Gala premiilor 2010 - forumul extern

DeletedUser2154

USERUL ANULUI (CALITATE) : - Puyut(stapan pe forum la L1)
SPAMMERUL ANULUI (CANTITATE) : VALJAN
LIDERUL ANULUI PREZENT PE EXTERN : Puyut
JUCATORUL ANULUI PREZENT PE EXTERN : VALJAN
MODERATORUL ANULUI : Alizeea nota 10 cu felicitari,ca vechi membru Rvansa imi permit sa te salut :D
 

DeletedUser8343

USERUL ANULUI (CALITATE) : - Atlant - posturile sale au fost intotdeauna deosebite si, as mai nominaliza pe balieca pentru povestile frumoase pe care le creeaza.

SPAMMERUL ANULUI (CANTITATE) : - Gabyy89 cred ca nu e topic de spam pe care sa nu apara

LIDERUL ANULUI PREZENT PE EXTERN : Mine - merita cu siguranta premiul

JUCATORUL ANULUI PREZENT PE EXTERN : doeion - pentru ca intotdeauna posteaza scurt si la obiect si de fiecare data ne amuza

MODERATORUL ANULUI : - Alizeea pentru ca intotdeauna reuseste sa ne faca sa zambim, mai ales pe speed :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

USERUL ANULUI (CALITATE) - comy the bad
SPAMMERUL ANULUI (CANTITATE) - Gabyy89
MODERATORUL ANULUI - Ramoluad
si-as adauga eu ... Cel mai nepregatit moderator pe 2010: PUSKI-ILIE (Iliuta, astept sa-mi dai ban si pentru incalcarea punctului 6.5! :) )
 

DeletedUser

USERUL ANULUI (CALITATE) : - atlant
SPAMMERUL ANULUI (CANTITATE) : - gabby89
LIDERUL ANULUI PREZENT PE EXTERN : - megara
JUCATORUL ANULUI PREZENT PE EXTERN : - mine
MODERATORUL ANULUI : - alizeea
 

DeletedUser33975

USERUL ANULUI (CALITATE) : - mine
SPAMMERUL ANULUI (CANTITATE) : - unguru(cantitate,trebuia sa puneti si calitate)
LIDERUL ANULUI PREZENT PE EXTERN : - mine
JUCATORUL ANULUI PREZENT PE EXTERN : -dudu
MODERATORUL ANULUI : - era un moderator pe l21,un moderator f. bun,dar l-au "concediat" asa ca nici numele lui nu mi-l amintesc,batranetea imi joaca feste :D

ma plictiseam si am zis sa mai dau un ochi pe tribulete ,si uite ce vad pe aici :)) sincer nu ma asteptam sa ma vad pe aici,multumesc tuturor pt. "voate",de baut dau la anu' :D,daca nu de baut poate va dau satuce pe l24 daca va fi o lume de jucat:p
 

DeletedUser

bre, aici nu face nimeni totalu? ca vreau diploma!!!! (pt cea mai modesta)
 

DeletedUser3919

Na ca Adex, mi-a adus aminte ca nu am scris si eu pe topicul plagiat de el... idei ioc, plagieri la greu... doar de asta l-am votat la cel mai "iubit"

USERUL ANULUI (CALITATE) : Rugayah

SPAMMERUL ANULUI (CANTITATE) : Rugayah

LIDERUL ANULUI PREZENT PE EXTERN : Rugayah

JUCATORUL ANULUI PREZENT PE EXTERN : Rugayah

MODERATORUL ANULUI : n-avem

MODERATORUL DARTS: Lord Adex pentru faptul ca s-a oferit de buna voie tinta bataii de joc a lui Le Vicomte de Valmont (astept PM pentru cei ce vor dovada... garantez distractia :D)
 

DeletedUser

Adex!!!!! vreau diploma, mi-am numarat singura voturile si am castigat detasat. hai mai repede ca ma bate mami acasa ca i-am promit ca iau nota buna :p
 

DeletedUser16039

Cine sunt preferatii vostrii ?

USERUL ANULUI (CALITATE) : -
SPAMMERUL ANULUI (CANTITATE) : -
LIDERUL ANULUI PREZENT PE EXTERN : -
JUCATORUL ANULUI PREZENT PE EXTERN : -
MODERATORUL ANULUI : -

1. Atlant
2. Gabyy89 ( din vacante in vacante :)) )
3. Mishu & Abe - clar!
4. Mishu & Abe, mine ... etc. ( aici ar fi mai multi, dar ii las doar pe cei doi )
5. Lord Adex.
 

DeletedUser

USERUL ANULUI (CALITATE) : - Nu se acorda anul asta deoarece este criza
SPAMMERUL ANULUI (CANTITATE) : - Aquilla 500 de posturi intr-o zi :D
LIDERUL ANULUI PREZENT PE EXTERN : - lamine e un fel de lider si e prezent pe extern ca e o parte din obligatia lui
JUCATORUL ANULUI PREZENT PE EXTERN : - .... puteti completa voi sa nu se supere careva
MODERATORUL ANULUI : - asta n-am inteles. Din ce punct de vedere moderatorul anului ?
Bine eu oricum o votez pe Ingerasa deoarece mie mi-e draga.
 

DeletedUser5970

LIDERUL ANULUI PREZENT PE EXTERN : - lamine e un fel de lider si e prezent pe extern ca e o parte

Cred ca ai vazut alt film aici, mai mult decat propriul lui lider nu.
Prezent pe extern ? nu s-a obosit sa vina pe topicul alaturat sa-si ridice diploma, deci lamine nu mai e.
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Am gasit o diploma, o tin de mult in sertar dar o dau abia astazi :

diplomamine.png
 

DeletedUser

bre daca tot muti postul tau, muta-l si pe al meu...ca era sa imi iau avertisement pentru spam, ca nu aveam nici o legatura cu topicul(fara postul tau).

felicitari bre cata, sa faci cinste data viitoare cand ma prinzi prin bucale :D
 

DeletedUser

neatza. sar'mana mult pt diploma. cu o enorma durere de cap, un somn de imi pica ochii-n gura si un sictir nemaintalnit ca din nefericire sunt la munca, tin sa ii multumesc mamicutei mele ca a facut asa bunaciune de fata, lu' taica-meu ca de la el am mostenit limbarita si nesimtirea, lu' frate-meu ca nu mi-a pus perna pe fata cand eram mica, cainelui meu ca de dimineata, vazand ca ma doare capu' nu a latrat ca am ajuns cam pe lumina acasa, matzei mele ca a dat din coada gentil, fara sa ma faca sa ametesc.
le multumesc colegilor, dusmanilor si tuturor celor care imi dau motive de dat din gura. ii multumesc lu' adex ca si-a rupt din timp sa imi faca diploma, cu toate ca in ultima vreme cred ca i-am scos cateva firicele de par alb (acu' problema e unde, ca n-am apucat sa le vad da' accept poze). ii multumesc ospatarului care a vazut ce moaca am si mi-a adus o cafea, naspa ca nu are si ceva de cap ca ar fi fost un real folos.
daca am uitat sa multumesc cuiva, imi cer scuze, dau edit cand o sa pot sa vad mai bine monitoru si ce am scris
 
Sus