Gala premiilor 2010

  • Autor subiect DeletedUser3192
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3192

Daca ar fi sa acordam premii "Celor mai ..." pe anul 2010, voi ce preferinte ati avea :

TRIBUL ANULUI 2010 : -

DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (TRIBURI) : -

LIDERUL ANULUI 2010 : -

JUCATORUL ANULUI 2010 : -

DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (JUCATOR) : -

REVELATIA ANULUI 2010 (TRIBURI) : -

PROPUNEREA ANULUI 2011 (TRIBURI DE URMARIT) : -

REVELATIA ANULUI 2010 (JUCATOR) : -

PROPUNEREA ANULUI 2011 (JUCATOR DE URMARIT) :-


PS: Nu mai stiue pe ce lume a fost lansat prima data acest topic :p
 

DeletedUser

TRIBUL ANULUI 2010 : -IMMO (cred ca nu incape discutii)

DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (TRIBURI) : - ~13~ (din pacate desfiintarea acestui trib de la care am avut asteptari foarte mari m-a dezamagit)

LIDERUL ANULUI 2010 : - Gykanes (A reusit sa mentina tot timpul IMMO pe linia de plutire)

JUCATORUL ANULUI 2010 : - Danyboy26 (Unul dintre cei mai disciplinati si mai buni jucatori si care te aduce cu nervii la pamant si care nu iese niciodata in fata)

DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (JUCATOR) : - Mondyalu09 (din cauza gestului pe care l-a facut at cand era atacat de IMMO)

REVELATIA ANULUI 2010 (TRIBURI) : - ~ROF~

PROPUNEREA ANULUI 2011 (TRIBURI DE URMARIT) : -

REVELATIA ANULUI 2010 (JUCATOR) : - Naercis

PROPUNEREA ANULUI 2011 (JUCATOR DE URMARIT) :- Derago
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38581

TRIBUL ANULUI 2010 : -IMMO (din pacate nu mai *** nik;))

DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (TRIBURI) : - G-E-K(Poda vorbesti prostii;) uita-tee unde suntem pe l20 fara tradatori ca tn in trib;))

LIDERUL ANULUI 2010 : - gykanes( trebuie sa recunoastem)

JUCATORUL ANULUI 2010 : - Danyboy26

DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (JUCATOR) : - Mondyalu09

REVELATIA ANULUI 2010 (TRIBURI) : - ~ROF~

PROPUNEREA ANULUI 2011 (TRIBURI DE URMARIT) : -G-E;)

REVELATIA ANULUI 2010 (JUCATOR) : - Naercis

PROPUNEREA ANULUI 2011 (JUCATOR DE URMARIT) :- naercis
 

DeletedUser

da ba tradatorul de poda nenorocitul nu i-ar fi rusine
promit ca daca il prind ii rup o mana si un picior
 

DeletedUser38581

vrei sa fii ironic da esti penibil=));) asa ca sht..si nu fi on-topic;)
 

DeletedUser

copile revinoti ca vad ca de cand te-am refuzat ca sa intri in RTALS ai inebunit de tot


imicre scuze pt off-topicl creat
 

DeletedUser

TRIBUL ANULUI 2010 : IMMO (IMMORTALS) -consider ca in anul 2010 indiscutabil tribul IMMO a avut cele mai mari realizari

DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (TRIBURI) : G~E~K (G~S~K) -dupa fuziunea nereusita, menita sa uneasca tribul si sa ii ofere o sansa in tabara SUD, tribul a ramas fara conducatori si jucatori activi (cei de pe fosta granita ZARG) si s-a ajuns in situatia sa fie lasati ca prada

LIDERUL ANULUI 2010 : gykanes - indiscutabil cel mai puternic conducator si in momentul de fata

JUCATORUL ANULUI 2010 : boevicu - datorita pozitionarii in mijlocul G~S~K, chiar daca realizarile pot fi considerate minore, simplu fapt ca a rezistat psihic in acea pozitie strategica ii ofera aceasta reputatie, pe langa valurile de atacuri avute, si in ciuda acestora crescand la punctaj

DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (JUCATOR) : mondyalu09, mitujim, nicu30, =Master HaDes= - in aceasi masura ocupa locul 1 in preferinta mea pentru aceasta sectiune, datorita reputatiei lor si rezultatului actiunilor, dar mai ales datorita faptului ca vazandu-se incoltiti au abandonat jocul

REVELATIA ANULUI 2010 (TRIBURI) : ~RoF~ -pentru mine unul este o reusita, si termenul care defineste un trib, o echipa unita, fie ea si mica dar puternica; acest trib a atins tot ceea ce si-a propus, parcurgand toate etapele diplomatiei, dar si mentinandu-le, pe criteriul esti ajutat-ajuta, realizand toate actiunile organizate propuse si indeplinind scopul final propus; nu trebuie uitata pozitionarea strategica a acestui trib, fiind inconjurat in toate directiile de inamici.

PROPUNEREA ANULUI 2011 (TRIBURI DE URMARIT) : RTALS - stiu eu de ce.:)

REVELATIA ANULUI 2010 (JUCATOR) : ilici69 - verificati pe tw stats revenirea in forta a colegului;cred ca este o performanta.

PROPUNEREA ANULUI 2011 (JUCATOR DE URMARIT) : nu am propunere

In incheiere doresc sa multumesc pentru nominalizarile primite.Faptul ca ati vazut aceste lucruri fara ca sa va fie atrasa atentia in mod special de catre cineva mi-a daruit o multumire fata de munca depusa pe parcursul anului 2010.Pentru mine si micutul trib ~RoF~ (prietenii din el) a fost un an greu dar reusit.Va multumesc, naercis.
 

DeletedUser

TRIBUL ANULUI 2010 : - IMMO

LIDERUL ANULUI 2010 : -gykanes & don quijote3000

Nu premiez celelalte sectiuni din motive evidente. Am renuntat la joc si am pierdut (voit) contactul direct cu lumea jucatorilor.
 

DeletedUser

DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (JUCATOR) : mondyalu09, mitujim, nicu30, =Master HaDes= - in aceasi masura ocupa locul 1 in preferinta mea pentru aceasta sectiune, datorita reputatiei lor si rezultatului actiunilor, dar mai ales datorita faptului ca vazandu-se incoltiti au abandonat jocul

Gândeşte-te de 2 ori înainte să scoţi prostii pe gură . La început mi-au părut de treabă ... dar nu a fost prost cine-a spus că eu încă nu le-am văzut pe toate.


TRIBUL ANULUI 2010 : Vm-EC
LIDERUL ANULUI 2010 : - Liderii VM-EC
JUCATORUL ANULUI 2010 : - Aici sunt mai mulţi ... jucătorii de pe graniţe.
DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (JUCATOR) : Ăia cu gura mare , şi fapta deloc
PROPUNEREA ANULUI 2011 (TRIBURI DE URMARIT) : VM-EC
REVELATIA ANULUI 2010 (JUCATORI) : Foştii colegi
PROPUNEREA ANULUI 2011 (JUCATOR DE URMARIT) :-Jucătorii VM-EC.


Ţinând cont de faptul că immo se bate cu jumătatea „rea” a G~E-ului ... premiul revine VM-EC -ului. Felicitări conducerii şi membrilor ... ce-i acolo chiar se poate numii „os pus la muncă”
 

DeletedUser

ce cu jumatatea rea a G~E - ului ?? eu zic ca de fapt cred ca IMMO inobila intern si sate de barbari

ce imi place de amaratii astia care nu sunt in stare sa isi tina propriile conturi apoi preiau altele si mai apar pe aici sa se si laude
 

DeletedUser

Gândeşte-te de 2 ori înainte să scoţi prostii pe gură . La început mi-au părut de treabă ... dar nu a fost prost cine-a spus că eu încă nu le-am văzut pe toate.

Cred ca ar trebui sa gandesti tu inainte sa vorbesti, ca de uitat de la mana pana la gura suntem siguri ca esti in stare. Oricum, am sa iti subliniez in citatul dat de tine un amanunt pe care nu l-ai observat:
DEZAMAGIREA ANULUI 2010 (JUCATOR) : mondyalu09, mitujim, nicu30, =Master HaDes= - in aceasi masura ocupa locul 1 in preferinta mea pentru aceasta sectiune, datorita reputatiei lor si rezultatului actiunilor, dar mai ales datorita faptului ca vazandu-se incoltiti au abandonat jocul

Asa pentru cultura ta... generala, eu gandesc inainte sa vorbesc.
 

DeletedUser

tu vorbeşti de dezamăgiri ? trebuia să te auto-propui.

Gândeşte-te cine eşti şi ce-ai fost ... apoi ai să vezi cum dai edit şi îţi treci numele.
 

DeletedUser

bai shamp du-te leaga-ti o piatra grea de gat si arunca-te in Bega ca deja vorbesti numai aiureli

Naercis chiar si-a pus amprenta pe lumea asta demonstrand cu un trib de jucatori nu prea experimentati ca merita sa fie pe harta, insa tu ce ai demonstrat ?
ai avut un cont cu care te laudai toata ziua pe extern cand de fapt erai un maaaareeeee noob si care l-ai si pierdut sau l-ai fi dat inspre innobilare avand alt cont prin VM-EC si na sa nu mai joci cu multicont

Si acum cum ai vazut ca iti merge iar bine un pic cum ai scos iar capul pe extern

Du-te dom'le si da-te cu capul de un perete daca nu ai ce face poate iti mai vine mintea la cap inainte de a vorbi
 

DeletedUser3192

tu vorbeşti de dezamăgiri ? trebuia să te auto-propui.

Gândeşte-te cine eşti şi ce-ai fost ... apoi ai să vezi cum dai edit şi îţi treci numele.


poda...cine cedeaza primul e cel mai destept...asa ca lasa-l in pace :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus