Genuri de jocuri.

DeletedUser

lineage mai mult:D:D insa nu mai am jocul, asa ca ma orientez spre Diablo II:D
 

DeletedUser7708

Abia aştept Diablo 3. Dacă apare până la vacanţa de vară îmi iau concediu medical de la şcoală :))
 

DeletedUser8266

In general joc strategie gen : generals , ra2, age of empires 2, stronghold etc...da joc si fifa ,cs,most wanted la plictiseala...cine stie niste jocuri de strategie da ce nu cer asa mult cum e ra3 ?:)) ca nu merge pe tigaia mea
 

DeletedUser

hmm... mie toate imi plac,toate genurile ....

lista cu jocuri preferate?
GTA(toate)
AOE(toate)
Heroes(toate)
Starcraft(stie careva cum se poate juca online?)
WoW(1 caracter lv 70,nu pe srv oficial,insa nici pe server fun,sau modificat)
Warcraft(toate)
Cs(toate)

Putin OFFTOPIC:stie cineva cum pot juca heroes 3 multiplayer?Adica sa ma joc cu cineva...va rog sa imi dati un Private msg... sau cum sa ma joc starcraft multiplayer...sunt jocuri vechi,dar bune...in Koreea Starcraftul e sport national la fel cu e la noi fotbalul :eek:

În acest caz cum joc GTA IV multiplayer piratat pe PC și cum termin ultima misiune la LCS pe PSP?........ Please help.
 

DeletedUser

incercati heroes 5,mie imi palce,dar am doar versiunea demo,trebuie sa fac rost de full
 

DeletedUser

incercati heroes 5,mie imi palce,dar am doar versiunea demo,trebuie sa fac rost de full

Heroes 5 impresioneaza printr-o grafica 3d, dar tocmai simplitatea pe care o are Heroes 3 in acest sens il face asa atractiv si cu mult peste celelalte versiuni de Heroes.
 

DeletedUser

adevarat,e mult mai simplu heroes3,dar graficile nu se compara,si heroes 5 e mai greu,nici sa-mi fac oameni nu stiu
 

DeletedUser

Heroes 5 impresioneaza printr-o grafica 3d, dar tocmai simplitatea pe care o are Heroes 3 in acest sens il face asa atractiv si cu mult peste celelalte versiuni de Heroes.

Heroes 5 imi omoara compul.... Imi place soundrackul (desi nu atata de bun ca si la Heroes 4, care nu impresiona prin nimic altceva decat soundtrack), Haven Theme este genial...dar in rest...parca s-a indepartat de conceptul heroes.

3 cred ca ramane za best.
 

DeletedUser6558

Heroes 5 impresioneaza printr-o grafica 3d, dar tocmai simplitatea pe care o are Heroes 3 in acest sens il face asa atractiv si cu mult peste celelalte versiuni de Heroes.

Eu mi-am cumparat calculator nou ca sa ma joc heroes 5. L-am sters dupa a doua campanie cu inferno. Nu aduce nimic in plus fata de heroes 3 in afara de grafica care e foarte slaba. Monstrii din Inferno sunt comici. Si ingerii cu fuste albastre is nustiu cum. Singura chestie faina e ca poti sa dai cite una cu eroul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6558

Dupa mine, Dune 2000 e cel mai bun, si modelul pentru toate celelalte strategii in timp real. Culoarea aia galbena...
 

DeletedUser

eheh...cand jucam Fifa 98 cu mousul :)) , frumoase vremuri si frumoase jocuri
 
Sus