Gemina vs +SAS+

DeletedUser

Maine incepand cu orele 20:00 va incepe razboiul dintre Gemina si +SAS+ ...

Puteai incepe si tu asa si daca mai multe detalii despre ce si cum ...
Fie ca cel mai bun sa castige
 

DeletedUser

Asteapta sa vina cineva de la vreunii din ei sa anunte oficial ,ca a mai facut din astea .
 

DeletedUser3101

miau..miau..miau...::D...pisicuta..fugi la cerculetul tau si nu mai abera pe aici...

mare gradina asta de tribali...
 

DeletedUser3101

m-am gandit..:)))...asa ca o sa incep sa-mi mobilizez eu grupa ...si sa nu mai asteptam ora 20 de maine...
 

DeletedUser

HAHA ,prevad un macel groaznic pt sasalaii de pe K46 ,Qiilindory si care mai sunt pe acolo ,nu cred ca-i intereseaza pe ei de SAS cat de controlul K46 ,spargeti-i pe SASII astia "imbacsiti" :smile: ,macar pe cei de pe K46 .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

HAHA ,prevad un macel groaznic pt sasalaii de pe K46 ,Qiilindory si care mai sunt pe acolo ,nu cred ca-i intereseaza pe ei de SAS cat de controlul K46 ,spargeti-i pe SASII astia imbacsiti :smile: ,macar pe cei de pe K46 .

si eu prevad ca tu te bagi singur in seama :D nu sitii situatia din zona deci nu mai prevede tu nimic

Pirates here(precizez pt cei care prevad ca danyyy2009 nu este in gemina )
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Bine ,nu mai prevad nimic, mai bine astept sa vad ce se intampla de fapt :confuz:
 

DeletedUser

imbacsiti?:))
daca ne bate Gemina, ne bate Gemina ca tu nu esti in stare si nici cei pe care i "servesti".
 

DeletedUser

ce iubit is...
multumesc fanilor mei:))))
statii voi linistiti,Nu mor caii cand vor cainii
 

DeletedUser

imbacsiti?:))
daca ne bate Gemina, ne bate Gemina ca tu nu esti in stare si nici cei pe care i "servesti".

Nu te supara Lazio ca nu mai joc ,si ai dreptate daca va bate gemina o sa fie meritul lor ,oricum si divin v-a luat 500.000 de mii de puncte nu poti sa zici ca nu au facut chiar nimic .Dar daca o sa va bata nu o sa-mi para rau :D
 

DeletedUser

pai radem, glumim, dar fara sa intrecem masura cu cine stie ce vorbe.
tot respectul pentru Divin, se descurca foarte bine, dar cand deja incepi sa ne jignesti nu mai este frumos.
 

DeletedUser

Nu stiu de ce te-ai suparat ,intentionat am scris asa ca sa va intarat nu pt ca vreau sa ma apuc acum sa va jignesc ,poate trebuia sa pun in ghilimele expresiile ca sa se inteleaga sensul adevarat .
 

DeletedUser

Nu stiu de ce te-ai suparat ,intentionat am scris asa ca sa va intarat nu pt ca vreau sa ma apuc acum sa va jignesc ,poate trebuia sa pun in ghilimele expresiile ca sa se inteleaga sensul adevarat .

nu va mai zbateti atat nu incepe nici un razboi ce ascris tipul nu este adevarat miam zis sa scriu pe aici sa va dau impresia ca este adevarat :p:p

a fost distractiv ..nu prea imi place sa stau pe extern pt din pacate sunt multi care scriu multe aberatii pe aici si multi care pun botul la ce scriu ei si le mai da si apa la moara ...

Gemina nu incepe nici un razboi nici cu +SAS+ nici cu DiViN..si in caz ca incepe vrun razboi in mod sigur nu vom anunta pe extern ....sunt zvonuri care sunt dupa parerea mea niste tampenii si sa clarific o data pt totdeauna Gemina nu incepe nici un razboi ... razboi incepem doar atunci cand suntem provocati ..nu am intrat pe lumea 18 sa fim in top 20 sau sa dominam harta sau mai stiu eu ce... ca de fiecare data cand aparem pe o lume ne vedem de zona noastra si jucam triburile pt a ne distra nu pt a face performanta :D

Pirates membru Gemina
 

DeletedUser

Cand faceti topic cu GEMINA declara razboi DIVIN ?:smile: nu prea ai avut bafta de ceva interesant la topicul tau :p ,cred ca moderatorul poate inchide definitiv acest topic ,numai spam aici .
a fost distractiv ..nu prea imi place sa stau pe extern pt din pacate sunt multi care scriu multe aberatii pe aici si multi care pun botul la ce scriu ei si le mai da si apa la moara ...
Pirates membru Gemina

Eu nu am pus botul ,de prima data cand am vazut topicul am banuit ca e iar la vrajeala oricum MARIO ala e tot BACTRIA (daca iti amintesti ti-am spus cand a mai spus ca gemina declara razboi SAS sau divin ,am spus ca e cineva de la voi din academie chiar pe bactria il banuiam ,e vai de capul lui ca om .)
am scris sa-i intarat pe SAS cred ca le-a stat inima cand au vazut ca le-ai raspuns ca e pe bune .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cand faceti topic cu GEMINA declara razboi DIVIN ?:smile: nu prea ai avut bafta de ceva interesant la topicul tau :p ,cred ca moderatorul poate inchide defintiv acest topic ,numai spam aici .

nu stiu intreaba pe bactria ..pt ca el a deschis topicul
 

DeletedUser

Cand faceti topic cu GEMINA declara razboi DIVIN ?:smile: nu prea ai avut bafta de ceva interesant la topicul tau :p ,cred ca moderatorul poate inchide definitiv acest topic ,numai spam aici .


Eu nu am pus botul ,de prima data cand am vazut topicul am banuit ca e iar la vrajeala oricum MARIO ala e tot BACTRIA (daca iti amintesti ti-am spus cand a mai spus ca gemina declara razboi SAS sau divin ,am spus ca e cineva de la voi din academie chiar pe bactria il banuiam ,e vai de capul lui ca om .)
am scris sa-i intarat pe SAS cred ca le-a stat inima cand au vazut ca le-ai raspuns ca e pe bune .

stai tu linistit ca nu ne-a stat nici o inima in loc nimic... am mai fost odata si singuri impotriva tuturor pe harta si tot am rezistat,ideea e ca mereu aparentele inseala,si ca sa iti iti raspund si la celalalt post,nu ma luad insa iti garantez ca in zona la mine atata timp cat joc singurul macel care iese e impotriva inamicilor.
ce ma amuza iar e ca de ceva timp tot se vorbeste pe extern despre noi dar mai mereu is oameni care nu au nici o treaba cu +SAS+ si isi dau si ei cu parerea ca sa fie bagati in seama.
 
Sus