Gala Premiilor 2010 - Lumea 5

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser


TRIBUL ANULUI 2010 : Magic

DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (TRIBURI) : RUFO

LIDERUL ANULUI 2010 : pavone

JUCATORUL ANULUI 2010 : JIMENA

DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (JUCATOR) : Leul999

REVELATIA ANULUI 2010 (TRIBURI) : newage

PROPUNEREA ANULUI 2011 (TRIBURI DE URMARIT) : Magic

REVELATIA ANULUI 2010 (JUCATOR) : Daniel2091

PROPUNEREA ANULUI 2011 (JUCATOR DE URMARIT) : davidcdd79
 

DeletedUser

TRIBUL ANULUI 2010 : - Magic

DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (TRIBURI) : -RUFO

LIDERUL ANULUI 2010 : -pavone

JUCATORUL ANULUI 2010 : - jimena

DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (JUCATOR) : - leul & co

REVELATIA ANULUI 2010 (TRIBURI) : - newage

PROPUNEREA ANULUI 2011 (TRIBURI DE URMARIT) : - wanted

REVELATIA ANULUI 2010 (JUCATOR) : -canibalulcatali & vmihai

PROPUNEREA ANULUI 2011 (JUCATOR DE URMARIT) :- fi-ti cu ochii pe mine :D:D:D
 

DeletedUser

Voi il puneti pe Leul la dezamagire....da cati dintre voi are curajul sa dea stergere?


Toti ziceti ca v-ati plictisit de joc...dar nici unu din voi nu are puterea sa dea stergere.....jocul asta tot unul de prefacuti si de interese a ramas si va ramane in continuare.... Chiar si zilele trecute mi sa confirmat asta...de la unii prieteni de ai mei.....

Succes voua...sa fiti NO1.... eu doar sper sa am puterea lui Leu sa dau stergere....


Leule felicitari....ai fost No1...
 

DeletedUser

eu zic ca nu ai curaj sa dai stergere dar mai degraba ai avea sa mai inchizi cateva pers :))
 

DeletedUser3919

Voi il puneti pe Leul la dezamagire....da cati dintre voi are curajul sa dea stergere?


Toti ziceti ca v-ati plictisit de joc...dar nici unu din voi nu are puterea sa dea stergere.....jocul asta tot unul de prefacuti si de interese a ramas si va ramane in continuare.... Chiar si zilele trecute mi sa confirmat asta...de la unii prieteni de ai mei.....

Succes voua...sa fiti NO1.... eu doar sper sa am puterea lui Leu sa dau stergere....


Leule felicitari....ai fost No1...
Nota 10 pentru raspunsul asta ;)
 

DeletedUser

hai ca esti prea generoasa :D 9 ii ajunge , ca si-o ia in cap si chiar ca da inchidere cont :))
 

DeletedUser

Nota 10 pentru raspunsul asta ;)

de ce sa fie nota 10?
vrea cineva sa dea stergere?..e liber sa o faca
rainn, asa cum l-am pus odata pe stranutelu la dezamagiri, asa trebuie si acum , leul sa fie pus la dezamgiri
multa lume a avut incredere in el ..si cum i-a rasplatit?..dand stergere el si restul conturilor lui?
singurul lucru bun a fost ca s-a vazut cate conturi poate avea unul care nu respecta regulile..RUSINE lui!
..
..e tare cel ce ramane, nu cel care cedeaza
oricine poate sa renunte, important e sa treci peste toate neplacerile, nedreptatile, dezamagirile din acest joc, si sa ramai imun si demn, cu fruntea sus, nepatat si nezdruncinat!
 

DeletedUser

nu erau toate ale lui.pe alexutzu chiar juca altcineva,doar ca erau prieteni si colegi de scoala :)
 

DeletedUser

LIDERUL ANULUI 2010 : - in mod clar oscarul anul acesta merge la master death. a luat cea mai importanta si mai grea decizie in istoria recenta a tribului ufo. felicitari lui si celor ce l au sustinut!



DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (TRIBURI) : - nu exista asa ceva.


DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (JUCATOR) : - multi care si au pus genunchiere. aia chiar au dezamagit pe multi.
referitor la leul, alexutzu sau altii care au dat stergere cred ca singurii care ar putea(nu inseamna ca si sunt) dezamagiti de acest lucru ar fi cei din newage. nu inteleg de ce sunt altii asa de necajiti dar na, fiecare cu ale lui.


PROPUNEREA ANULUI 2011 (TRIBURI DE URMARIT) : - banuiesc ca noul Wanted

PROPUNEREA ANULUI 2011 (JUCATOR DE URMARIT) : - eu i as umari pe biciclistii cu genunchere. am auzit ca le a revenit pofta de joc si sunt din ce in ce mai activi. spre nenorocul lor tot biciclisti raman :))

bicilisti, genunchere - nu fac referire in mod special la anumite persoane sunt sigur insa ca cei vizati se vor simti. le adresez si urmatoarea urare - decat sa traiti in picioare mai degraba muriti in genunchi! imi pare rau sa va spun dar orice s ar intampla voi deja ati pierdut multe in acest joc. sa aveti parte de succesuri!
 

DeletedUser

Daca ar fi sa acordam premii "Celor mai ..." pe anul 2010, voi ce preferinte ati avea :

TRIBUL ANULUI 2010 : -

DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (TRIBURI) : -

LIDERUL ANULUI 2010 : -

JUCATORUL ANULUI 2010 : -

DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (JUCATOR) : -

REVELATIA ANULUI 2010 (TRIBURI) : -

PROPUNEREA ANULUI 2011 (TRIBURI DE URMARIT) : -

REVELATIA ANULUI 2010 (JUCATOR) : -

PROPUNEREA ANULUI 2011 (JUCATOR DE URMARIT) :-



:):):):):)



Bun ,acum a trecut anul ...cum ramane cu premiile ? :);)
 

DeletedUser

Te bagi exact ..ca musca :cool: ,ma miram eu sa "poti" vedea ....;) ps .nu era degeaba acolo ,dar.....:rolleyes::rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus