va da in judecata ca i-ai luat numele....
 

DeletedUser9103

) doar ca esti complet aerian...asta vor zice..... pe cainele meu il cheama misha1 cica te va da in judecata ca i-ai luat numele..
bv bun raspuns:))))))
si on topic bravo gabi si cat mai sus in top sa se oftice admiratorii :)
 

DeletedUser11848

Fratiilor , voi credeti ca ala e gabriel ?!??!
Ca si'a pus o poza si un nume la caterina asea ?? :D
 

DeletedUser

Fratiilor , voi credeti ca ala e gabriel ?!??!
Ca si'a pus o poza si un nume la caterina asea ?? :D

unde traiesti mah in pestera:confused:...e evident ca toti care au scris pana akum aici stiu lucrul asta;)...is bune si topic-urile astea ca mai afli cate ceva:D
 

DeletedUser

Fratiilor , voi credeti ca ala e gabriel ?!??!
Ca si'a pus o poza si un nume la caterina asea ?? :D

e o vrajeala .. si daca ar fi el .. nu e corect .. eu zic ca e vreun admin de pe alta lume care este ajutat unpic la inceput de alti admini .. acuma 1 saptamana avea 2500 topoare si 3000 cavalerie usoara si sa tzinem cont ca avea si 3-4 sate pe atunci .. eu zic ca nu are cum sa creasca asa .. ganditi`va cat fier sug cei 3000 cavalerie usoara ;) numa cand ma gandesc mi se ia pofta de jocu asta ! Pana la urma o sa joace adminii intre ei daca asa vor ..
 

DeletedUser

e o vrajeala .. si daca ar fi el .. nu e corect .. eu zic ca e vreun admin de pe alta lume care este ajutat unpic la inceput de alti admini .. acuma 1 saptamana avea 2500 topoare si 3000 cavalerie usoara si sa tzinem cont ca avea si 3-4 sate pe atunci .. eu zic ca nu are cum sa creasca asa .. ganditi`va cat fier sug cei 3000 cavalerie usoara ;) numa cand ma gandesc mi se ia pofta de jocu asta ! Pana la urma o sa joace adminii intre ei daca asa vor ..

cel mai tare topic si cel mai tare post . Respectul meu :eek: :)))
 

DeletedUser

e o vrajeala .. si daca ar fi el .. nu e corect .. eu zic ca e vreun admin de pe alta lume care este ajutat unpic la inceput de alti admini .. acuma 1 saptamana avea 2500 topoare si 3000 cavalerie usoara si sa tzinem cont ca avea si 3-4 sate pe atunci .. eu zic ca nu are cum sa creasca asa .. ganditi`va cat fier sug cei 3000 cavalerie usoara ;) numa cand ma gandesc mi se ia pofta de jocu asta ! Pana la urma o sa joace adminii intre ei daca asa vor ..


Numa ție ți se ia pofta de joc?
 

DeletedUser

Sunteti penibili. Fiecare are dreptul sa-si puna ce nume doreste... la urma urmei e doar un joc. :cool:
 

DeletedUser

Corect.Dar chestia cu 2500 topoare și 3000 cavalerie usoară e ceva !Mă oprește cineva ca pe lumea 9 să-mi pun numele :'StefanBanica' , pun o poză cu el , dau un text luat de pe google și spun că 'chiar sunt banică' .Chestia cu 'GrabrielCotabita' nu are nimeni de unde să știe dacă este el sau nu este el.
 

DeletedUser

offf
normal ca este el
doar am mai spus ca m-am intalnit cu el
ca are prieten un admin (tipa) .... etc ... etc
doar nu ma faceti mincinos? :eek:

P.S. Cine credeti ca sunt eu?!

Va dau un pont Top 100 FIDE va spune ceva?
Si daca vreti sa stiti de ce joc aici ... pai imi perfectionez strategia de aparare ... ca asta e punctul meu slab la sah.
Si daca nu ma credeti va rog sa aruncati o privire pe L5 la capitolul aparare ... desi am renuntat de vreo 2 luni si am cedat satele tot sunt pe locul 38
Rang OÎ Apărare: 38. (12,769,349 score)
http://ro.twstats.com/ro5/index.php?page=player&id=184269

Va salut din mers :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

este cotabita in persoana...
stie si un admin si d-aia e el asa smecher :))

ce ti-e si cu vedetele astea...;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus