Genuri de jocuri.

DeletedUser

Heroes 3
Diablo 2 (1 nu m-a prins)
Gothic 1 si 2 (3 nu mi-a placut)
KOTOR 1 si 2 (printre ultimile jocuri cu adevarat bune pe calculator)
NFS Porche (fain joc de curse :D)
Warcraft 3 (aolo, cel mai mare blestem a fost cand am inceput sa joc DOTA. 2 ani m-am jucat in prostie :eek::eek::eek:)
Si recent, NWN 2( OC si MotB) si The Witcher. M-am lasat de jocuri, dar nu am putut sa rezist sa nu termin astea 2 jocuri... Demult numai jucasem 1 RPG calumea.

Cat despre WoW, Guild Wars... NUMAI jucati asa ceva, va omorati timpul degeaba. Eu le-am jucat si am ramas cu nimic, nici macar experienta sau satisfactie (aveam 1 rogue lvl 70, da mi-o luam la PvP). Mai bine jucati triburile ;)
 

DeletedUser

cele mai tari jocuri in afara de triburile mi se par:
1 Counter-Strike 1.6
2 Metin 2
3 Mu Online
4 Gothic toate
5 Warcraft 3 Frozen Throne
6 Cossacks toate
7 Starcraft
8 Wolfenstein
9 Heroes 3 si 4
10 neighbours from hell
 

DeletedUser

1.Crysys si Crysys Warhed
2.C&C Generals Zero Hour
3.NFS U2
4.GTA:SA,3,4
5:WOW
6.Heroes III
7.Starcraft,Starcraft 2(BETA tester)
8.Diablo II,Diablo III(BETA tester :D)
9.KILLZONE,KILLZONE 2
10. RESIDENT EVIL 4,RESIDENT EVIL 5
 

DeletedUser

Heroes 3
Diablo 2 (1 nu m-a prins)
Gothic 1 si 2 (3 nu mi-a placut)
KOTOR 1 si 2 (printre ultimile jocuri cu adevarat bune pe calculator)
NFS Porche (fain joc de curse :D)
Warcraft 3 (aolo, cel mai mare blestem a fost cand am inceput sa joc DOTA. 2 ani m-am jucat in prostie :eek::eek::eek:)
Si recent, NWN 2( OC si MotB) si The Witcher. M-am lasat de jocuri, dar nu am putut sa rezist sa nu termin astea 2 jocuri... Demult numai jucasem 1 RPG calumea.

Cat despre WoW, Guild Wars... NUMAI jucati asa ceva, va omorati timpul degeaba. Eu le-am jucat si am ramas cu nimic, nici macar experienta sau satisfactie (aveam 1 rogue lvl 70, da mi-o luam la PvP). Mai bine jucati triburile ;)

Era problema ta daca ti-o luai la PvP ( probabil fiindca erai Nelf rogue :D ), asta nu inseamna ca altii nu pot fi buni :confused:
 

DeletedUser

Cat despre WoW, Guild Wars... NUMAI jucati asa ceva, va omorati timpul degeaba. Eu le-am jucat si am ramas cu nimic, nici macar experienta sau satisfactie (aveam 1 rogue lvl 70, da mi-o luam la PvP). Mai bine jucati triburile ;)

ma reapuc zilele astea de wow dupa o pauza luata la inceput lui septembrie...eram destul de bun cand m-am lasat
 

DeletedUser20078

1.WoW pe oficial 3 char 80-popa,mag,si,dk, lvl70rogue dar popa e baza,momentan am luat o pauza cam lunga vreo 2 lunii .
2.Heroes 3 -superb nu m-am saturat niciodata de el
3.Ra2 -demult organizam micii campionate acasa la vre un amic ne caram cu pc prin autobuze :)
4.Triburile
 

DeletedUser8266

1.WoW pe oficial 3 char 80-popa,mag,si,dk, lvl70rogue dar popa e baza,momentan am luat o pauza cam lunga vreo 2 lunii .
2.Heroes 3 -superb nu m-am saturat niciodata de el
3.Ra2 -demult organizam micii campionate acasa la vre un amic ne caram cu pc prin autobuze :)
4.Triburile

...ra2 ...prea tare jocu , cel mai reusit joc de strategie , cu toate ca e vechi , poate sti cum pot sa joc online si imi spui si mie :D

p.s. pe vremuri ne adunam in sali sa jucam intre echipe ...si as putea spune cu modestie ca nu prea am avut adversar la ra2 :))(cu timp de dezvoltare , fara timp erau alti mai buni :D )
 
Sus