Genuri de jocuri.

DeletedUser

mie-mi place f mult Heroes 3 Shadow of Death, adik Platinum Edition
Civilization 4, butonam excesiv de nu ma lasam dus de la PC decat atunci cand ajungeam prin anul 2100
Harry Potter 5: E foarte fain, mai ales pe la mijloc cand incepe sa se miste foarte repede, am ajuns pana la sfarsit, l'am batut pe Cap-de-Mort in 30 min:cool:, mai ales challenge-urile pentru a aduna membrii A.D. sunt foarte faine, jocul are 4.9 GB, dar merita
captain claw: Desi e vechi, era foarte fain, si acum ma gandesc la el, eeeh, joc d p vechiul meu calculator care are 10 ani...
Red Alert 2: Yuri's Revenge: Am jucat in disperare jocul asta, mi'a lasat o impresie foarte foarte buna
Warcraft Frozen Throne: L'am jucat destul de mult, pana m'am deprins cu el, l'am invatat cam acum 6 ani de la un baiat din Baia Mare...a fost greu, sper ca inca mai stiu sa'l joc
Jocurile Arcade: sunt foarte dragute, numai astea existau acum 8 ani cand ma jucam eu mult la PC:D:D, asa credeam eu, ca's binecuvantat sa le am, dar a fost bine, eu nici macar nu visam la : Fifa,
Red alert 95 sau 98: Vechi, imi placea f mult o harta uriasa care avea doua bucati despartite de un rau ce se intindea pe toata harta. Campaniile recente de la Red Alert 2 sau Yuri's Revenge le jucam, dar sunt foarte grele dupa vreo 5 nivele, eram extaziat total cand am reusit sa termin toata campania Red Alert 2, aceea cu Tania, de partea americanilor
Fifa 2008: Il joc foarte mult acum, pt. ca imi place f mult fotbalul, joc mereu la World Class, dar mereu joc cu AC Milan, si cand nu'mi iese victorie, dau restart match, pana castig, si intotdeauna am castigat intr'un final:D
Ar mai fi si alte jocuri foarte interesante, dar m'am limitat la cele mai placute, GTA San Andreas, in general GTA sunt niste jocuri pt. copii care vor sa ajunga neaparat hoti, criminali ca acolo, deci eu zic ca ar trebui livrate jocurile GTA si Counterstrike Gratis: si sa vada acolo cine le joaca, ar trebui ca parintii sa le interzica copiilor sa se joace la astfel de ocuri daca vor sa aiba parte de o buna educatie
 

DeletedUser

Heroes 3
Dune 2000
Pharaoh
Wolfenstein
Desperados 2 -Cooper's Revenge
Micro Machines
Sensible Soccer 2006
Gothic 2
Age of Empires 1
Rome Total War
Siberia
Still Life
Postal 2
World of Warcraft

şi ultimul pe listă, Triburile

Age of Empires 1 si World of Warcraft le ai ? :):):) Sa imi dai msj daca vrei sa intram pe WOW sau pe Age of empires multiplayer!

mie imi plac jocurile astea

Age Of Empires (toata seria :p)
Age of Mythology
Grand Theft Auto (toata seria de 10 jocuri)(catre alexcristi:mah eu la batai sunt ca un pisik nu bat pe nim, grand theft auto joc doar ca imi place, dar nu sunt nebun sa fac asta in viata reala)
Triburile (toate siteurile)
Travian (mehem doar pe speeduri, vreau sa anihilez natari mai rpd, aaa, si, apropo, am avut odata -10000000 crop pe ora :( e grav :()
Ikariam (mehem joaca si fratimiu)
World of Warcraft (m-a corupt fratimiu si la jocu asta :( lol)

restu nu prea imi plak, ma joc de pliktiseala, numai jocurile de mai sus le joc adevarat pe ele. :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6558

Nu mai am Age 1, da' o sa-l iau de pe net; WOW nu mai joc, ca nu mai am timp din cauza triburilor. :D
 

DeletedUser

@alexcristi: si eu mai joc Captain Claw. Dar mai era unul fain, prin anii '90, se chema Jazz Jackrabbit. Tot in genul lui Captain Claw.
Nu mai reusesc sa-l gasesc pe niciunde, jucam cu orele...
Era cu un iepure verde, care trebuia sa bata niste testoase, melci, si nu mai stiu ce alte creaturi, ca sa salveze o iepuroaica roz, tinuta captiva de testoase...
ahhh, ce vremuri
 

DeletedUser

@alexcristi: si eu mai joc Captain Claw. Dar mai era unul fain, prin anii '90, se chema Jazz Jackrabbit. Tot in genul lui Captain Claw.
Nu mai reusesc sa-l gasesc pe niciunde, jucam cu orele...
Era cu un iepure verde, care trebuia sa bata niste testoase, melci, si nu mai stiu ce alte creaturi, ca sa salveze o iepuroaica roz, tinuta captiva de testoase...
ahhh, ce vremuri

asta il jucam la info cu colegi acum vreo 2-3 ani.:p
 

DeletedUser5168

cs, age of empires, red alert 2 :)), rise of nations..... rundele de speed :D
 

DeletedUser

oricum daca mai exista il gasesti greu findca este un joc mai vechi si in general se gasesc greu:(.bafta sper sal gasesti.;)
 

DeletedUser

hmm... mie toate imi plac,toate genurile ....

lista cu jocuri preferate?
GTA(toate)
AOE(toate)
Heroes(toate)
Starcraft(stie careva cum se poate juca online?)
WoW(1 caracter lv 70,nu pe srv oficial,insa nici pe server fun,sau modificat)
Warcraft(toate)
Cs(toate)

Putin OFFTOPIC:stie cineva cum pot juca heroes 3 multiplayer?Adica sa ma joc cu cineva...va rog sa imi dati un Private msg... sau cum sa ma joc starcraft multiplayer...sunt jocuri vechi,dar bune...in Koreea Starcraftul e sport national la fel cu e la noi fotbalul :eek:
 

DeletedUser

copilutzu...vezi topicul de putin mai jos, Heroes of Might and Magic se cheama...
 

DeletedUser

lipsesc cateva de referinta: megarace (incredibil la vremea cand a aparut), heroes 1 si 2 (2 cel putin a fost o capodopera, eu l-am rejucat si anul trecut), dune (parintele jocurilor de strategie), UFO (toata seria veche, dupa mine unul dintre cele mai complexe jocuri pentru ms dos), jagged alliance (alta frumusete de joc) si au mai fost, dar creierul meu imbibat de bere nu mai face fata.
 
Sus