Genuri de jocuri.

DeletedUser5981

He he sa intru si eu aici
Ce ma joc..
Prince of persia 1,2,3 astept 4
Starcraft :D Care vrea?
WoW
Warcraft 3
Triburlie desigur :D
Mai nou heroes 3 :cool:
F.E.A.R -nam dormit 3 nopti dupe primele 3 nivele
si totusi..
 

DeletedUser

e faina insomnia triburile. Sa te duci a doua zi la munca/scoli cu o fata de parca ai fi baut toata noaptea si de fapt ai stat sa calculezi atacuri/defensive etc...
Nu te crede nimeni cand le spui ca ai stat pe net pe un joc :D
 

DeletedUser

stie cineva un server pe care pot juca online age of empire II ?
tare mult mi-ar placea....
 

DeletedUser

e faina insomnia triburile. Sa te duci a doua zi la munca/scoli cu o fata de parca ai fi baut toata noaptea si de fapt ai stat sa calculezi atacuri/defensive etc...
Nu te crede nimeni cand le spui ca ai stat pe net pe un joc :D

....iar de mine rad:D colegele cand le spun la ce ora ma culc si din ce cauza, ....dar pt. asta tot ma asculta cand la povestesc ce s-a mai intamplat la mine in sat,cati soldati am pierdut sau pe cine am atacat:).....acum ma bucur de vacanta :):):)
 

DeletedUser

De mine se feresc deja. Bine ca am coleg jucator, cu care cand incep sa vorbesc, lumea se prinde si pleaca mai incolo, ca ii depaseste subiectul:D:D:D
doi adormiti care vorbesc de triburi...parca am avea 10 ani :D
 

DeletedUser431

De mine se feresc deja. Bine ca am coleg jucator, cu care cand incep sa vorbesc, lumea se prinde si pleaca mai incolo, ca ii depaseste subiectul:D:D:D
doi adormiti care vorbesc de triburi...parca am avea 10 ani :D

offf :( de-as avea si eu un prieten care sa joace triburile :( din pacate sunt singurul dintre prietenii mei care joaca asa ceva...degeaba am incercat eu sa ii invat jocul asta dar sunt prea ignoranti... sunt un neinteles :D (pentru ei;))
 

DeletedUser

Ador RPG,dupa aia deam nu conteaza FPS sau Racing
Pe primul loc stau doua Joci Serie Gothic Series shi Star Wars: Knights of the Old Republic Series
 

DeletedUser

www.regatele.com

Un joc online foarte frumos... regatele.com
trebuie sa va faceti un caracter, sunt 3 nivele, sunt taverne (chaturi), mai multe tari, romania este Principatul Valahia.
Daca va faceti cont in joc va rog sa scrieti la sponsor Dicaprio (name-ul meu in joc) si veti fi ajutati in primele zile pentru a avansa mai repede :D
Este mult mai complex decat triburile. Contine toata harta europei, sunt si razboaie intre tari etc. Exact ca in RL, cu politica, economie, etc...
Daca va faceti cont cu sponsorul Dicaprio si porma nu mai vreti sa jucati este preferabil sa va duceti la Biserica>>Retragere. O data intrati in joc o sa va dati seama despre ce este vorba. :rolleyes:
 

DeletedUser5596

cel mai bun joc facut vreodata:Mafia
imi mai plac:rise of nation (toata seria si in special rise of legend)
cossaks 1 si 2
aoe 3
diablo 2
sacred plus-un clasic
command&conquer toata seria
company of heroes
si seria prince of persia
 

DeletedUser8158

sal

jucati fratilor NEMESIS ROMAN EMPIRE si mai vb sa vedeti ce tare e chiar daca e mai vechiut jocu totusi e ca lumea
 

DeletedUser

Nu radeti de mine...dar eu joc Snake II pe telefon (Nokia dinala vechi) de cand am telefon. imi iau Nokia dinala doar pentru Snake...:)
 

DeletedUser6841

sah "pe luate" / la dublu a jucat cineva?
are si o denumire academica dar pe mine ma intereseaza
daca se poate si online. :)
 
Sus